Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

Znae6t
    Понеже понеделника ми тръгна добре не ми се ще да си го развалям с теб. Ти братче едно си знаеш и това е. Заради такива като теб ще си търпим прехода всички. Овца и това е. То върви след другите. И ти така след Шулева. Аз ти говоря едно то чете друго. Цял народ видя, че Шулева е виновна за табаците, znae6tia не той с рогата ще я защитава. Ти пич знаеш ли Шулева покрай седенето във властта в колко предприятия придоби яки пакети от акции бе. Аз мога да ти изброя поне 20. А има и още толкова с поставени лица. Това с чии пари го направи бе сладур. А тя е политик, колкото ти си космонавт. И не ги критикувам защото са политици, а защото крадат. Да не искам да ме крадът. Ако ти искаш отивай в Никарагуа. Писна ми от такива като тебе самозванци и самосъжаляващи се говеда. В тая държава има нужда от хора, които могат и знаят как да работят. А ти само хленчиш. Политиците това, политиците онова. КОМУНИСТ си ти а може и да си ФЕС

Коментар

Във връзка с последните климатични процеси, препоръчвам на Албена да се заеме сериозно с развитието на ски-туризъм!!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

Аз го четох в "Труд"

Коментар

Gari къде видя меморандума, бих искал и аз да се запозная с него. Слушах целия депат вчера, но повечето беше булшит.

Коментар

Браво, Знайко, мно-о точно се изрази!!!
            100% съгласен со тебе!!!

Коментар

До днес бях категорично на страната на Шулева по въпроса за БТХ обаче като прочетох сутринта меморандума си промених мнението. Направо изуй гащи и отваряй дупето /с извинение към всички за нецензурния израз/.

Коментар

По отношение на БТХ, само икономи4ески неграмотен (възможно е и комунист) може да обвини Шулева. Тук виновниците са 20-тина - депутатите от ДПС.
                За другите доводи - това не са доводи - аз харесвам такива хора, които мачкат като валяк смешниците, действат, а не приказват, знаят какво целят и как да го постигнат. Другите ти доводи са също боза - казах ти не можеш да критикуваш един политик за това, че е политик. Не е партизанин, че да се въргаля из горите за едната чест и слава, за две корички хляб и бутилка ракия. А теб ти казах хич не те виждам като света вода ненапита, просто много съжаляваш, че и ти нямаш възможност да седнеш и да похапнеш от държавната баница.

Коментар

Май някои присъстващи туканкъ имат акции в табаците и затова се сърдят на Лидето. А може би тя просто не искаше да ги продаде на безценица?

Коментар

6te si pozvolia ot imeto na Brain--BTH

Коментар

Znae6t
                      Мога да ти посоча и повече от три, но ето ти поне три:
                      1. Шулева е от хората, които ще те прегазят като валяк заради собствените си интереси. Не си мисли, че продажбата на тютюнеца е било без комисионки. Не успяха да ги разпределят добре.
                      2. Шулева е правителствения бушон на царя за далаверите и защита на семейните му интереси, в които влизат и синчетата му. Просто прибират парсата.
                      3. Шулева е човека, който осигурява паричките заедно с един генерал за предизборната кампания на партията НДСВ, по всякакъв начин. Нали разбираш от там и в техните джобове, заедно с едно лице, което се казва Панаьотов (част от нейния екип) преди да стане министър още като директор в Албена холдинг.
                      4. На всички възлови постове в държавната администрация Шулева сложи нейни хора, които да и играят по свирката. Мога да ти ги изброя, но понеже си интелегентен ще се сетиш и сам.
                      Ако не ти стигат ще ти посоча още няколко

Коментар

Brain bi li spodelil pri4inite, spored teb, poradi koito Lidiq Shuleva e za pluene.

Коментар

hihi bozata, shti prodam be momche shtom tolkozz si navit, sell offer-a mi e 127,43 do 1000 broiki, ama to ti edva li 6te mozhe6 da si pozvoli6 poveche ot 3-4 :-))) ... ako si pich deistvai))

Коментар

Лидето си е за плюене, но поради ред други причини. В случая, когато става въпрос за Албена, може само да се каже, че е може би сред най-добре управляваните туристически дружества у нас. И това е международно признато, ALB е в портфейлите на източноевропейсkите фондове от 2000г. и не мислят да се разделят с тях.

Коментар

Да, напразно някои Лидето плюят. А Бозата сигур яд го е, че не си е напазарувал навреме и сега се мъчи да смъкне цената.

Човече, оди пийни иднъ бузъ.

Коментар

• Мераци

Отчета е нормален. На някои, май наистина им се иска ALB да поевтинее.
                                А и да се върне Шулева там - още по-добре за дружеството.

Коментар

Working...
                                X