Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алкомет АД (6AM / ALUM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Мартин Игнатов Разгледай мнение

Приятелю видя ли ,че не са подписали договор?Прочети последната новина.Аз нали ти казах.
    Приятелю, пише 4е предстои работа с автомобилен гигант а не подписване на договор ........Не знам какъв ти е проблема мислиш 4е директорът прави пресконференция за да излъже и сега строят нов цех с клас А за този дето духа ? Какъв проблем имаш с Алкомет ?

Коментар

Приятелю видя ли ,че не са подписали договор?Прочети последната новина.Аз нали ти казах.
      Ами добре, то и аз не твърдя, че има такъв договор с клиент. Мене ме интересува логистиката.

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
        Така ли правиш, ако някой те пита нещо, преди да отговориш искаш да знаеш образованието?
        ми ок, нищо особено не ми е, унсс логистика, твоето какво е?

Коментар

• Така ли правиш, ако някой те пита нещо, преди да отговориш искаш да знаеш образованието?
          ми ок, нищо особено не ми е, унсс логистика, твоето какво е?

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

А има ли вариант да са назначили 100 нови, но да са освободили 77 непродуктивни позиции?
            Интересно ми е , с какво образование си ?

Коментар

https://dariknews.bg/regioni/shumen/...a-leva-2166349
              В края на май 2019 казват , че ще си разширят дейността си и ще осигурят работа на допълнително 100 човека. Според междиния доклад на фирмата за второто тримесечие на 2019 година във фирмата работят 1067 служителя. Според последния доклад за първите три месеца на 2020 година във фирмата работят само 1090 служителя.След почти година са взели допълнително 23 ма служителя.Без коментар!
              А има ли вариант да са назначили 100 нови, но да са освободили 77 непродуктивни позиции?

Коментар

Аз анализирах докладите за последните две години и направих извода , че акциите ще продължат да падат.
                Много готино , повечето хора коментират акции които искат да купят и са преспективни а ти благородни анализаторе искаш да ни подскажеш на инвестиралите че правим грешка ...благодаря ти аз те послушах и купих още на тези цени в момента . Тук не всички имат анализаторски умения като теб ....и затова предполагам тук ще съм на загуба.Благодаря ти все пак ....
                Last edited by p_trade; 24.07.2020, 11:06.

Коментар

• Аз анализирах докладите за последните две години и направих извода , че акциите ще продължат да падат.

Коментар

Добре, тогава влез здраво както го направи преди 7 месеца
                    Не се подигравай а влизай докато стърже дъното. После като изхвърчи ще гледаш пак невярващ какво се случва, a тези с малкия флоут така изхвърчат когато са препродадени - като ракети...

Я всегда буду твоим поводом напиться.

Коментар

• https://dariknews.bg/regioni/shumen/...a-leva-2166349
                      В края на май 2019 казват , че ще си разширят дейността си и ще осигурят работа на допълнително 100 човека. Според междиния доклад на фирмата за второто тримесечие на 2019 година във фирмата работят 1067 служителя. Според последния доклад за първите три месеца на 2020 година във фирмата работят само 1090 служителя.След почти година са взели допълнително 23 ма служителя.Без коментар!

Коментар

• Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

Не са казали за кой и какъв модел, най важното е договора ..
                        Добре, тогава влез здраво както го направи преди 7 месеца

Коментар

Говори се ,че ще произвеждат части за BMW X3 но това е НЕ е вярно.
                          Прочетете статията:https://www.motorauthority.com/news/...-chinese-plant
                          Не са казали за кой и какъв модел, най важното е договора ..

Коментар

• Говори се ,че ще произвеждат части за BMW X3 но това е НЕ е вярно.
                            Прочетете статията:https://www.motorauthority.com/news/...-chinese-plant

Коментар

• Имам особено мнение за тях

Коментар

• Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                по принцип съм съгласен, но риска Алинц да им щукне да излизат е .....
                                Щом в най напеченият момент не излязоха ...не вярвам !

Коментар

Working...
                                X