Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Лично мое мнение: Чеждите инвестиции на нашата борса още ги няма!
    Бех мечка, сега ми се бичи нещо!

Коментар

• "... Днес ако се обърнем назад, ще видим, че ЕС е изиграл роля, но не е бил нещо, което се случва веднага и не директно върху пазара, а по-скоро върху цялата икономика. Изигра роля за това чуждите компании да се чувстват по-уверени при инвестиции в страната. Това всъщност е най-важният резултат от евроинтеграцията...."

Коментар

• Смехурко, и ако си уцелил хубавия "балон", ще продаваш с истинско удоволствие

Коментар

• И аз това исках да кажа в предния си постинг, в момента се намираме във неформална борсова ситуация. Така че нищо не би трябвало да ни учудва. Аз лично съм вложил почти всичко и ще чакам с акции под ръка. Доиде ли му времето, ще правя анализи. Но сега базата данни и доста разнородна и резултатите от какъвто и да било анализ ще бъдат противоречиви.
          Направил съм си анализите когато му е било времето, купил съм си каквото е трябвало и сега си пия в кръчмата. Като му дойде пак времето - пак ще седна. Не изключвам някоя от инвестициите ми да се окаже балон тогава. Е ми ще продам и тва е.

Коментар

• dobre 4e Bobi75 e edin ot malkoto svestni tuka...

Bond, ako igraesh samo na BFB, te razbiram donqkude za tvoite baloni.
            ako subirash tuka pari za blizalki ot balon4etata, tvoq rabota...

sled 5-6 meseca, az li4no ne mislq 4e ve4e shte sme svideteli na takiva skokove na indexite kakto i na cenite na pove4eto drujestva.

spored mene shte e,koito vlqzul vlqzul.... sled vreme shte ima korekcii i na mesta samo plavni poka4vania.
            tova e li4no mnenie

Коментар

• интересно е, че съгласно опита с балоните по света, те траят по 5-10 години, особено, ако самият пазар е склонен към високо P/BV

според мен очакванията са, че печалбите ще растат със забележителни темпове близките години и доколкото икономическата обстановка и влизането в ЕС го предразполагат, то ще виждаме още доста "балони". в този смисъл ще се окаче, че в близките години това може да не са балони ))

Коментар

• Dai argumenti za visokite ceni i mojem da sprem.

Коментар

• ne vi li pisna da se proiznasqte kato laterni samo s "balon" opredelenie?

kato ne vi iznasq, zashto pulnite foruma s bokluk?

Коментар

• Увеличения капитал на Софарма е вписан,какви документи трябва да попьлня за да ги получа??? Благодаря ...

Коментар

• Njama info, a balona se naduva- da vidim kakvo 6te stane

Коментар

• Защо да отчитат пеалба през тази година, а да не я прехвърлят за следващата предвид намаляването на данък печалба с 5%. Т.е на 20 млн ще си спестят 1млн данъци. Няма лошо.

Коментар

• ..

Коментар

• Балон, балон оня ден!
                            Я захвърлете за малко калкулаторите и я позагледайте тая позиция. Обърнете внимание на най-прости статистически показатели, на нагласите на пазара, сравнете я с индексите (малко история - вижте я тая акция как се е държала след предните сплитове - че си буфка по 50 % като стой та гледай, без Евросъюзи и външни инвеститори, чакащи на вратата). Кво са ви виновни, тези, които купуват сега за това, че вие сте я продали когато не е трябвало.

Коментар

• Много хитро играят ПФБК тук.
                              Поддържат цената с мизерни изкупувания и после пласират големи пакети на наивни фондове. Хитреци, знаят кога да излязат от балона. Браво

Коментар

• sigurno ima zajaven interes ot kupuva4(i).
                                (prosto predpolojenie )))

Коментар

Working...
                                X