Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
    Имах впредвид поредният негативен коментар, а не публикациите в чужди медии И ние поназнайваме чужди езици

За тъпотата по рождение си прав. Жалко, че всички си мислим, че не се отнася за нас
    Успешна седмица на всички инвеститори и тролове
    ти си от тях......от троловете...... ПО ТОЧНО ОТ ПИШМАН ОПТИМИСТИТЕ....
    ако беше чел чужди мнения и медии ,щеше друго да пишеш а ти коментираш твойте сънища....

Коментар

• Имах впредвид поредният негативен коментар, а не публикациите в чужди медии И ние поназнайваме чужди езици

За тъпотата по рождение си прав. Жалко, че всички си мислим, че не се отнася за нас
      Успешна седмица на всички инвеститори и тролове

Коментар

• Първоначално изпратено от Dutchman Разгледай мнение
        За момент се притесних... после видях, че го е писал Монти и се успокоих

не съм го писал аз а анализаторите на Дойче банк....и става въпрос за цяла източна и централна европа....така ,че продължавай с притесненията си....
        Това да си тъп е по рождение.......при някой индивиди.....

Коментар

• За момент се притесних... после видях, че го е писал Монти и се успокоих

Коментар

• Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            През последните дни Булбанк са много активни от страната на купувачите. Някой там явно пълни, а може и да не е само един.

А аз чета западни списания и те пишат ,защо да се набутваме в БГ ,когато руснаците ще ударят след два месеца......в целия обем..... и се канят да излизат по търлъци....
            Така ,че оставаме на нашите ПФ и ДФ......
            Не е препоръка....

Коментар

През последните дни Булбанк са много активни от страната на купувачите. Някой там явно пълни, а може и да не е само един.
              http://www.investor.bg/novini-i-anal...poziti,177294/
              Правилно си видял.Тези привлечени капитали във вид на депозити от банките трябва да се инвестират някъде, а не лоша идея е на БФБ. Време е хората да положат усилия и да се образоват финансово, тъй като разбраха, че банките не са най-сигурното място за инвестиране(държане на пари за доходност). Ако малко започнем да променяме мисленето в посока капиталови пазари, както е в САЩ и т.н. , които само 5% от населението си държи парите на депозит, ефектът ще е голям. Рано или късно това ще стане, просто е неизбежно, хората са го разбрали доста отдавна преди нас.
              А, това няма как да не се отрази и в повишаване на акциите в групата, а и не само

Коментар

• През последните дни Булбанк са много активни от страната на купувачите. Някой там явно пълни, а може и да не е само един.

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Да , два варианта - или нагоре или надолу!

Коментар

• Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    Техническия анализ какво сочи - нагоре или надолу ще е цената на акцията
                    http://profit.bg/news/Kakvo-veshtae-...id-126450.html

Коментар

Спор няма - на база коефиценти P/E и P/B компанията дори с последния си отчет остава перспективна. Само да вметна едно "но" тук...

...но откакто инвестирах в Хим-а преди точно една година, отчетите показват все по-ниски и по-ниски печалби. Вече четири поредни тримесечия отчетите са все така. Честно казано не вярвам след месец консолидираният отчет да покаже нещо по-различно. Личното ми нение е, че пак ще видим намаляване на печалбата. Ако пък греша - все още имам няколко акции и всеки добър отчет е добре дошъл!

Друг е въпросът тези отчети до колко са адекватни. Темата многократно сме я дискутирали.
                      Техническия анализ какво сочи - нагоре или надолу ще е цената на акцията

Коментар

• Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
                        Имайки предвид показателите, компанията си остава една от най-подценените, стойностни и стабилни инвестиции на БФБ. В сравнение с други уж "стабилни и сигурни инвестиции"
                        Спор няма - на база коефиценти P/E и P/B компанията дори с последния си отчет остава перспективна. Само да вметна едно "но" тук...

...но откакто инвестирах в Хим-а преди точно една година, отчетите показват все по-ниски и по-ниски печалби. Вече четири поредни тримесечия отчетите са все така. Честно казано не вярвам след месец консолидираният отчет да покаже нещо по-различно. Личното ми мнение е, че пак ще видим намаляване на печалбата. Ако пък греша - все още имам няколко акции и всеки добър отчет е добре дошъл!

Друг е въпросът тези отчети до колко са адекватни. Темата многократно сме я дискутирали.
                        Last edited by ivandavidov; 31.07.2014, 23:54.

Коментар

• Имайки предвид показателите, компанията си остава една от най-подценените, стойностни и стабилни инвестиции на БФБ. В сравнение с други уж "стабилни и сигурни инвестиции"

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            И пакетните купувачи ги има
                            Печалбата не е никак лоша, а до края на годината може да се обърне и тенденцията, особоне на консолидирана основа.....

Коментар

Който го интересува - има публикуван неконсолидиран отчет за полугодието.

Както се очакваше, нетната печалба продължава да намалява... но пък все още я има.
                              И пакетните купувачи ги има

Коментар

• Който го интересува - има публикуван неконсолидиран отчет за полугодието.

Както се очакваше, нетната печалба продължава да намалява... но пък все още я има.

Коментар

Working...
                                X