Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (4KX/LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    Тук дали се търгува още с дивидент днес ?
    Да .

Коментар

• Тук дали се търгува още с дивидент днес ?

Коментар

• Войтех Чамек: Корадо България ще продължи да изплаща дивиденти
        profit.bg

Коментар

• Прекрасен отчет ...сега си чакаме дивидентчето

Коментар

• Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
            Добре виждаш
            Чехите къртят ако го приемат ..за последните две години ще са разпредили 0.30 ст а и заявяват че ще подържат активна дивидента политика ...добре че миналата година се нагрухтях здраво тук
            Last edited by p_trade; 31.03.2016, 11:31.

Коментар

• Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
              Аз ли недовиждам или тези наистина са предложили дивидентче от 0.18 ? ...това не съм си го и мечтал

Имам акции и не е препоръка .
              Добре виждаш

Коментар

• Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Много съм доволен от отчета , като се има предвид че тепърва ще се възползват от увеличеният капацитет и новата поточна линия за радиaтори за баня . Както гледам дивидентът ще е поне 0.12 .

Имам акции
                Аз ли недовиждам или тези наистина са предложили дивидентче от 0.18 ? ...това не съм си го и мечтал

Имам акции и не е препоръка .

Коментар

• Много съм доволен от отчета , като се има предвид че тепърва ще се възползват от увеличеният капацитет и новата поточна линия за радиaтори за баня . Както гледам дивидентът ще е поне 0.12 .

Имам акции

Коментар

• Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                    И така да е,някой постоянно продава и създава ликвидност! За това ставаше дума.
                    Колега пишеш щуротии ! Къде я видя тази ликвидност ? За последния месец има 12 сделки и то почти всички са от вчера и днес след като излезе отчета !

Коментар

• И така да е,някой постоянно продава и създава ликвидност! За това ставаше дума.

Коментар

• Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                        Мажо увеличава фрифлота така, че не може да се каже ,че не продава
                        Не е вярно, от увеличението на К си стои 85.7% неговия дял .

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          Толкова ли много бройки искаш да купиш Има институционални инвеститори тук, при добра оферта купува все някой от тях ще продаде
                          Ами искам, но виж какво е рехаво предлагането и колко рядко се сключват сделки. Ликвидност никаква за съжаление !

Коментар

• http://www.investor.bg/novini-i-anal...odieto-199682/

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Хубав е, но ликвидност няма никаква, как да влезе човек тук !
                              Толкова ли много бройки искаш да купиш Има институционални инвеститори тук, при добра оферта купува все някой от тях ще продаде
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Мажо увеличава фрифлота така, че не може да се каже ,че не продава

Коментар

Working...
                                X