Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (4KX/LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• cymru
    написа: Корадо-България АД (4KX/LACH)

Корадо-България АД (4KX/LACH)

Какво ще ги правим тези хубавци?
    http://www.investor.bg/novini-i-anal...gariia,181034/

Цена 2,75лв. ми идва в повече, но все пак нека им видим плановете за развитие.
    Иначе според мен е за 1,50-1,80 макс.

Ето и отчетите.
    http://www.infostock.bg/infostock/co...uncements/LACH

• margen
    replied
    Броят акционери не им гарантира влизане в Софикс. Не е най-ликвидното дружество. Отделно са много на ръба с тези 778, ако служителите решат да осребряват бонуса. Но може и да са ги посъветвали да стискат поне до март...

Напиши коментар:

• Zdravko
    replied
    Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Следват парички по сметките скоро и напролет в Софикс
    Аз пак да се самоцитирам

Напиши коментар:

• tony1975
    replied
    хайде честити 778 акционера!

Съгласно приетия Проект за разпределяне на акции на служители („Проектът”), на 11.12.2019 г. „Корадо – България” АД („Дружеството”) прехвърли на служителите на Дружеството, които отговарят на условията на Проекта, общо 11 055 броя акции на Дружеството. След това прехвърляне, от всички 12 000 броя акции на Дружеството, които бяха изкупени обратно за целта на реализирането на Проекта, в Дружеството останаха 945 акции.

Напиши коментар:

• hamorphis
    replied
    Продажбите на Корадо спадат с 1.9% на годишна база за първите девет месеца на годината. Продажбите на радиатори за периода растат с 0.8% на годишна база, генерирайки 33.1 млн. лв. (спад от 1.9% на годишна база). Производството през периода спада с 1.5% на годишна база до 410 хил., което води до намаление на разходите за суровини (5.4% спад на годишна база до 21.6 млн. лв.). Разходите за труд растат с 18.1% на годишна база до 4 млн. лв., основно заради ръст при възнагражденията. В резултат на това оперативните разходи спадат с 0.3% на годишна база до 28 млн. лв. По-слабите продажби понижават и EBITDA с 10.4% на годишна база до 6.1 млн. лв., а нетната печалба достига 4.8 млн. лв. (спад от 12.9% на годишна база).

Напиши коментар:

• TheSkorpion
    replied
    Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

Какъв е шансът да е по OTC сделката?
    Голям явно.

Напиши коментар:

• kaputov
    replied
    Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

Явно си пропуснал, точно заради обявлинието качих сделките!...не се вижда такава сделка и е минала на

Корадо-България АД-Стражица
    Друга нерегулирана информация11-10-2019 13:39

На 11.10.2019 г. „Корадо – България” АД („Дружеството”) придоби 12 000 (дванадесет хиляди) броя собствени акции, представляващи приблизително 0,09% от всички акции на Дружеството.
    Сделката е минала на ОТС,но кой знае къде е обявена.На ОМП на БФБ я няма,a на пода няма прехвърлени толкова акции.Може и да видим сделката в бюлетина на ЦД,ако продавачът минава някоя граница.

Напиши коментар:

• Bill-bg
    replied
    И при мен е получен дивидента.

Напиши коментар:

• tony1975
    replied
    Дивидент

Напиши коментар:

• inta53
    replied
    Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Все пак не беше ли срока тука до 18-ти ,има още два дена.......

Явно си пропуснал, точно заради обявлинието качих сделките!...не се вижда такава сделка и е минала на

Корадо-България АД-Стражица
    Друга нерегулирана информация11-10-2019 13:39

На 11.10.2019 г. „Корадо – България” АД („Дружеството”) придоби 12 000 (дванадесет хиляди) броя собствени акции, представляващи приблизително 0,09% от всички акции на Дружеството.

Напиши коментар:

• olimpiec
    replied

С 12 000бр./ на фармата бяха стотици пъти повече ?- мен ми беше интересно да гледам дали пазарно ще изпълнят решението, другото си е "мижай да те лажем",
    Добро ти утро.Казваш малко били 12-13 000 бройки........Не ме питай как продавах единият път 2300,а другият 2600 бройки......А при тоя пазар видя как стана SFTRD на 6 кинта.А може и на 5,50 да иде,знае ли човек......P.S.Препоръки никакви нямам,всеки си има глава на раменете,или нещо друго.

Напиши коментар:

• спекуланта
    replied

С 12 000бр./ на фармата бяха стотици пъти повече ?- мен ми беше интересно да гледам дали пазарно ще изпълнят решението, другото си е "мижай да те лажем",
    Все пак не беше ли срока тука до 18-ти ,има още два дена.......

Напиши коментар:

• inta53
    replied
    Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

И сега,като ги подарят на работниците си,че като настане една мъкаааа."Софарма" и "Софарма Трейдинг" N:2-3.Aaaa да поясня,че изсипването на папироси от''Софарма Трейдинг'' е от известен посредник подкрепено пак от ''работнически акции''.P.S.Никаква препоръка нямам и не вярвам тия някога да влязат в SOFIX-а.Трети път няма да се набутам.

Напиши коментар:

• inta53
    replied
    Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
    А дивидента получихте ли го вече? Моля споделете / сигнализирайте?

Аз от началото на юни нямам тук(след майския дивидент), а чаках и по надолу, но явно няма да има и на скоро си взех на 6,40 ...какъв е смисъла да чакаш 0,10 като имаш премия от 0,5 /0,60 , а може би и още

Напиши коментар:

• nik_naydenov
    replied
    А дивидента получихте ли го вече? Моля споделете / сигнализирайте?

Напиши коментар:

Working...
X