Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (4I8 / HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• и понеже сам даваш пример за фармата - ето конкретния случай - точно преди година я купуваш на 8,50, след което повече от година е бира около 7 лева. Аз те питам скъпо ли си се ушил? И ако си мислиш, че тука някой с един постинг може да смъква цени, много си надценил или мене, или форума

Коментар

• Така ли се правят изводи?С едногодишен максимум?На колко по ниско щяха да ти минат през твоя брокер днес,като преди седмица бяха на 3.30/3.40,днес сделка под 3.84 нямаше, пък и тя беше в 9.38 часа.
      На SFARM къде и беше максимума/едногодишния/ на 8.30/8.50 ако не се лъжа,не че се заяждам,само че като пишеш нещо го анализирай преди това или поне ми го обясни,защото не можеш да правиш анализ с едногодишен максимум,айде стига,а ако искаш да си купиш ниско пробвай утре, може и да мине.
      P.S.Пък райфарите просто обаркаха, а?Ужас!Е, все пак стават грешки!

Коментар

• защото е едногодишен максимум пич, а отделно те обраха най-високите нива и както сам виждаш офертите купува доста изтъняват. Тази бройка можеше да се договори и на по-ниска цена. Моят брокер така прави, но на тебе Кольо ако ти изглежда нормално си е твое мнение. Поздрав

Коментар

• Първоначално изпратено от top
          тоя балон вярно литна днеска. Нищо утре ще се спука и пак сме под 3,50. Ако действително днешното е било грешка, браво на тези, които са им продали. Интересно кой ли с ушили после със скъпите акции на Хиката, ако ги мерна във фондовете, много лошо би говорило това за тях - от грешката ще страда дребния инвеститор в техните фондчета.
          Интересно, как пък ги прецени, че са скъпи.......?

Коментар

• тоя балон вярно литна днеска. Нищо утре ще се спука и пак сме под 3,50. Ако действително днешното е било грешка, браво на тези, които са им продали. Интересно кой ли с ушили после със скъпите акции на Хиката, ако ги мерна във фондовете, много лошо би говорило това за тях - от грешката ще страда дребния инвеститор в техните фондчета.

Коментар

• Абе незнам дали сме на старта....
              Знам че, май нещо райфърите се поообъркаха и вместо ИХЛБЛ удариха ХИКА....смях, ама се случва.
              Ама ако сме на старта, лошо няма, въпреки, че е малко рано....
              Винаги, когато имаш възможност отстъпвай, за да имаш повече пространство да се засилиш...

Коментар

• е браво, нека с 300 да лети нагоре...
                не е препоръка!!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Smith
                  Имали някоя важна новина за това което става в момента с HIKA???
                  има, има прегледай къде са акционери и ще видиш.....?

Коментар

• А трябва ли да има? По-подценен холдинг ако някой ми посочи ще съм му благодарен. Ако може в ЛС, че да си взема преди другите да го научат :-)

Коментар

• Имали някоя важна новина за това което става в момента с HIKA???
                      не е препоръка!!!

Коментар

• Знаех си аз, че има много хляб в таз HIKA. И на тези нива си е без пари все още. Аз под 6лв. не мисля да продавам :-)

Коментар

• Крайно време беше.... Ама чак за 6 мисля, че още е много рано
                          на никого нищо не препоръчвам

Коментар

• Индустриален Капитал Холдинг АД (4I8 / HIKA)

или някой се опитва да форсира
                            какво мислите заветното 6 близо ли е
                            www.targ.bg
                          Working...
                          X