Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свилоза АД (3MZ / SVIL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Минимален размер на инвестицията от около 150 к евро, при интетес - на ЛС.

Коментар

• Някой с интерес в инвестиции в горския сектоор? Има добра възможност за субсидирани проекти в размер на 90% от държавна финансова институция и отлична рентабилност. Не е в БГ.

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Ence announces a $20 increase in the price of its cellulose, effective from February 1

12-01-18.- ENCE announces a price rise of 20$/tonne on its prices for bleached eucalyptus kraft pulp (BEKP) effective from Febraury 1st 2018, setting its new list price in Europe at $1,020/tonne.

Market outlook for BEKP globally remains positive with strong demand in all markets including Europe and the inventories levels are very low.
        Благи вести носиш, БСЕ

Коментар

• Ence announces a $20 increase in the price of its cellulose, effective from February 1

12-01-18.- ENCE announces a price rise of 20$/tonne on its prices for bleached eucalyptus kraft pulp (BEKP) effective from Febraury 1st 2018, setting its new list price in Europe at $1,020/tonne.

Market outlook for BEKP globally remains positive with strong demand in all markets including Europe and the inventories levels are very low.

Коментар

• Целото БФБ зелено, тука какво точно чакаме не знам...

Коментар

• https://www.investor.bg/novini-i-ana...pabota-253640/

Коментар

• Първоначално изпратено от psa Разгледай мнение

Ами днес от новия доклад на Фибрия се виждат радващи неща, така че само суровина да има.
                Страница 13 от презентацията (12 от файла) показва много приятно каква е ситуацията на пазара на целулоза
                https://ir.fibria.com.br/enu/7006/Co...n%20-%20MS.pdf

Дано шумотевицата, която вдигнаха за дървесината е изиграла своята роля и да има колона от камиони с дървесина цялата зима!

Коментар

• Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                  Някой с голямата кошница е тръгнал тук
                  Ами днес от новия доклад на Фибрия се виждат радващи неща, така че само суровина да има.

Коментар

• Някой с голямата кошница е тръгнал тук

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

Направиха си годишния ремонт, като го използваха да вдигнат шум

Честито на купилите на промоция
                      Тук вече има ли смисъл да чакам около 4-ката......

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

+1
                        Ти си първия, който го казва на глас. Мненията ни съвпадат на 100%. И аз мисля, че размахаха пръст, щото да не си мислят да ги прецакат... И даже смятам, че дори много првилно показаха, да не се ебават с тях. Още повече, че там работят доста хора и за региона според мен наистина са от жизнено важно значение...
                        Last edited by pepe1234; 08.01.2018, 14:46.

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

Коментар

• А бъзикам те само, скоро ще се разбере дали фармата или свилозата е била по-добрия избор. Така или иначе и двете би трябвало да се качват, та не мисля да има разочаровани

Коментар

• Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              Панда, ти да не натовари обратно на 4 кинта ? Аз май изпуснах промоциятата докато се шматкам празнчно и следпразнично
                              нищо не товаря
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Панда, ти да не натовари обратно на 4 кинта ? Аз май изпуснах промоциятата докато се шматкам празнчно и следпразнично

Коментар

Working...
                                X