Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• O2
    написа: Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF

Колеги,
    отварям нова тема с надеждата в нея да има основно конкретни коментари и обосновани мнения.
    Това е и първия индексен фонд в България, нека го приветстваме с ДОБРЕ ДОШЪЛ

• Татко Щърк
    replied
    Влязох само за да поздравя за пореден път Експат за усилията им да правят нещо за пазара ни. С години съм на борсата, а чета за нея доста отпреди да започна да търгувам, не е лесно да бъда въодушевен просто от захаросани приказки, знам колко има да се желае откъм добри примери, идеи и работа. По моето скромно мнение, което не твърдя, че е меродавно, Експат се опитват да правят хубави неща. Аз харесвам БФБ, затова и търгувам тук, но това не означава, че не се надявам да се развива към по-хубаво, понеже дори и нещо да ми харесва, винаги има какво да се променя в положителна посока. Желая им успех и да не униват пред трудностите!
    Нямам акции в Експат, но имам акции на БФБ. Препоръки нямам никакви.

Напиши коментар:

• NikolayVassilev
    replied
    Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

Точно това имах в предвид с моето изказване !

Никога не чакай на готово! Не се заяждам, но като се пишат позитивни новини от Експат, във форума защо да не се пишат и негативните?
    ПП: Тези обратно изкупени 72 000 дяла, май бяха 2 поредни дни, ако не се лъжа
    Уважаеми Бивол,
    Имате основание. В конкретния случай ставаше дума за техническа операция (няма да дам детайли), затова тези 70,000 дяла не сме ги коментирали. Не обещаваме всеки път, като има теглене или записване, да занимаваме форума с темата, а само при по-значими обеми.
    Поздрави и успех!
    НВ
    Last edited by NikolayVassilev; 16.01.2020, 15:25.

Напиши коментар:

• Bivol
    replied
    Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

Продажбите и покупките ги обявяват ежедневно на сайта си. Достатъчно е.

Тук във форума съобщават полезните за пазара развития на продуктите си. Те все пак са позитивно настроени към проектите, които развиват. Ако бяха негативно насторени нямаше да правят този бизнес въобще.

Форумът е място за споделяне на сантимент. Фундаментът е в официалната информация.

Нямам акции на Експат. Уважавам и ценя това, което правят за пазара.
    Моите уважения Голяма Мечка, не си разбрал какво имам в предвид с моето изказване!
    Да аз също очаквам във форума да се пише полезна за всички информация.

Напиши коментар:

• BigBear
    replied

Един въпрос?
    Защо когато имате поръчка за обратно изкупуване, примерно на 72 000 дяла не го споменавате във форума?

Успешен ден,
    Bivol
    Продажбите и покупките ги обявяват ежедневно на сайта си. Достатъчно е.

Тук във форума съобщават полезните за пазара развития на продуктите си. Те все пак са позитивно настроени към проектите, които развиват. Ако бяха негативно насторени нямаше да правят този бизнес въобще.

Форумът е място за споделяне на сантимент. Фундаментът е в официалната информация.

Нямам акции на Експат. Уважавам и ценя това, което правят за пазара.

Напиши коментар:

• Bivol
    replied
    Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Тези обратни вече са история и те по никакъв начин не натежаха на пазара а напротив пазара е бичи настроен
    Днес е "Бичи", утре "Мечи" , пазар това е !
    Утре тези поръчки на нови дялове, също ще бъдат история. Отделно също не очаквам новите записвания с тези обеми да натежат на пазара. Както казаха по долу трябват повече "нули" в записванията!
    Успешна търговия!

Напиши коментар:

• O2
    replied
    Тези обратни вече са история и те по никакъв начин не натежаха на пазара а напротив пазара е бичи настроен

Напиши коментар:

• Bivol
    replied
    Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

Около 10 секунди коства проверката в сайта на експат,какви заявки са постъпили...Нека да не чакаме всичко наготово...
    Точно това имах в предвид с моето изказване !

Никога не чакай на готово! Не се заяждам, но като се пишат позитивни новини от Експат, във форума защо да не се пишат и негативните?
    ПП: Тези обратно изкупени 72 000 дяла, май бяха 2 поредни дни, ако не се лъжа

Напиши коментар:

• TheSkorpion
    replied
    Първоначално изпратено от Expat Capital Разгледай мнение
    Здравейте,

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF получи поръчка за записване на 100 000 дяла на първичен пазар.

Успешен ден,
    Екип Експат
    Пожелавам скоро да добавите още 3 нули отзад.

Напиши коментар:

• Expat Capital
    replied
    Здравейте,

Практика ни е да публикуваме тук само по-големите записвания или обратни изкупувания. Всички останали подробности ги има на нашия сайт.

Успех!

Напиши коментар:

• retro_69
    replied

Един въпрос?
    Защо когато имате поръчка за обратно изкупуване, примерно на 72 000 дяла не го споменавате във форума?

Успешен ден,
    Bivol
    Около 10 секунди коства проверката в сайта на експат,какви заявки са постъпили...Нека да не чакаме всичко наготово...

Напиши коментар:

• Bivol
    replied
    Здравейте,

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF получи поръчка за записване на 100 000 дяла на първичен пазар.

Успешен ден,
    Екип Експат
    Един въпрос?

Успешен ден,
    Bivol

Напиши коментар:

• abc
    replied
    Здравейте,

Успешен ден,
    Екип Експат
    Поздравления за експертността, търпението и постоянството, с които реализирате намеренията си!
    Вашите успехи са и наши такива!

Напиши коментар:

• Expat Capital
    replied
    Здравейте,

Успешен ден,
    Екип Експат

Напиши коментар:

• пасъм
    replied
    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    E да , ама по тикви сме първи..

Първи сме по производство на тиква

https://fakti.bg/biznes/267812-parvi...dstvo-na-tikva

Публикувано във факти.бг: Снимка: Shutter

Имаше субсидии тогава...Вече не

Напиши коментар: