Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Пуснаха отчета. Мнения?
    Трябва ли да го чета.....

Коментар

• Пуснаха отчета. Мнения?

Коментар

• Монти, я предвиди някое движение на Хима... Нали си познавач (по твои думи)...

Коментар

• сеч на гнидата западна

Коментар

• Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Мда, тук е голяма скука вече. До сега са минали 1400 акции в 4 сделки. Даже в кварталната бакалия правят по-голям оборот.

...
            'Начи, довечера ако маскирани ограбят бакалията, ти си виновен
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Мда, тук е голяма скука вече. До сега са минали 1400 акции в 4 сделки. Даже в кварталната бакалия правят по-голям оборот.

Отчетът за първото тримесечие гледам все още не е излязъл. Аз лично съм оптимист и очаквам да видя подобрение спрямо предходния период, но не очаквам да е кой знае колко. А и покрай Украйна се видя, че общо взето каквото и да пишат компаниите в отчетите си, търговията е силно зависима най-вече от външните фактори.

Да пускам графика няма смисъл - мешана скара е. Може да се тълкува по много начини.

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                А през сесията целта е да се изгони продавача с дребни бройки от страх от много комисионни....
                Където някъде са 2 лева до 500 лв сделки ....твърдо...
                Имал съм склучай от едно каролче ми купи 5 пъти по 10 акции в ЗХБГ за да вдигна поръчката .... нагоре...
                Ако аск-а е голям съм съгласен с теб, но ако е да речем 100 бр. Същото се отнася и за твърдението, че така се проверява продавача.

Коментар

А през сесията целта е да се изгони продавача с дребни бройки от страх от много комисионни....
                  Имал съм склучай от едно каролче ми купи 5 пъти по 10 акции в ЗХБГ за да вдигна поръчката .... нагоре...
                  Еее, за тая сергия и нашите си балкански манталитети - кво да чакаш друго...
                  Мор за спекулантите на дребно

Виж при Чеза няма такава опасност

Коментар

А ти за какво мислиш ,че го е правил..
                    тогава ЗХБГ беше по 40 ст. на акция:...D
                    Събирал е портфеил от 50 акции .... и на стойност 20 лв....

не съм се смял скоро така..
                    Ще трябва по по често да влизам в тази тема...
                    Монти , при Етропал и Формопласт така ли търгувате ?!

Коментар

Много смешно...
                      Аз не искам да изброявам вероятните причини някой да го прави, доста са...
                      ТИ как разбра, че го е правил, точно за да "вдигнеш" поръчката си?
                      Защо точно тази конкретна причина визираш?

Коментар

• Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
                        Ти как разбра, че го прави, за да вдигнеш поръчката?

Коментар

Ти как разбра, че го прави, за да вдигнеш поръчката?

Коментар

• А през сесията целта е да се изгони продавача с дребни бройки от страх от много комисионни....

Коментар

• Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
                              Уникално за българските интернет-форуми е че всичко се обръща някак си, почти безпричинно в обиди и безсмислени спорове.
                              Според мен лично това упражнение се прави с цел, някой който не гледа много, много да се излъже и да купи повечко на малко по високото ниво.Така след него още някой да се излъже и така стъпка по стъпка лавинообразно да се вдигне цената.Исках да чуя и други мнения просто.
                              Това се прави с цел да се купи на на най високата цена в края на маркета и на другия ден да се хване някой балък ,като види ,чее паднала с 5% да купува на маркета с надеждата да се върне вчерашната цена и той да реализирана голяма печалба...а това ,че с два лева е направено качването е подробност...........

Коментар

• Уникално за българските интернет-форуми е че всичко се обръща някак си, почти безпричинно в обиди и безсмислени спорове.
                                Според мен лично това упражнение се прави с цел, някой който не гледа много, много да се излъже и да купи повечко на малко по високото ниво.Така след него още някой да се излъже и така стъпка по стъпка лавинообразно да се вдигне цената.Исках да чуя и други мнения просто.

Коментар

Working...
                                X