Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Северкооп Гъмза Холдинг АД (6S4 / GAMZA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
    Колеги, много сте далече от верния отговор. Май не виждате детайлите.
    Сподели, ако желаеш какъв е твоят прочит на случващото се.

Коментар

• Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
      Колеги, много сте далече от верния отговор. Май не виждате детайлите.
      ами обясни ни, аз нямам акции
      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

Коментар

• Колеги, много сте далече от верния отговор. Май не виждате детайлите.

Коментар

• Може би дъщерните дружества ще прелеят обратно капитал в майката, с което ще гарантират, че няма да има превземане. Перпетум мобиле.

Коментар

• Първоначално изпратено от pif Разгледай мнение
            Новия борд са млади "юпита" дали под наем ЕГН-тата си и за какво са им пари, като си имат?
            е да разводнят малко капитала, то и без това инвеститорите тука или не знаят че са такива или ако знаят и действат рационално пари няма да дадат

Коментар

• Новия борд са млади "юпита" дали под наем ЕГН-тата си и за какво са им пари, като си имат?

Коментар

• ебахти артистите, много нахални, как може да търсят пари, с какви очи

Коментар

• Дано си се отървал навреме,.... че аман от "вътрешни" оценки

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Ти да видиш, как се задоволяват мераци!
                    Това ще да е нещо Убаво

http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121661931
                    И аз тъй мисля.

Коментар

• Ти да видиш, как се задоволяват мераци!
                      Това ще да е нещо Убаво

http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121661931

Коментар

• Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                        E, всички решения на Общото събрание са вече факт! Очаква се и развръзката!
                        Като че ли цената от 3,60 е някакъв ориентир... вече...
                        Или може да е и по-висока, а това изкупуване на около 5 % от капитала да е от някой, който знае повече и може да реализира някакъв положителен резултат...
                        Нищо не препоръчам на никого, надали знам повече от тези, които случиха това до сега!
                        Чудя се дали сделката за големия пакет не е минала още вчера на OTC? И да е в сайта на някой посредник, но кой? През кои ИП бяха покупките в последните дни?

Но на OTC ще дължат данък, ако продават пакета на печалба.

Варианти няколко

Освен да чакаме съобщение за сделка с дял над 5% в Extri?

Не е логично развръзка да няма два дни след ОСА (вклю. деня на ОСА). Поне според мен. Не е препоръка

Коментар

• E, всички решения на Общото събрание са вече факт! Очаква се и развръзката!
                          Като че ли цената от 3,60 е някакъв ориентир... вече...
                          Или може да е и по-висока, а това изкупуване на около 5 % от капитала да е от някой, който знае повече и може да реализира някакъв положителен резултат...
                          Нищо не препоръчам на никого, надали знам повече от тези, които случиха това до сега!

Коментар

• днес минаха сделки за 5% от капитала

Коментар

• Статия за Гъмза в Инвестора
                              Серията от продажба на активи и предвижданата промяна в ръководството на Северкооп-Гъмза холдинг придвижиха оценката близо до балансовата стойност

Коментар

• графиката започва да прилича на тази на биткойна
                                :-)

Коментар

Working...
                                X