Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• А дали не се случва нещо по-фундаментално с дружеството? Покупка-продажба, нова придобивка....? Инсайдерското инфо, с което предполагаемо някой разполага може да е всякакво! Кой знае колко зашеметяващ отчет мисля малко хора са очаквали
    Не е препоръка за покупко/продажба, а просто мнение! Поздрави на КаФеНе!

Коментар

• Що не казвате нищо за смешния отчет, който ни предлага дружеството. Необяснимото надуване на цената с 40% след сплита въпреки калпавите резултати какво ви говори - аз се басирам, че някой голям ще излиза от позицията и си е намерил чуждестранна рибка (фонд), която ще вземе голям пакет съвсем скоро, но явно продавачът е доста нахален и му се ще още нагоре. Вероятно слабото представяне на дружествто през това тримесечие ще му забави изпълнението на мераците.

Коментар

• И защо купуват ?

Коментар

• Аз,пък знам защо купуват,но така и не разбрах защо продават.:-)

Коментар

• to tova e O4EVADNO!

Коментар

• za da minavat takiva obemi - njakoi znae nesto koeto nie ne znaem

ne e preporuka

Коментар

• и аз очаквам сгромолясване, на другия сплит
                Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

Коментар

• Mnogo skoro o4akvam sgromoljasvane na 5- 6 leva, da vidim dali noemvri ili kogato izlezat novite akcii- dekemvri

Коментар

• moje i da stigneme 9-10 mnogo skoro!
                    pri tozi izostren interes i obemi.... qvno mnogo zainteresovani ima,koito aktivno si prehvurlqt ne malki paketi

Коментар

• Софарма яхо-о-о-о, да, ама скивайте какво става и с по-доброто фармацефтично дружество.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Предлагам на инвестора да върне старото име на темата, защото СФАРМ пък цели 10 лв.
                        Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

Коментар

• ...е ми ела в кръчмата бе ,момче...но и там няма никой.

Коментар

• не бе колега,аз също имам sfarm и искам да расте.просто малко поезия....

Коментар

• Първоначално изпратено от metala
                              може ли дървото до небето да расте?
                              Добрите дружества не са дървета и затова са измислени понятията
                              сплит,дивиденти,корекция,така че разтежа до небето да е невидим и не дразнещ!Нещо против?!

Коментар

• може ли дървото до небето да расте?

Коментар

Working...
                                X