Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Seazor
    Na drug mai se smeiat, koi li e sme6nik?
    Ама то нали знаеш - важно е кой се смее последен... то преди година една тълпа глупави и финансово слепи и самонадеяни фенове на Химко ми се смееха, ама сега нещо ги няма туканка - сигур им се смеят съдраните гащи. :-)
    Да.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Първоначално изпратено от harry
      Господа, пазете си нервите, посоката е ясна. Но играта по позицията преди консолидацията е много интересна.
      Прав си човече, когато тренда е надолу такива изказвания ни трябват.Вижте цените за BID и ASK, вече се постабилизираха нещата.

Коментар

• Операцията по улова на цаца приключи успешно. Посоката е нагоре!

Коментар

• Господа, пазете си нервите, посоката е ясна. Но играта по позицията преди консолидацията е много интересна.

Коментар

• След това, което се случи още ли мислите, че ще минем 9лв. А кога според вас ще пречупим топа?

Коментар

• Известно време ще орем на 8,50.

Коментар

• Забелязах, но докога прогнозираш, че ще е надолу?

Коментар

• Определено ще е надолу и то още. Писах вчера, преди да започне корекцията.

Коментар

• Дано днес да е яко нагоре.За сега е добре, но ... знаете на БФБ какво става.Айде успех ви

Коментар

• Na drug mai se smeiat, koi li e sme6nik?

Коментар

• Първоначално изпратено от Beckner
                        Nali Imperatora vlezna v tazi pozicia i eto, toi mnogo ama mnogo znae ama nerazbira, puk i e karuk gorkia
                        Бекне-е-ер, Бекнер, да ти дава господ моят карък и моето неразбиране, ама само ще ги сънуваш. Стой си в Химкото, смешник.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Спокойно момчета. Движението е чудесно. (Независимо от спада) След отчета очаквах и по-малко (едва до 8.40, пък то надхвърли с цели 0,3лв.) Няма място за никаква паника. Ще има и нагоре и надолу. СФАРМ е най-добрата акция в по-дълъг план. От няколко години движението е само нагоре, макар и с по-лек наклон от другите дружества.

Коментар

• Най важното е, че СФАРМ ще раздадат стабилен дивидент, а това няма да остане незабелязано от ПФ-ове, които ще залагат на акции от БФБ. Успех на всички!

Коментар

• Какви са тези негативни изказвания от нечия страна.Вие да не очаквате постоянно ъп "всеки ден не е великден".Един ден малко надолу и веднага някой се изказва по не добър начин.Имайте малко търпение бе хора.Според мен малко остава до деаятката.Погледнете от положителната страна, днес е ден за покупки. Айде по смело и УСПЕХ на всички в позицията.

Коментар

• Абе Императоре, ти май ЧАКАШ Химимпорт....

Коментар

Working...
                                X