Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма АД (3JR / SFARM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

Благодаря за подкрепата !

Понеже Полки ми е в листата на колеги,чиито мнения не ценя (меко казано) и и ги игнорирам ,чрез функция в сайта,не съм го видял.

Поздрави !
    +1

Коментар

• Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

Защо мислиш, че О.Д. "играе" само в дружествата ,които управлява ? Знам дружество, в което той се изявява дали като спекулант или инвеститор - това е отделен въпрос /на време/. А може да има и други. Така че в думите на vale 1 има истина.
      Благодаря за подкрепата !

Понеже Полки ми е в листата на колеги,чиито мнения не ценя (меко казано) и и ги игнорирам ,чрез функция в сайта,не съм го видял.

Иначе потвърждавам ,че има изнесени официални данни ,където се вижда ,че Огнян Донев е търгувал и с други компании - като Химимпорт, Булгартабак, Монбат и др.
      Разбира се в много по-малки обеми.

Поздрави !

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

чичо ти е най-добрият спекулант по дружествата които управлява!!!

има съществена разлика между това което си написал "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ" и "Чичо" е най-добрия спекулант в дружествата които той управлява"

не мислиш ли?
        Защо мислиш, че О.Д. "играе" само в дружествата ,които управлява ? Знам дружество, в което той се изявява дали като спекулант или инвеститор - това е отделен въпрос /на време/. А може да има и други. Така че в думите на vale 1 има истина.
        Last edited by RAFAL; Вчера, 21:30.

Коментар

Защо си мислиш ,че го е объркал ?
          "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ ,има и нужните ресурси и възможности.
          Всички останали само можем да гледаме какво прави и да се стараем закачим нещо тук-там.
          чичо ти е най-добрият спекулант по дружествата които управлява!!!

има съществена разлика между това което си написал "Чичо" е най-добрия спекулант на БФБ" и "Чичо" е най-добрия спекулант в дружествата които той управлява"

не мислиш ли?
          fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            С този огромен % в портфейла ми, аз трябва да съм най-изнервен тук. Бъдете по-спокойни и приемайте шамарите на съдбата мъжката - съвет е .
            Мен целият ми БФБ портфейл е тук в момента и цената ми грам не е добра. Ама дреме ми поне не е голям портфейл
            http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

Коментар

Всички останали само можем да гледаме какво прави и да се стараем закачим нещо тук-там.
              Така изглежда поне отстрани....

Коментар

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

Заявката за 54% мисля че е на дъщерните дружества. На самото Градус АД заявката е за 90%.
                Самото Градус няма печалби. Те са резултативни от дъщерните, които са обещали 60% по спомен. Прави впечатление, че дават заявка за 2 дивидента тази година, което ще се очертае огромна сума, но след това ще се игнорират еднократните ефекти и картинката ще се промени драстично. Не знам дали тези заявени дивиденти нямат за цел да осигурят и по-добри нива за излизане на мажоритарите. Те ще могат да продават от есента - точно когато еуфорията ще е в пика си.
                Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Тъпото е че тук сантимента потъна много...не знам защо чичо го обърка и как ще успее да го възроди!

Коментар

На практика заявката е за 54%. Друг е въпросът, че може да я надскочат.
                    Сам си отговори ... доходността от дивиденти води то тази капитализация.

Коментар

Заявката за 54% мисля че е на дъщерните дружества. На самото Градус АД заявката е за 90%.

Коментар

• Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

Знаеш откъде идва това ....заявката на Градус за дивидент 90% от печалбата..

Коментар

Капитализацията е почти като на Градус, а резултатите и са доста по-добри, дори към днешна дата. Това мисля аз .
                          Знаеш откъде идва това ....заявката на Градус за дивидент 90% от печалбата..

Коментар

• Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

Изтръпвам като си помисля какви цени биха искали днес при ИПО на Софарма
                            Интересно е какви цени биха искали и от Хим-групата, че там съвсем са оплетени коефициентите

Коментар

Капитализацията е почти като на Градус, а резултатите и са доста по-добри, дори към днешна дата. Това мисля аз .
                              Изтръпвам като си помисля какви цени биха искали днес при ИПО на Софарма

Коментар

• Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

Естествено това е пътя ...явно е че резултатите за такава капитализация не са много добри напоследък ....

Коментар

Working...
                                X