Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    E да , ама по тикви сме първи..

Първи сме по производство на тиква

https://fakti.bg/biznes/267812-parvi...dstvo-na-tikva

Публикувано във факти.бг: Снимка: Shutter

Хахахаха….освен това ги издигаме в култ

Коментар

• Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

Благодаря, Колин.
      Ако направим ЕТФ за САЩ или Германия, той ще е най-малкият и скъпият за пазара и няма да има интерес към него. Ние преценихме, че правим ЕТФ-и за държави, които не са добре покрити от световната конкуренция...
      Поздрави, Николай
      Г-н Василев, един дивидентен ЕТФ покриващ същите държави, за които вече листвахте ЕТФи върху индексите мисля, че би било нещо много добро за пазара. Аз бих инвестирал веднага в един такъв, а предполагам и много други, които предпочитат и търсят дивидентни компании.

Коментар

• Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

Г-н Василев,
        как си обяснявате, защо вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония ?
        Повредата е в нашите телевизори.

Коментар

• Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение

Жалко - Вие сам казвате в отговора си към Петьо Б, че проблемът може би не е в продукта, а в пазара...
          Трудно ще развиете тези 11 ЕТФ-а за точно тези пазари ( интересни за мен лично са само Румъния и Гърция ).
          Предложете на инвеститорите интересни, ликвидни и динамични пазари, за да се възползват наистина от Вашите добри идеи.

С уважение и поздрави на целия Ви екип
          Благодаря, Колин.
          Ако направим ЕТФ за САЩ или Германия, той ще е най-малкият и скъпият за пазара и няма да има интерес към него. Ние преценихме, че правим ЕТФ-и за държави, които не са добре покрити от световната конкуренция...
          Поздрави, Николай

Коментар

• E да , ама по тикви сме първи..

Първи сме по производство на тиква

https://fakti.bg/biznes/267812-parvi...dstvo-na-tikva

Публикувано във факти.бг: Снимка: Shutter

Коментар

• Петьофиии …. взимаш кинти в джеба и отиваш на консултация в офиса им

Коментар

Уважаеми Петьо Б,
                Защо някой да ни е подвел? Нашите ЕТФ-и (конкретно българският) са листвани на 3 борси, разговаряме с четвърта. Това е дългосрочен проект. Ще има повече и по-малко активни години.
                Помислете, че проблемът вероятно не е в продукта, а в пазара. Вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония...
                Поздрави, Николай
                Г-н Василев,
                как си обяснявате, защо вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония ?

Коментар

• Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

Абсолютно съм съгласен. Не е случайно това, че борсата ни се е развивала най-добре точно по времето когато НДСВ бяха фактор в управлението. Казвал съм го и друг път и пак ще припомня една случка от май или юни 2001 г. преди изборите. Имаше ТВ дебат на икономическите екипи на СДС, БСП и НДСВ. Та на този дебат Василев (в свой стил) извади една графика на индекса SOFIX, която по спомен бе почти хоризонтална, дори на лек минус, ако не греша, може да се провери. Муравей изобщо не се трогна от графиката. Изглеждаше като човек който за пръв път чува, че има такова “животно” - българска фондова борса. Василев и Велчев се ангажираха развитието на БФБ да е приоритет за НДСВ и удържаха на обещанието си. Това няма да го забравя никога.
                  +1

а после Софикс падна до 258 пункта през февруари 2009 г. и на изборите след 4 месеца НДСВ ги изритаха от властта
                  fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

Уважаеми Колин,
                    Засега не, но след време е възможно. Нека развием първо тези 11 ЕТФ-а...
                    Поздрави, Николай
                    Жалко - Вие сам казвате в отговора си към Петьо Б, че проблемът може би не е в продукта, а в пазара...
                    Трудно ще развиете тези 11 ЕТФ-а за точно тези пазари ( интересни за мен лично са само Румъния и Гърция ).
                    Предложете на инвеститорите интересни, ликвидни и динамични пазари, за да се възползват наистина от Вашите добри идеи.

С уважение и поздрави на целия Ви екип

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

някой е чакал чертичките да пробият 570?
                      ти по-добре знаеш кой какво е чакал, но аз само ще припомня, че първата съпротива за софикс е 580 пункта ......... следващата съпротива е при 625 пункта и т.н. , и т.н. докато се стигне до 730 пункта
                      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

=====.........Това е дългосрочен проект. Ще има повече и по-малко активни години.
                        Помислете, че проблемът вероятно не е в продукта, а в пазара. Вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония...
                        Поздрави, Николай

Най точното време за "КЪСИЯ".... винаги може и още

Коментар

Коментар за резултатите от листването в Лондон. Дали това очаквахте, ако -не, дали някой ви подведе или просто не сте си направли сметката?
                          Уважаеми Петьо Б,
                          Защо някой да ни е подвел? Нашите ЕТФ-и (конкретно българският) са листвани на 3 борси, разговаряме с четвърта. Това е дългосрочен проект. Ще има повече и по-малко активни години.
                          Поздрави, Николай

Коментар

• Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                            Г-н Василев планирате ли ЕТФ за Русия и Турция ?
                            Уважаеми Колин,
                            Засега не, но след време е възможно. Нека развием първо тези 11 ЕТФ-а...
                            Поздрави, Николай

Коментар

не очаквам записвания и там.
                              Когато му дойде времето аз лично ще се възползвам

Коментар

• Г-н Василев планирате ли ЕТФ за Русия и Турция ?

Коментар

Working...
                                X