Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Ако ти си Вейдърът, що имаш само две мнения?
    Да сравняваш Петрол с Албена е абсолютен абсурд, защото първото от 10 години насам се спихва, а второто - се разраства.

А оня нигър аз можех да го избуша с мълниите си когато си реша, ама как щях да те прикоткам, ако се бях справил сам? Ти беше добро момче, ама аз съм много по-лукав от тебе, да. :-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Императоре, Аз съм единствения Dart Vador, най-вероятно някой млад последовател се пробва да имитира работите ми и се е кръстил така, невиждам друго.
      Относно доброкачествения балон можеби си прав, но ще ти кажа едно, има различни видове балони :

- Водородни - които гърмят здраво, например : Хинденбург, PET, ZLP, ALB ( последното е спецялно за теб ).

- Хелийни с алуминиева конструкция - които достигат стратосферата .

Ако говорейки за Д.К. балон имаш предвид вторият вид, съм съгласен с теб.

PS: Че ме спаси от лавата така е, но не забравяй кой те спаси ТЕБ от Мейс Уинду, такаче сме квит.

Коментар

• Първоначално изпратено от cybertrader
        mdaaa niakoj mi sporeshe, che cena 10lv. e nevuzmojna v blizkite 5 godini...
        Koj beshe, che ne se seshtam...?
        Виж ся - аз съм сигурен, че ще ударим десетуната сравнително скоро... Но това не означава, че намирам реални дори настоящите цени. неслучайно казвам на Софарма "доброкачествен балон".
        Да.

Коментар

• А помните ли SEVTO и скока му

Коментар

• Първоначално изпратено от tya
            КЗК разреши концентрацията между Софарма и Биофарм инженеринг

Мисля, че новината изчерпа потенциалът си и това беше за моментът, страхувам се, че няма да пробие
            Как според вас ще повлияе това сливане върху цената и резултатите на сфарм? От статията на инвестора разбрах, че състоянието на Биофарм не е мн розово, но както винаги съвупното е по-важно от отделното и се надявам да има още ъп.

Коментар

• mdaaa niakoj mi sporeshe, che cena 10lv. e nevuzmojna v blizkite 5 godini...
              Koj beshe, che ne se seshtam...?

Коментар

• Да-а-а - не можахме. Но за моментът.

Коментар

• Samo njakoi fond moje da gi subori

Коментар

• Виж 9-ката как са я подпряли продавачите
                    tya

Коментар

• E da no kupuva4ite ne misljat taka

Коментар

• КЗК разреши концентрацията между Софарма и Биофарм инженеринг

Мисля, че новината изчерпа потенциалът си и това беше за моментът, страхувам се, че няма да пробие
                        tya

Коментар

• Kota 9 e mnogo blizo

Коментар

• Благодаря, Ники.
                            Хининов - нищо чудно... но не мисля, че днес ще задържим над деветуната.

Коментар

• Имп аз съм на руския пазар от 2 години вече .. успех със СФАРМА. дано и 10ката отмаате.

Коментар

• Нещо предлагането ............ минава над 9-ката !

Коментар

Working...
                                X