Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Единственият комбинат за производство на коприна в Европа - свищовският "Свилоза", е на път да стане собственост на италианския концерн "Едуардо Миролио" АД, чието българско седалище е в Сливен, научи "Стандарт". Новината бе потвърдена от административния директор на дружеството Иван Динев вчера. "Едуардо Миролио" АД купува само производството на коприна и конфекция, обясни той. Предназначението на комбината в Свищов няма да се променя и той ще остане единственият в Европа завод за производство на коприна, увери Динев. Окончателният договор за покупката ще стане факт до края на месеца. В момента имаме само предварителен договор, възможно е сделката да се финализира и през първата седмица на май, каза Иван Динев.
    Като не стана увеличението на капитала...

Коментар

• Първоначално изпратено от Boiata
      Ей то пред Свилозката сериозни преспективи се откриват

http://investor.bg/?id=48970
      ХАхахахахахахаХхахахаХахахах

Коментар

• Ей то пред Свилозката сериозни преспективи се откриват

http://investor.bg/?id=48970

Коментар

• Само да не обявим 28май за ден на Глината и Грънците )) !
          Умереният риск винаги печели ! ))))))

Коментар

• Ха да ни е честит международния ден на авиацията и космонавтиката! Господ здраве да им дава на всички космонавти! Само да внимават от кого взимат пример, че тука май некои IPO-та тръгнаха да копират Свилоза и Дачев. Ще ни станат много космонавтите на борсата, ей!
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

Коментар

• Да и е честит днешният Празник на Космонавската Свилоза ).
              Като гледам добри цени се държат все още ) .
              Г-н Майната, по случай големиа празник пожелаваме така:
              айде тая година - завод на земята,
              а, догодина - завод на луната !

Коментар

• Първоначално изпратено от Майната
                Да и е честит днешният Празник ) на Космонавската Свилоза )).
                Като гледам добри цени се държат все още )) .
                Ей и на празника си акцията пада с повече от 8 %, какво да очакваме утре.

Коментар

• Да и е честит днешният Празник ) на Космонавската Свилоза )).
                  Като гледам добри цени се държат все още )) .
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

Коментар

• ...Дачев деиства!..
                    задействал е инвеститорите - тва спор нема

Коментар

• Мислят как да се рекламира в Космоса
                      http://www.investor.bg/?id=48902

Докато в НАСА мислят - Дачев деиства!
                      изразеното мнение не представлява препоръка за покупка или продажба на ЦК.

Коментар

• Вярно си е, друго каза - аз малко интерпретирах.

Господин Аналгин аз не го познавам Дачев - просто ми импонира стремежа към звездите.

Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                        aaaa, Гринспане!, никаде не съм казал дали некой е кадърен и дали требва при това да му се дава път моля, моля инак съм за идеализма на борсата за може да пичела по-лесно

Коментар

• aaaa, Гринспане!, никаде не съм казал дали некой е кадърен и дали требва при това да му се дава път моля, моля инак съм за идеализма на борсата за да мой да пичела по-лесно

Коментар

• Слънчев ветре, те гърците и стъклото са взели, ама както казваш то аз съм за това кой е кадърен и можещ да му се дава път ...
                            А Дачев може да стане първия в Европа космически турист - още тази година. И тогава много ще се гордеем ние акционерите. Нека вземе и логото на Свилоза така в космоса и малко реклама ще направи :-)
                            Виж и Майкрософт си пратиха човек в Космоса и се га се гордеят хората.
                            Аз като българин и акционер в Свилоза (макар и малък) и аз искам да се гордея ...

Коментар

• Краси - идеалист!!! Ха ха ха, тва не трябваше ли в темата за бисерите и вицовете да го напишеш колега Грийнспан?
                              Ама като се замисля, може и да е идеалист човека, само че дали идеята му не бе с нашите пари да лети из Космоса?
                              П.П. За това България е на този хал, при такива идеалисти кво друго може да очаква човек :-(

Коментар

• Не се коси - гърците ще ги запишат. ....
                                Нека има и идеалисти в тази България ..
                                e па чичо Гринспане, нека, нека да има идеалисти и у нас я съм за тва - да има
                                и хич не се коса за гърците и турците /за един хартията, за друг БТК, нема лошо/
                                инак я също искам у космоса

Коментар

Working...
                                X