Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Nikola
    Утре ключов ден да.
    Определено днес е деня, но за началото на корекцията надолу.

Коментар

• Графиката говори едно, а мажоритара продава! То е ГОЛЕМИЯ проблем на графикити в които бяХ инстиктивно влюбен.

Коментар

• Импе, дебни другото дружество, а тук Фондовете ще изкупят акциите от желаещите да продават и графиките ми говорят цени над 9лв !

Коментар

• Impotentratore от кога има такова животно "качествен балон" ахахахахахаа

Коментар

• Хининов - мисля казах - винаги съм смятал Софарма за добро дружество. Самият факт че имам негови акции и купих още (макар и, също казах, основната ми цел в отрасъла е друго дружество) потвърждава това, което пиша в моментът.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• А защо мажоритара продаде на фонда ? Сигурно не си знаят преспективите

Коментар

• Оставете Императора той е купувал под номинала сфарм и има поне 10Т от тях.

Коментар

• Интересно е защо Американския фонд не мисли като Вас, а купи 7% от СФАРМ на тези цени,а също и българските ПФ, които очакват от Фармата добър дивидент. Сигурното е, че техните анализатори са по добри от Вас !

Коментар

• Балон са, и сега го твърдя, но качествен балон. Никога не съм ги слагал по-долу от Пушлякът - доказателството е много просто - от 4-5 години насам не съм оставал без акции в Софарма, а пушливецови никога не съм имал и не смятам да.
                    Това което мисля и винаги съм казвал за Софарма, че цената е балонеста, но дружеството се развива толкова добре, че след 2-5 години ще я заслужи.
                    А като балон №1 винаги съм сочил Петрол.
                    Да.

Коментар

• Ne goni vqtara poogledai Neohim.

Коментар

• Imperatore кога завъртя на 180 градуса ? Допреди година Софарма бе по-голям балон от Кремиковци според твоите думи ! И определено бе НАЙ-големия им оцапвач !
                        Аз ти казвам, че точно сега Софарма навлиза в зоната на здрача и хазарта !

Коментар

• Винаги съм подозирал, че Знайко е от Еврофинанс - Знайко, признай си.
                          Честно казано, темпото малко ме изненадва - не очаквах такова бързо поскъпване - все пак смятам, че прав съм, оставяйки си значително повече ресурс за... другото фармацефтично дружество, което дебна.

Инак не мисля, че утре ще прехвърлим деветуната, вероятно ще спре на 8.85-8.90. Но вероятно до краят на Март ще ударим грозникът.

Да.

Коментар

• Дано утре да прегазим топа братлета.УСПЕХ!!!

Коментар

• Кое e важното ниво което цената трябва да се пробие 8.78 - 8.80!?

Коментар

• Утре ключов ден да.

Коментар

Working...
                                X