Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Арома АД (6AR / AROMA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Какво да има..Работят си,износа върви и всяка година има дивидент..

Коментар

• Има ли нещо тук? Струва ми се малко необичайно поведението на акцията предвид стагнацията на пазара?

Коментар

• Информация за сключени съществени сделки
        През 2018 г. Дружеството е сключило сделка, на стойност надвишаваща 5% от приходите на Арома АД. Сделката е продажба на земя в с. Герман. Цената на сделката е 1,780 х. лв.Балансовата стойност на продадената земя е 1,862 х.лв. В резултат на извършената сделка дружеството е реализирало загуба в размер на 82 х.лв
        Писали са го в годишния доклад.

Коментар

• Същите са си.Продали са имот на загуба и не дават пояснения за сделката в отчета.

Коментар

• Благодаря.. Досега съм доволен..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Няма мажо или компания на БФБ , които не са лъгали или ощетявали миноритарите..Навремето много ме беше яд на тят, но сега пак нвлезах заради цената и продуктите на компанията..Да се надяваме, че са си взели някакви поуки..
              Искрено ти желая успех!

Коментар

• Няма мажо или компания на БФБ , които не са лъгали или ощетявали миноритарите..Навремето много ме беше яд на тят, но сега пак нвлезах заради цената и продуктите на компанията..Да се надяваме, че са си взели някакви поуки..

Коментар

• Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
                  Това дето се караха и разделяха си е отделно.Като с спомня как ни прекараха с търговото за Козметикса и Реал естейта и после как ни взеха акциите за без пари.А на какви цени купиха акциите на Астера..изобщо им нямам доверие.Със сигурност ще ни извъртят някой номер,още повече че и закона им позволява.Нищо не направиха в тази насока с новите изменения на ЗППЦК
                  изменения реално няма в ЗППЦК ..

вълкът да е станал агънце, ми се вижда малко вероятно..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Добре се развиват - евтини и качествени продукти..Добър износ..
                    ..и стиснат менаджмент ...

Коментар

• Добре се развиват - евтини и качествени продукти..Добър износ..

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Тези образи какви са ги вършили Q4? Гледам, че някакви земи са продали. Прибрали са си и разни вземания от свързани лица и са натрупали кеш от 5млн. Някой с идея какво става има ли?
                        Планирали са 2 млн. За модернизация и разширяване на отдел почистващи препарати. От останалите 3 млн се надявам да се задели някой лев за по-висок дивидент и/ или задействане на гласуваното изкупуване на собствени акции.
                        Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Да не вземат да вдигнат капитала или да вдигнат дивидента..

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Тези образи какви са ги вършили Q4? Гледам, че някакви земи са продали. Прибрали са си и разни вземания от свързани лица и са натрупали кеш от 5млн. Някой с идея какво става има ли?
                            Не знам какви ги мислят, но се надявам да го задвижат това обратно изкупуване най-накрая, че много тегава ликвидноста тук.
                            Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Тези образи какви са ги вършили Q4? Гледам, че някакви земи са продали. Прибрали са си и разни вземания от свързани лица и са натрупали кеш от 5млн. Някой с идея какво става има ли?

Коментар

• Това дето се караха и разделяха си е отделно.Като с спомня как ни прекараха с търговото за Козметикса и Реал естейта и после как ни взеха акциите за без пари.А на какви цени купиха акциите на Астера..изобщо им нямам доверие.Със сигурност ще ни извъртят някой номер,още повече че и закона им позволява.Нищо не направиха в тази насока с новите изменения на ЗППЦК

Коментар

Working...
                                X