Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

С помощ за милионерите с по няколко хотела няма да се съглася. И без това хотелите са твърде много, особено около Несебър, ако бутнат малко от джунглата, курортите ни ще станат по - хубави. В това отношение Албена е за пример, не се допусна презастрояване, най - големият успех на дружеството.
    Това е причината артията да държи горе долу сносна цена

Коментар

• Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
      Не е нужно да се пълни легловата база, по-скоро държавата да отпусне помощ за продоляване на туристическата криза. Ясно е, че сезонът ще е слаб и почти липсващ, то няма и друг начин, но поне държавата да даде едни пари.
      С помощ за милионерите с по няколко хотела няма да се съглася. И без това хотелите са твърде много, особено около Несебър, ако бутнат малко от джунглата, курортите ни ще станат по - хубави. В това отношение Албена е за пример, не се допусна презастрояване, най - големият успех на дружеството.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Не е нужно да се пълни легловата база, по-скоро държавата да отпусне помощ за продоляване на туристическата криза. Ясно е, че сезонът ще е слаб и почти липсващ, то няма и друг начин, но поне държавата да даде едни пари.

Коментар

• Дори най–добрия вариант юни да изчезне вируса,вече ще е твърде късно да се напълни легловата база.Ще има безрасъдно ниски цени на пакетите и много затворени хотели и заведения.Само Слънчев бряг и околноста са 600 000 легла.Това не се пълни с продажби в последния момент

Коментар

• Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
            Явно никой от вас не работи в туризма.За седмицата има 30% откази от ранни записвания.Бранша реве за помощ от държавата.Полетите на летище Бургас,които трябваше да започнат на 1.04 (от Израел примерно) са отложени за сега с месец.Не плаша никого,но всички се готвим за НУЛЕВ летен сезон.
            Поради коленание нямам ранна заявка, но да имах, за да взема по - големи отстъпки, щях и аз да я откажа.

Заден има и при други фирми, особено с експозиция и износ към Италия, нормално, но да се надяваме да е като при Китай, един месец карантина и постепенен старт. Нулев е пресилено, но определено по - слаб, след месец - два ще е ясно, има време до юни, за сега ще се загубят приходите от бабите от Германия.

Коментар

• Явно никой от вас не работи в туризма.За седмицата има 30% откази от ранни записвания.Бранша реве за помощ от държавата.Полетите на летище Бургас,които трябваше да започнат на 1.04 (от Израел примерно) са отложени за сега с месец.Не плаша никого,но всички се готвим за НУЛЕВ летен сезон.

Коментар

• Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

аз там на този гъч съм ходил
                обяда в ол инклузив не е за мен
                аз съм с обърнат режим, ставам късно, не хващам закуската, отивам на плаж, изпускам обяда, прибирам се късно, щъкаме. Изпускам вечерята.
                Но
                при слабата година лани, тази година не ги виждам
                дали и Албена няма да бъде продадена на части? Да дойде Агенцията за приватизация
                шега шега, колко да е шега
                защото дълга си цъка

не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                Далеч сме от катаклизми, 20-25 добре е писал колегата, дънце според рисковете в сектора и да много неща се промениха за последните 10 г., повечето не в + посока, но да не са 70 лв., 50 лв. за 2021 г. са си реални, ако се напънат да покажат резултати.

Коментар

• абе помня аз 2009 г тука от 14лв отидооме на 70 лв септемврито, ама беаа едни убай години а от тогава се изиграха едни кофти игри и сега тука спекулата се затри...очаквам реална цена (поне за мен) от 25 кинта до 20 тина деня и ще си купя малко макар и да чакам до 2021

п.с. очакванията ми са само заради коронката,яко отмине дай боже

Коментар

Бъзика се колегата, сезонът не е загубен, но се очертава изключително тежък, все пак с добри промоции и очаквано отшумяване на корона грипа с топлото време, може да закърпят бюджета, но евала на цената, държи се невероятно, подобни компании са -80% за годината, тук няма -20.
                    аз там на този гъч съм ходил
                    обяда в ол инклузив не е за мен
                    аз съм с обърнат режим, ставам късно, не хващам закуската, отивам на плаж, изпускам обяда, прибирам се късно, щъкаме. Изпускам вечерята.
                    Но
                    при слабата година лани, тази година не ги виждам
                    дали и Албена няма да бъде продадена на части? Да дойде Агенцията за приватизация
                    шега шега, колко да е шега
                    защото дълга си цъка

не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

Този вирус не го бърка топлото време за съжаление.
                      То е като всеки друг вирус и грип, който обичайно затихва с настъпването на пролет/лято, като не в температурата е ключа, а почваме от витамин Д от слънцето, витамини от плодове и зеленчуци, повече движение, което увеличава червените кръвни телца и т.н., все неща, които засилват имунитета и вирусите отшумяват. Без напрежение, спокойствието е много важно също, а за това медиите не помагат, увеличават психозата, както обичат винаги, новини за убийства, катастрофи, инциденти, изобщо все позитивното търсят.

Коментар

Бъзика се колегата, сезонът не е загубен, но се очертава изключително тежък, все пак с добри промоции и очаквано отшумяване на корона грипа с топлото време, може да закърпят бюджета, но евала на цената, държи се невероятно, подобни компании са -80% за годината, тук няма -20.
                        Този вирус не го бърка топлото време за съжаление.

Коментар

• Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

това виц ли е?

Коментар

• Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
                            Добър туристически сезон се очертава за черноморието, дано това да подкрепи цената тук.
                            това виц ли е?

Коментар

• Добър туристически сезон се очертава за черноморието, дано това да подкрепи цената тук.

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Мисли го...
                                Предполага си е пожелал карантина и тук да почиваме но тогава не е предвидил че карантина е по между домуване а не по хотелите....
                                Добре ще е България да затвори границите и така ще накара всички тукашни да почиват по родното черноморие, може много да подскочи и да се стимулира туризъма у нас. Много може.

Коментар

Working...
                                X