Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Къде си ти Албенааааааааааа вярна??????

Ne se znae!!!

Коментар

Стига бе, клоуни, сега ще кажете, че влюбил съм се в... холдинг.
      Аз си падам по девойчета, бе, хора!!! ))))
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

Коментар

Lubovta e sliapa!!!

Коментар

Кои дружества са се изправили на крака ли? Бряст-Д, Добруджански текстил, Торготерм... Холдингът налива доста пари в дъщерните дружества - в България 29, Албена автотранс, х-л Соколец /изцяло обновен/. Има и инвестиции на зелено - Екопласт, Информ.технологии - Албена...

Май просто вие имате някакви отрицателни емоции към Шулева и Албена инвест. Гризе ви, че не сте пазарували /поне акции на самия курорт/ навреме ли? Е, мене не ми пука - при цените, на които купувал съм... Просто няма как да остана прецакан. Иначе пак повтарям, не навивам никой да влиза в холдинга особено - просто щото е холдинг.

Коментар

Императоре
            А да си наясно че България - 29 е на загуба и, че ще продължи да генерира загуби. А скоро смениха и изпълнителния му директор и сега е някаква жена, която хабер си няма от прежди и памуци. Не ти завиждам много. А що се отнася до Албена автотранс - също си назад. Там също смениха директора и сега за съжаление дружеството е в окаяно състояние. Дивидент няма да има приятел.

Коментар

3G
              Абсолютно си прав. А що се отнася до твърденията на Императора. Моля те посочи ми кои са тия дружества велики, които Лидето е оправила и са били лоши. Познавам ги всичките, като пръстите на ръцете си и мога да ти дам доста информация за тях. Няма приятел такова дружество. Още повече, че в портфейла на Албена холдинг няма никакво атрактивно дружество, за разлика от другите холдинги, като Доверие или Стара планина. Мога с часове да ти говоря, но няма смисъл да те убеждавам. Може би както казва 3G ти си се настроил положително по други емоционални причини.

Коментар

Купил съм си Албена на 6.45-6.75. За холдингът... ако ме познаваше по-добре, щеше да знаеш, че принципът ми е НИКОГА да не пазарувам холдинги. Имам си акции на доста от дъщерните им дружества, тоже купени на добри цени, преди малко си купих и на България 29, тоже на добра.
                И само казвам мнение, не карам никой да си пазарува каквото и да било - да не говорим, че повечето дъщерни на Албена инвест са непублични. Най-печеливше от тях е Албена автотранс - автобусите му щъкат навсякъде, дават и дивидент...

Коментар

Nee ne si vluben v Shuleva, vse pak viarvam v dobria ti vkus.
                  No si vluben v aktsiite na Albena invest i podhOjdash dosta emotsionalno!

P.P. Imperatore ne me razbirai pogreshno - ako si kupil ALB ili ALBHL na niski niva EVALA! No ako zashtitavash vlizane na visoki niva, a te otdavna sa svrahvisoki, greshish. Povecheto ostanali holdingi sa dalech po-kachestveni ot bokluka ALBHL.

Коментар

Да, бе, да, чувства, да не мислиш че съм влюбен в Лидия Шулева? Глупости. което съм казал, вярно е.

Коментар

Imperatore pravish edna greshka v targviata s tsenni knija - VLAGASH CHUVSTVA V INVESTITSIITE SI. Kogat ne gledash realno na neshtata, a zashtitavash edna investitsia samo zashtoto si vlojil na sashtoto miasto pari togava veche nikakva ikonmicheska logika ne moje da te ubedi v pritivnoto!
                      Napalno podkrepiam Bozata za izkazvaniata mu napraveni do sega!

Коментар

Da ne chuva gospod, no Imeratore a cenata na Albena nikoi ne e kalkuliral risk ot ludi te ro ri sti . Koito za BG i nai veche za kurortitr ni e mngo golqm.i

Коментар

Не знам, ама холдингът изправи на крака някои свои дъщерни дружества, купени в много лошо състояние именно когато Лидето шеф беше. Наследниците и не знам какво направили са. А и да е гепила нещо, какво - ти да си няма ли да?
                          Всички гепят, ама повечето и нищо не правят освен това.

Коментар

Императоре
                            Нали не смяташ, че сегашните успехи на Албена инвест се дължат на Шулева. Исторически нещата са други. Въпреки, че доколкото подочух от един мой човек, който сега работи в холдинга от хазарта голяма част от екипа са го измели миналата година и сега в холдинга са останали 5 човека. Моят човек е замесник и казва, че яко ще разпродават дружествата.

Коментар

С някои неща да. Но не мисля, че Шулева и екипът и от Албена инвест некадърна е. Дейността в холдингът го доказва.
                              И не мисля, че е обидно човека да е турчин или комунист - стига да е истински идеалист-комунист.

Коментар

Лидия Шулева е все пак привърженик на борсовата приватизация, нали тя натисна да пуснат всички изостанали предприятия на БФБ. Така че трябва да броим за наш човек. Иначе и аз не съм очарован от ерудицията й. имах веднъж един разговор с нея и ако нямаше предварително написани отговори на листа закъсваше тотално. или отклоняваше въпроса.

Коментар

Working...
                                X