Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Капитал Холдинг АД (4I8 / HIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• :
    Съобщение по чл. 148б от ЗППЦК. В Индустриален капитал-холдинг АД постъпиха уведомления от ПОД Алианц България и ЗУПФ Алианц България за разкриване на дялово участие. След разпореждане с акции, общото дялово участие в капитала на Индустриален капитал-холдинг АД на пенсионните фондове, управлявани от ПОД Алианц България, се променя от 12.29% на 6.92%, а на ЗУПФ Алианц България се променя от 6.85% на 4.79%.

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Щом мажо купува, купувам и аз
      Днес и аз се прежалих

Коментар

• На 19.12.2019 година „Индустриален капитал – Холдинг“ АД изкупи 100 000 (сто хиляди) броя собствени акции, представляващи малко над 0.63% от капитала на дружеството.

Обявената процедура за обратно изкупуване на собствени акции от капитала на Индустриален капитал – Холдинг“ АД се прекратява като успешно приключила.

И още...

Съобщение по чл. 19 # 3 от Регламент (ЕС) № 596/2014 относно пазарната злоупотреба. В Индустриален капитал-холдинг АД са постъпили уведомления от Дениде ООД, Профи-Т ООД, Балкарс консорциум ЕООД и Манг ООД в качествата им на лица, тясно свързани с лице с ръководни функции в дружеството.
        Уведомлението е по чл. 19, # 1 от Регламента.
        Приложените файлове съдържат информация за за сделките, извършени за тяхна собствена сметка, свързани с покупка на акции на Индустриален капитал-холдинг АД
        Прикачени файлове: Уведомление от Балкарс консорциум Уведомление от Манг Уведомление от Профи-Т Уведомление от Дениде
        Last edited by dex; 20.12.2019, 10:39.

Коментар

• Щом мажо купува, купувам и аз

Коментар

• Голям смях по тази позиция. Дали обратното изкупуване на 100 000 броя акции приключи?

Препоръчвам strong buy по тази позиция.

The only way is up.
            https://www.youtube.com/watch?v=vjD3EVC1-zU
            Last edited by Ivan2015; 19.12.2019, 11:41.

Коментар

• Индустриален Капитал Холдинг АД-София

Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 15:16
              Съветът на директорите на Индустриален капитал-холдинг АД взе решение да обяви начало на процедура по обратно изкупуване на собствени акции от капитара на Индустриален капитал-холдинг АД при следните условия:
              1. Определя брой акции, подлежащи на обратно изкупуване до 100 000 броя акции (словом: сто хиляди). Посоченият максимален брой акции се отнася единствено за настоящата процедура по обратно изкупуване, като не ограничава Съвета на директорите да приема последващи решения за обратно изкупуване, в рамките на максимално допустимото количество акции, подлежащи на обратно изкупуване - 471 224 бр. акции и срок от 5 г., определени с решение на Общото събрание на акционерите от 13.06.2019 г.
              2. Определя начална дата на обратното изкупуване – 19.12.2019 година.
              3. Определя краен срок на обратното изкупуване и заплащане на изкупените акции – 31.01.2020 година. При изкупуване на максимално обявения за обратно изкупуване брой акции по т.1, процедурата по обратното изкупуване се прекратява като успешно приключила.
              4. Определя цена на обратното изкупуване:
              - минимален размер на цена на обратно изкупуване от 1.90 (словом: едно и деветдесет) лева за един брой акция, и
              - максимален размер на цена на обратно изкупуване от 2.00 (словом: два ) лева за един брой акция.
              5. Избира Карол АД, с ЕИК 831445091 за лицензиран инвестиционен посредник, на който да бъде дадена поръчката за обратното изкупуване.

Коментар

• Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение

На мен ми се струва, че обратното още не е почнало - не намирам уведомление за избор на брокер (както е по решението).

Не е препоръка за търговия, имам акции на дружествто.
                Както казах, май сте прав...

"През отчетния период Дружеството не е придобивало собствени акции. На общо събрание на акционерите проведено на 13.06.2019 г. е взето решение за обратно изкупуване на 471 хил. собствени акции. Към настоящия момент Съветът на директорите не е взел решение за реализиране на конкретна процедура по обратно изкупуване на акции. "

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

Не е сериозно ...мажо изкупува системно през БАКБ но не повдига цената
                  Е защо да не е сериозно

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

хм, може и да сте прав...и все пак някой след оса започна да обира до 2,4 и да спира.
                    Не е сериозно ...мажо изкупува системно през БАКБ но не повдига цената

Коментар

• Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение

На мен ми се струва, че обратното още не е почнало - не намирам уведомление за избор на брокер (както е по решението).

хм, може и да сте прав...и все пак някой след оса започна да обира до 2,4 и да спира.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        за август и септември вече са минали(може би изкупени) 41хил.бр. Колко бяха гласували 400хил. бр. ?

Коментар

• за август и септември вече са минали(може би изкупени) 41хил.бр. Колко бяха гласували 400хил. бр. ?

Коментар

• Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

Доколкото си спомням според българското законодателство това дружество трябва да започне изплащането на дивидента в рамките на 60 дни от датата на която е гласуван.

А датата на ОСА е 13.6.2019 г. ?

Всичко друго навява мисли или за лошо състояние или за некомпетентност.,
                            Или за отпуска

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              На 1 септември ще дават. Парата споко
                              Доколкото си спомням според българското законодателство това дружество трябва да започне изплащането на дивидента в рамките на 60 дни от датата на която е гласуван.

А датата на ОСА е 13.6.2019 г. ?

Всичко друго навява мисли или за лошо състояние или за некомпетентност.,

Коментар

• На 1 септември ще дават. Парата споко

Коментар

Working...
                                X