Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма имоти АДСИЦ (6S6 / SFI)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Извинявам се! Гледал съм трейда.

Коментар

• НЕ СЕ ЧУДЕТЕ, След като се внесат парите за увеличението от дружеството, до една седмица след това ще ни заверят сметките с дивидента.

Коментар

• Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        28.07. ми е заверена сметката
        Не говоря за правата за увеличението, а за дивидента. Само ти явно си го получи, ако това, което казваш, е истина.

Коментар

• Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
          Още няма получен дивидент. Нали първо трябва да мине увеличението на капитала!?!
          А демек нямат кеш. Да сетих се схемата тука ква беше сега.

Коментар

• Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
            Баси аз що нямам
            Още няма получен дивидент. Нали първо трябва да мине увеличението на капитала!?!

Коментар

• Баси аз що нямам

Коментар

• 28.07. ми е заверена сметката

Коментар

• Абе сори за тъпия въпрос, ама тук дивидент някой получил ли е? Събранието беше преди 2-3 месеца ама сега като си гледам Еланата от тия дивидент не съм взел още. Другите две дето започват с думата Софарма отдавна го преведоха.

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!
                    За кво да го правят, може да са отпускари

Коментар

• Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

Защо, при мен ги има?!!

Ако си стартирал сега, вече ги има, но до преди 15мин. дори и сделките не се отразяваха!
                      Вкарани са вече!

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!
                        Защо, при мен ги има?!!

Коментар

• Каролци както всяка година , нито са чули нито заредили правата по увеличението на капитала!

Коментар

• Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

Тежки думи. Това мисля, че вече е дискутирано. Разводняването на капитала ще продължи, докато има заем за изплащане (временно) и задължение за разпределяне на печалбата (перманентно). Сега не ми се рови до кога беше. След това доходът си става чист и схемата (по твои думи) спира.
                            Може би още 3 години?

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

Лъсна вече за всеки, схемата, както я наричаше м-р Геко.
                              Първоначално цените растяха и броя акции растеше. Така няколко години... После за няколко години цените спряха, само броя акции растяха. Перпетомобилето свърши горивото и логично дойдохме в точката, от която двете неща би тр. да започнат да намаляват. Тъй като чичето не се усеща, продължава да генерира нови акции. Е да но вече може да стане за сметка на цената. Добре би било да спре разводняването на картоните, защото видимо е изчерпал потенциала, капитализацията може да се прави изкуствено до едно време, след това играчите ззапочват да придават тежест и на рвзултатите ,Не е препоръка
                              40 права ти дават право на 1 нова акция (1 стара акция = 1 право).

Дивидента от 40 акции е 40 * 0.28 = 11.20 лв при цена на нова акция от 5.60

Демек ако реинвестираш половината дивидент дела ти няма да се разводни.

Другата половина може да я изпиеш. Аз лично мисля да реинвестирам целия дивидент, половината на 5.60 другата половина по пазарни цени.

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

Лъсна вече за всеки, схемата, както я наричаше м-р Геко.
                                Първоначално цените растяха и броя акции растеше. Така няколко години... После за няколко години цените спряха, само броя акции растяха. Перпетомобилето свърши горивото и логично дойдохме в точката, от която двете неща би тр. да започнат да намаляват. Тъй като чичето не се усеща, продължава да генерира нови акции. Е да но вече може да стане за сметка на цената. Добре би било да спре разводняването на картоните, защото видимо е изчерпал потенциала, капитализацията може да се прави изкуствено до едно време, след това играчите ззапочват да придават тежест и на рвзултатите ,Не е препоръка
                                Тежки думи. Това мисля, че вече е дискутирано. Разводняването на капитала ще продължи, докато има заем за изплащане (временно) и задължение за разпределяне на печалбата (перманентно). Сега не ми се рови до кога беше. След това доходът си става чист и схемата (по твои думи) спира.

Коментар

Working...
                                X