Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Аналгинов - затова наричам и Петролът и Софармата балони - защото цената е над реалната им стойност. Дотук с приликите.
    Разликите:
    1. Петролът е много по-надценен.
    2. Петролът е компания фантом - загубила тотално пазарът си.
    3. Софарма - напротив - разраства се все повече, увеличава и активите си и печалбата си и делът си в производството и търговията в своят сектор.

Извод - Софарма, според мен, ще продължи бавничко и спокойничко нагоре, ще закатери по-яко като наближи събранието и после - за дивидентченцето, максар че дивидентът от Медика напримерно е десетина пъти по-сосен.

Да.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Технически най-просто погледнато тренда на сфарм е възходящ. Цената е над ПС20 и ПС50 за сега не подават сигнали за спадане на цената, просто лека корекция поне за момента, невиждам условия за притеснения и падане на цената се пак се очаква и хубав фундамент, така че дерзайте и дано е нагоре.

Коментар

• Хинина, INSIDER-A иска да ти каже, че както Петрол АД надуха на времето цената с надеждата да се разделят с голяма част от акциите си на висока цена ( чрез глобалните депозитарни разписки първо зад океана, а после и в Лондон; чрез опцията с Лукойл ), така и от Софарма АД за момента имат интерес цената да е висока. И тя ще е висока дотогава, докато интересът им е актуален.

Коментар

• Инсайдер толкова много години на търговия на БФБ, до сега не съм видял някои, който притежава акции от стабилната СФАРМ да се уплаши. Тук скоро ниски нива не чакайте ! :-)

Коментар

• Изглежда логично. Мерси.

Коментар

• На колкото се може по-високи. Идеята е да не се подплаши от спада някой от по-големите инвеститори и да реши да продаде, защото тогава започва страшното.
              МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

Коментар

• на какви нива предполагаш, че ще я крепът?

Коментар

• Засега ще крепът цената, но при първото по-сериозно предлагане ще чуем сериозен пукот! Лошото е че ще изгорят доста като Хинина, които виждат само "хубавата част" от борсовата спекулация
                  МНЕНИЕТО МИ (в никакъв случай) НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

Коментар

• Стана това каквото трябваше да стане . Нека да дам една прогноза. Според мен цената ще пада с бавни темпове до 8.20 където ще влезна отново. Ако бъде пробито това ниво още по-добре. Но на мен лично не ми се вярва. Фундамента е прекалено силен тук.

Коментар

• и кво стана ся?

Коментар

• ПУК

Коментар

• Хинине, явно не си разбрал нищо от постинга ми! Както и да е успех от мен!

Коментар

• Вярно е прав си, не съм от основно действащите лица, но не съм си и помислял да се сравнявам с един мощен Американси фонд и водещи банки и ИП-и, а те пазаруваха много яко, защо ли ?

Коментар

• Софиксов - обикновено познаваме и двамата - я си помисли...
                              Само че ти познаваш некви колебанийца които траят от ден-два до месец-два, а аз - дългосрочното движение...
                              То лошо няма де - нали ти си спекулант, а аз - инвеститор...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Хинина, явно не си достатъчно близо до пазара щом не можеш да усетиш театъра, който наблюдаваме по тази позиция от месец насам!
                                Не вярвам да си от основните действащи лица затова ще те посъветвам да внимаваш да не попаднеш в капана тип "Петрол АД"!
                                Успех и умната (а може и русата)

Коментар

Working...
                                X