Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    В крайна сметка дружеството беше свръхподценено дори и на фона на ковида. Моето скромно мнение е, че тук може да катери много още нагоре дори и при слаб сезон 2021г. А кой знае, ако вземат да излязат на 0 или минимална загуба... Но ще поживеем, ще видим. Аз лично съм сложил пуканките и изстудявам бирата...
    Много много колко много?, Шита не ли си остава шит?? ха ха ха

Коментар

• Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
      Албена е бъдещето на туризма и най-хубавият курорт, защото Слава на Бога, релефът не дава възможност да се презастроява и да се блъска бетон до откат!
      А вие защо продавате хартишки от историчеки парк на цена няколко Албени, а?, ха ха ха

Коментар

• https://blitz.bg/obshtestvo/v-albena...ws821404.html#

Коментар

• Албена е бъдещето на туризма и най-хубавият курорт, защото Слава на Бога, релефът не дава възможност да се презастроява и да се блъска бетон до откат!

Коментар

• Абе дявола май не чак толкова черен:

https://www.investor.bg/ikonomika-i-...2020-g-327356/

Коментар

• Няма много позитивизъм тук
              От общо 30 хотела в Албена за Великден ще отворят само три

Коментар

В крайна сметка дружеството беше свръхподценено дори и на фона на ковида. Моето скромно мнение е, че тук може да катери много още нагоре дори и при слаб сезон 2021г. А кой знае, ако вземат да излязат на 0 или минимална загуба... Но ще поживеем, ще видим. Аз лично съм сложил пуканките и изстудявам бирата...
                Съгласен съм с вашето мнение! Не е преоръка за покупка на акции!!!

Коментар

• В крайна сметка дружеството беше свръхподценено дори и на фона на ковида. Моето скромно мнение е, че тук може да катери много още нагоре дори и при слаб сезон 2021г. А кой знае, ако вземат да излязат на 0 или минимална загуба... Но ще поживеем, ще видим. Аз лично съм сложил пуканките и изстудявам бирата...
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

Коментар

• ми да купува,даже и на 50 ако ще ,готов съм да му продам

Коментар

• Навярно, тук скочи, защото при предното излизане фонда продаде на 21, а сега ще трябва да купува на незнайно колко си.
                      Добре дошли на БФБ и борсата на която всичко е шметки капели.

Коментар

Интересни обеми от петъка... Дали най-накрая ще започне да възстановява таз хартия...
                        Обемите са на фонда
                        Председателят на Еврокомисията Урсула фон дер Лайен предупреди да не се бърза с планирането на летните отпуски с оглед на пандемията от Covid-19: „Още е твърде рано да се водят дискусии за лятото

Коментар

• Интересни обеми от петъка... Дали най-накрая ще започне да възстановява таз хартия...
                          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

Коментар

• Избих морето за тая година

Коментар

• Първоначално изпратено от KOSTJUMAR Разгледай мнение
                              Ще стане интересно ако влезе в Софикс, въпреки намалелите дялове на Експат Софикс. Едни и същи дружества се въртят.
                              Въртят се като Костури на черни връх!

Коментар

• Яко
                                Отдавна не бях гледал такова яко зрелище
                                Битка между големи бикове и големи мечки
                                Биковете са ми по - симпатични.
                                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

Коментар

Working...
                                X