Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
    kfn-ne-otkri-reket-po-kazusa-sviloza
    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Свалих „Свилоза“ от борсата след обаждане от Комисията за финансов надзор, твърди бизнесменът“, и каква е реакцията на КФН

Коментар

• Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
        Може ли някой ако е запознат да обясни на какво основание КФН е отписала на 29,01,2019 Свилоза от регистъра на публичните дружества, което е основанието борсата да прекрати регистрацията на акциите?
        тука са посочени на кои членове от закона се позовават
        https://www.svilosa.bg/web/files/ric.../-05-455-1.pdf

3. (изм. - ДВ, бр. 61 от 2002 г.) е осъществено търгово предлагане по чл. 149а и:
        а) акционери, които притежават най-малко 1/2 от общия брой на акциите - обект на търговото предложение, са приели търговото предложение, или
        Last edited by ceneto; 31.01.2019, 10:32.
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Може ли някой ако е запознат да обясни на какво основание КФН е отписала на 29,01,2019 Свилоза от регистъра на публичните дружества, което е основанието борсата да прекрати регистрацията на акциите?

Коментар

• Buy, buy и от платформата

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              И неостанаха повече въпроси!

http://www.x3news.com/?page=news&language=bg# СКУИЗ/МУИЗ чус

Ако някой се е съмнявал ...

"4. Отписва „Свилоза“ АД, гр. Свищов, като публично дружество от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от КФН."

Коментар

• И неостанаха повече въпроси!

http://www.x3news.com/?page=news&language=bg# СКУИЗ/МУИЗ чус

Коментар

• и аз ще си ги дам
                  за непублично и 3лв са му много, предвид историята

Коментар

• Интересно дали е възможно да не направи скуиз аут. Не виждам много логика, ама да видим.

п.п. Аз пуснах заявката.

Коментар

• аз също запазих 20% - потенциалната печалба е доста по-висока от разходите ми за скуиза

Коментар

• След като и другите се изказаха с подобни на моето мнение, мисля че мога и аз публично да се присъединя. Малко вероятно е да те оставят....

Коментар

• Влязох с идеята да направя % спекулативно, като очаквах КФН да върне и "коригираното" търгово. След като не стана продадох 70% и си оставих 30% с идеята да получавам евентуални дивиденти, ако не скуизне. Към момента равносметката е назад от такси на ИП. Ще чакам.
                          Нккога не съм имал много бройки тук.

Коментар

• Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

Напълно съгласен. Няма никаква логика да оставя акции у случайни акционери, особено ако има намерение да плаща дивиденти, при положение, че ще има изпълнени всички законови условия да ги скуизне, и както казваш с тези 2-3% от предполагаемия бъдещ дивидент, може да изкупи останалите акционери при скуиз.
                            +
                            Рабрахме се от едно изречение, То ако не му са проблем 2-3, нямаше да е проблем и 5-6

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

т.е. печалбата да е повече от сегашната капитализация!? ,) и да трябва да се раздели с цели 2-3% от нея ?! Мерси, но шансът в "тука има-тука нема" може да е по-сносен
                              Напълно съгласен. Няма никаква логика да оставя акции у случайни акционери, особено ако има намерение да плаща дивиденти, при положение, че ще има изпълнени всички законови условия да ги скуизне, и както казваш с тези 2-3% от предполагаемия бъдещ дивидент, може да изкупи останалите акционери при скуиз.
                              Мненията ми не са препоръка за търговия.

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

сочен дивидент след някоя година който да е по-голям от настоящата търгова цена
                                т.е. печалбата да е повече от сегашната капитализация!? ,) и да трябва да се раздели с цели 2-3% от нея ?! Мерси, но шансът в "тука има-тука нема" може да е по-сносен

Коментар

Working...
                                X