Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Да, жена съм и с другар Ще се се престраша.. щом казваш.. Слагам и Черна гора в листата..

Малко оспамихме темата... да прощават модераторите..

Коментар

• Първоначално изпратено от male4ko Разгледай мнение
      Благодаря Грую, знаех си че знаеш хубави местенца и ще дадеш идеи.. В Италия съм била последно 2002 (без южната част) и май ще е време пак да се ходи.. Особено щом го препоръчва човек като теб.. (естет!)
      А Албена я обичам заради сантимента, спомени от младежки години и т.н.. Не че е нещо супер като курорт, просто си имам личен сантимент..
      На южното море кракът ми рядко стъпва, но има едно местенце което ми харесва - Свети Тома.. мястото е вълшебно..

Благодаря още веднъж Грую, жив и здрав и успехи!
      Благодаря и на Inta53 за позитивните думи, и желанието за взаимопомощ! ))
      Оти се присети , че си жена и с другар гаче ли, пристраши се и иди у Чърна гора, по Тиватску и около... - ша поминуваш!

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

В България - Дюни, но това е, защото съм с деца, иначе ходим и в Мирамар в Обзор, но там е доста цифра, поне според мен. Препоръчвам ти хубава и сравнително евтина дестинация наблизо - т. нар Италиански малдиви в Пулия (порто чезарео) - уникално е, а и наблизо има също страхотни неща (Алберобело, Мартина Франка, Лече, Матера, Бари, Монополи, Галиполи). И е хем евтино, хем храната е като никоя друга в Европа (само в Португалия съм ял подобна), а и все още не е пренаселено. Отделно полетите до Бари са за без пари, пък ако имате повече време, може да отскочите и до другата страна на Ботуша - Амалфи, Капри, Соренто, Салерно....
        Така е Италия е винаги номер 1 за екскурзия/почивка. Заслужава си всяко евро дори глобите за паркиране и превишена скорост.

За Албена, виждам и плюсове (природа и плаж ) и минуси ( соц сгради ). Ще трябват сериозни инвестиции за да развие потенциала си но същевременно да не се презастроява.

Коментар

• Благодаря Грую, знаех си че знаеш хубави местенца и ще дадеш идеи.. В Италия съм била последно 2002 (без южната част) и май ще е време пак да се ходи.. Особено щом го препоръчва човек като теб.. (естет!)
          А Албена я обичам заради сантимента, спомени от младежки години и т.н.. Не че е нещо супер като курорт, просто си имам личен сантимент..
          На южното море кракът ми рядко стъпва, но има едно местенце което ми харесва - Свети Тома.. мястото е вълшебно..

Благодаря още веднъж Грую, жив и здрав и успехи!
          Благодаря и на Inta53 за позитивните думи, и желанието за взаимопомощ! ))

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

В България - Дюни, но това е, защото съм с деца, иначе ходим и в Мирамар в Обзор, но там е доста цифра, поне според мен. Препоръчвам ти хубава и сравнително евтина дестинация наблизо - т. нар Италиански малдиви в Пулия (порто чезарео) - уникално е, а и наблизо има също страхотни неща (Алберобело, Мартина Франка, Лече, Матера, Бари, Монополи, Галиполи). И е хем евтино, хем храната е като никоя друга в Европа (само в Португалия съм ял подобна), а и все още не е пренаселено. Отделно полетите до Бари са за без пари, пък ако имате повече време, може да отскочите и до другата страна на Ботуша - Амалфи, Капри, Соренто, Салерно....
            Е то си е баш у булгаро бре, ама от старо време!!!

Коментар

Грую, а кой е 'твоят курорт'? Би ли препоръчал нещо.. Виждам си човек-естет, обичаш хубавото..
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

Аз не пия ) А и за ку*варлъка кво да ти кажем.. жена съм, и нещо тайландските мъже.. хмм.. нема стане работата.. )
                Но, иначе дестинацията си е топ! Слънце, евтинийка, море..

Ти само речи туй що ти липсва или ти не стига...- нема няма и нема не мога- смяна и пак

Коментар

• Аз не пия ) А и за ку*варлъка кво да ти кажем.. жена съм, и нещо тайландските мъже.. хмм.. нема стане работата.. )
                  Но, иначе дестинацията си е топ! Слънце, евтинийка, море..

Коментар

Inta, тва ясно.. ама много дълъг пътят до там бре, 11 часа полет.. множко ми идва..
                    За България кажете, чуждите ги поназнайваме..
                    Пиеш и спиш ...дрииийм цената отпосле идва...

пп. ти пробвай пък после можи да не ни разкажеш всичко

Коментар

• Inta, тва ясно.. ама много дълъг пътят до там бре, 11 часа полет.. множко ми идва..
                      За България кажете, чуждите ги поназнайваме..

Коментар

Грую, а кой е 'твоят курорт'? Би ли препоръчал нещо.. Виждам си човек-естет, обичаш хубавото..

Банкок брато.... и се моли връщането да ти аварира ..- най ранната реакция -седмица ;- Единие и къща бонус...-; Кеф курварлък пиЕне от джоба , на коленки ти лазят и барем спомение Трупаш кът канастра!!!

Коментар

• Грую, а кой е 'твоят курорт'? Би ли препоръчал нещо.. Виждам си човек-естет, обичаш хубавото..

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Кой хотел ще препоръчате в Албена ?
                            А какво търсиш? Има 3 типа хотели (до морето, тези, дето не са на първи линия дори не ги броя) - едните са много див соц (мастодонтите в южния край), другите са див соц (бях миналата година в подобен, та мога да го твърдя със сигурност) и само двата нови - Фламингото и Блу-то, са наистина добри (бил съм и в двата на конференции), обаче цената им е алеле майко
                            Иначе плаж, спокойствие, храна, море и т.н. са без алтернатива, но всички хотели следва да бъдат гръмнати и построени отново, това би качило цената на акцията поне 10 пъти, обаче с това ръководство и тази цена им е много

П.С. Аз съм голям националист, но Албена не е моят курорт, за съжаление.
                            П.П.С. Погледни им сайта и си направи сметката за хотелите - същата аутдейтната работа!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Кой хотел ще препоръчате в Албена ?
                              https://www.visit.bg/hoteli/hotel-fl...d-albena-1487/

Аз съм доволен,добра кухня,вежливи,чисто.200м от плажа,имат си там място с техни шезлонги.Ако имат ранни записвания може и цена да улучиш!

Коментар

• Не е вярно че не е за българи, има всякакви туристи, доста българи също.. Всяко лято съм там и ми е много хубаво, прекрасно и спокойно място е Албена.
                                Ps. SoHo, влез в сайта им - albena.bg и разгледай хотелите, ще добиеш някаква представа. Съвет - не вземай хотел в горната част на комплекса, че трудно се върви дотам.. )

Коментар

Working...
                                X