Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Е, не, приятелю, Софарма не ми е основната цел в отрасълът - има друго, по-добро дружество, дето имам повече, и още ще доливам... :-)
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

• Импе, друго е, като си вземе човек кинтите обратно, играч си ти, знам те аз и сега си спиш спокойно без притеснения. Успех и очаквам да удариш едно мощно рамо на цената по позицията СФАРМ !

Коментар

• Първоначално изпратено от t_todorov
        Първоначално изпратено от Императорът
        8.64 ??? :-)
        Тая Софарма много взе да дърпа, бе, вчера си пазарувах на 8.52... май вярно вървим към грозник/акция... :-) :-) :-)
        Импе, вчера има три сделки за 8.52 лева - 10, 6000 & 5 броя акции. Ти колко купи, ако не е тайна де ?

на 8.52 има и още една сделка за 300 броя - 10:32:58
        "the trend is your friend until the end..."

Коментар

• Тодоров - нито едно от трите. Или ти бъркаш сделките, или аз цената си со 1 или 2 стинки.
          Хининов - представа си нямаш колко си прав - неголемият пакет, който имах преди вчера ми е на практика безплатен. Просто навремето бях напазарувал спекулативно няколкостотин акции, после, като скочи цената, продадох толкова, колкото да си взема кинтите обратно+ комисионните, така че прав си - яд ли те е? :-)

Коментар

• Ако Софарма продължават така още две, три седмици заглавието от "...10 лв следваща цел" ще стане "...12 лв към следваща цел" .

Коментар

• Айде сега на сляпа баба ли ще играем.Не е ли по-добре да се изказват мнения, които да помогнат на всеки да си състави някакъв план и да спечели от борсата.

Коментар

• Импето не го мислете, той има акции от СФАРМ, купени на минимални цени/ нулеви/, до колкото си спомням !

Коментар

• Остави на мира човека,моля те.Имай поне малко уважение.

Коментар

• Първоначално изпратено от Императорът
                    8.64 ??? :-)
                    Тая Софарма много взе да дърпа, бе, вчера си пазарувах на 8.52... май вярно вървим към грозник/акция... :-) :-) :-)
                    Импе, вчера има три сделки за 8.52 лева - 10, 6000 & 5 броя акции. Ти колко купи, ако не е тайна де ?

Коментар

• Благодаря, това е друго нещо.

Коментар

• Хининов - поставям го като първа цел грозникът, да.

02 - от около 8 години.

Коментар

• Императоре, понеже си много напред , от колко време си във бизнеса,
                          имам в предвид на борсата?Просто питам.

Коментар

• Импе, този огромен интерес на Американския фонд към СОФАРМ не е случаен, а и дружеството създаде много перспективнв група, и ако стъпи и на Европейския пазар и 10лв ще е ниска цена за СОФАРМ !

Коментар

• 8.64 ??? :-)

Коментар

• Днес или утре топ-а, ще бъде прегазен, като домат на международно шосе !

Коментар

Working...
                                X