Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Албена АД (6AB / ALB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    Чета, че са разкарали Хемустуриста... Не знам това дали е добре или не, но явно имат нужда от кешец.
    Новината е от преди повече от месец. В добрите години това е правело по 1000 лв печалба.

Коментар

• Чета, че са разкарали Хемустуриста... Не знам това дали е добре или не, но явно имат нужда от кешец.

Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

Ти пък. Как го измисли това. Що не диверсифицираш половината поне обратно в алтерко. Добонамерен съвет, Не е бъзик
        Споко, имам и други инвестиции, не е само това.

Коментар

• Която познавам и има здрави активи Преци..До 2 години акцията пк ще е 40-50 лева..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Преци ти явно не си гледала нито графиката , нито цените през годините..Нещо си се зомбирала..
            Чартът ми е като второ аз, Кире, не мож ме залъга с него
            Като си фен на Уорън Бъфет (и аз му съм фен) да те питам един въпрос
            Ако имаш акция която спада или се качва, коя ще избереш !?

Коментар

• Наближава ребалансирането и вероятно това е причината за раздвижването тук.

Коментар

• Преци ти явно не си гледала нито графиката , нито цените през годините..Нещо си се зомбирала.. Акцията с години беше между 50 и 60 лева и под 40 не падала..И си даваше 0,50 дивидент..
                Last edited by Kiro; 14.01.2021, 21:41.

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Тук може , когато се възтанови туризма да направи дубъл..ТЕ ВИНАГИ СИ ПОДЪРЖАТ АКЦИИТЕ..
                  Трибъл не дубал Кире, Тук и без вирус артията беше тръгнала да си ходи
                  без препоръка

Коментар

• Тук може , когато се възтанови туризма да направи дубъл..ТЕ ВИНАГИ СИ ПОДЪРЖАТ АКЦИИТЕ..

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                      Аз влезнах тука с парите от алтерко, да видим.
                      Ти пък. Как го измисли това. Що не диверсифицираш половината поне обратно в алтерко. Добонамерен съвет, Не е бъзик

Коментар

• Аз влезнах тука с парите от алтерко, да видим.

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Интересно някой фонд ли я подкара тази хартия ?
                          По скоро спекуланти /вкл. и аз/ и някой ДФ евентуално.. А фонд /вероятно ПФ/ по-скоро го играе на инат на пазара и се опитва да я спъва.. Но така е, на пазара трябва да има и продавачи за да става търговията.

Коментар

• Интересно някой фонд ли я подкара тази хартия ?

Коментар

• При тези цени "продава" си струва отвсякъде...Въпрос на време е.

А лятото - Ковид не ковид, хората ще искат да поллажуват. Като гледам улиците по големите градове вечер и водещите новини по телевизията Ковид не е това, което беше през март-април.

Коментар

• Удрии.... Тука се заформя гап нагоре. Ако има пък и сезон алеле майко
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

Коментар

Working...
                                X