Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Waht's up my frends...?! Kefite se na slunceto...?
    Trenda shte e qko nagore...pone v sledvashtite 60 godini :-)))

Коментар

• Първоначално изпратено от young-and-wild
      Балона на алчността се спука. Сега ще видите страха какво ще направи...
      Та какво направи страха, че неразбрах...?

Коментар

• Ima podkrepa, no zasega moje bi cenite 6te sa okolo 7, dokato se razbere kakvo e infoto i sled tova 6te e jasna posokata

Коментар

• Май няма да има срутване с цяло левче като това на 29.2.2005. Надявам се поне.
          Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

Коментар

• Ima podkrepa- moje bi njakoi ima info za ne6to

Коментар

• аз също излязох като Продигал

Компанията може да е чудесна, но това не значи, че цената не е манипулируема. Трябва да покоригира според мен

Коментар

• Балона на алчността се спука. Сега ще видите страха какво ще направи...

Коментар

• Prodigal, не мисля, че си сгрешил, когато си излязъл. Следвал си правилата, които ти си определил. Освен това на твое място е влязъл друг. Ако никой не продава, никой няма да може да купи. А след като си решил, да продадеш, значи си постигнал целта си.
                  Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

Коментар

• Първоначално изпратено от prodigal
                    Ако времето за продажба на една “добра” акция е никога, за мен е важно да се съмняваш често дали въпросната акция е “добра” все още
                    Пак ще опрем до инвеститор или спекулант , но ако искаш да печелиш си трябва стратегия, която да се спазва (в някои случаи върши работа и късмет/усет) и ако според тази стратегия е надценено нещо, или крие риск ... се разделяш с него или със стратегията
                    Сериозна философия prodigal,но инвеститорите са (сме)мързеливци,
                    принципа е-какво толкова,нали времето без друго винаги работи за мен (нас).Та в този смисъл със стратегията си не мога да се разделя.

Коментар

• Ако времето за продажба на една “добра” акция е никога, за мен е важно да се съмняваш често дали въпросната акция е “добра” все още
                      Пак ще опрем до инвеститор или спекулант , но ако искаш да печелиш си трябва стратегия, която да се спазва (в някои случаи върши работа и късмет/усет) и ако според тази стратегия е надценено нещо, или крие риск ... се разделяш с него или със стратегията

Коментар

• ...и още ,какво зоначава "балон",та то всичко е балон и отношенията с съпругата дори,ако искаш да не пукне,изпусни...

Коментар

• Първоначално изпратено от Kilur
                          Aide spusnete malko tozi balon, za da ne se spuka. Haresvam SFARM- vlizal sum i izlizal desetki puti v neja, no za momenta e nerealno skupa
                          Какво означава това "нереално скъпа ",та нали съвсем реално на толкова се продава и купува?!

Коментар

• Аз се разкарах на 6.50 и сега естествено ме е яд, но не мога да се спра да кеширам в подобни ситуации (най-често ненужно ), но като не виждам логика...

Коментар

• Finance.news- Печалбата на СОФАРМА АД към 30 септември 2006г. е в размер на 18 910 хил. лв.
                              Дружеството СОФАРМА АД е реализирало печалба към третото тримесечие на 2006г. в размер на 18910 хил. лв. Общите приходи на дружеството са в размер на 111754 хил. лв., което е с 2.28 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 13.79 % спрямо предходния период, до 89507 хил.лв..

Към 30 септември 2006г. дружеството има печалба на акция (на осреднена годишна база) в размер на 0.34лв. . Данните са от Баланс/Отчет на дружеството към 30 септември 2006г..

Според отчета на дружеството към 30 септември 2005г. е формирана печалба в размер на 26575 хил. лв.

Собственият капитал на дружеството към края на третото тримесечие е 180 137 хил. лв. , като спрямо същото тримесечие на 2005г. се е увеличил с 2.82 %.

Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ - София през третото тримесечие на 2006г.:
                              Общ брой изтъргувани акции: ( 569 953 бр. акции )
                              Общ брой сделки: ( 1 416 бр. )
                              Минимална цена: ( 8.98 лв. )
                              Максимална цена: ( 10.93 лв. )
                              Среднопретеглена цена: ( 9.85 лв. за акция. )

Коментар

• Aide spusnete malko tozi balon, za da ne se spuka. Haresvam SFARM- vlizal sum i izlizal desetki puti v neja, no za momenta e nerealno skupa

Коментар

Working...
                                X