Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Уникално за българските интернет-форуми е че всичко се обръща някак си, почти безпричинно в обиди и безсмислени спорове.
    Според мен лично това упражнение се прави с цел, някой който не гледа много, много да се излъже и да купи повечко на малко по високото ниво.Така след него още някой да се излъже и така стъпка по стъпка лавинообразно да се вдигне цената.Исках да чуя и други мнения просто.

Коментар

• Аре псувайте се на лични може ли.

Аман от простотия.
      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Знам ,че такива като теб ,Оправдават такива идиотщини....
        Само ,че форумеца пише за това действие извършено в последните минути на маркета , та както винаги не си разбрал...
        Този път Ти не си разбрал! Прочети внимателно какво пита човека!

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Само ,че форумеца пише за това действие извэршено в последните минути на маркета ,
          та както винаги не си разбрал...
          Не ми се спори с жена, НО КАКВО ОТ ТОВА , ЧЕ Е В ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ???
          Днес имаше такива сделки в ПЪРВИТЕ МИНУТИ, може нея да е имал предвид, това прави ли те по-тъп или вече си ударил дъното по тъпотия?

Коментар

• Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
            С по 10 или 20 бройки проверяват кой продава, не я побутват. Сложи им още поне три нули и тогава ще побутне нагоре...

Само ,че форумеца пише за това действие извършено в последните минути на маркета , та както винаги не си разбрал...

Коментар

• Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
              Не съм на ясно с дребнавите хитринки на БФБ, но ми прави впечатление, че точно тази акция от време на време с по 10, 20 бройки някой се опитва изкуствено да я побутне нагоре.Разбирам да беше само преди затваряне на борсата да може в края на деня някои ПФ да отчете по добър дневен резултат, или някой дребен спекулант се чувства преди утрешното отваряне с няколко % по-богат и спи по радостен, но явно и по време на сесията става.Така че някой може ли даде правдоподобно обяснение, защото по сериозните инвеститори следят тези неща, правят впечатление и е очевадно залъгване, което според мен руши доверието в позитивната насока на една акция.
              С по 10 или 20 бройки проверяват кой продава, не я побутват. Сложи им още поне три нули и тогава ще побутне нагоре...

Коментар

• Не съм на ясно с дребнавите хитринки на БФБ, но ми прави впечатление, че точно тази акция от време на време с по 10, 20 бройки някой се опитва изкуствено да я побутне нагоре.Разбирам да беше само преди затваряне на борсата да може в края на деня някои ПФ да отчете по добър дневен резултат, или някой дребен спекулант се чувства преди утрешното отваряне с няколко % по-богат и спи по радостен, но явно и по време на сесията става.Така че някой може ли даде правдоподобно обяснение, защото по сериозните инвеститори следят тези неща, правят впечатление и е очевадно залъгване, което според мен руши доверието в позитивната насока на една акция.

Коментар

• Велислав Цеков - Карол!

Коментар

• Първоначално изпратено от fanatika Разгледай мнение
                    Карол
                    Само че не им работи сайта нещо

Коментар

• Карол

Коментар

• Някой може ли да каже на кой брокер от Варна да се доверя?

Коментар

• Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                          Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.
                          Пич кат та слушам си в прединфарктно състояние. Очаквал си бързи 50% за 2 месеца, а то не се получава точно така. Глей сега, ако имаш къси пари и ти парят задължения на задника нямаш много полезни ходове. Ако може да си позволиш да чакаш, значи имаш проблем с психиката и по-скоро не си за този пазар. Да знаеш, че душевните терзания нямат лесен лек и каквото и да ти казват хората, ако дет са вика не можеш да спиш добре, стряскаш се при при негативна промяна с 5-10 стотинки тука, по-добре не си причинявай излишни болки. Продавай, кютай кинтите на депозит за 4-5% на година макс и си гледай кефа. Има само един тънък проблем обаче. Ако хартията вземе, че направи едни лесни 30-50% до края на годината - демек до ниво 3 за обикновенните, тогава може и да не си намериш място за пропуснатите ползи и да се псуваш с месеци наред.

В общи линии, ако виждаш от поста ми - наблягам на психиката. Щото тоя пазар не е за слабохарактерните, слабоумните и страхливите. Не казвам, че ти си един от тях, просто това е голия факт.
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

Коментар

Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.
                            Огледай внимателно ситуацията при другите сини чипове.Щом там няма срив и
                            тук няма да се получи.Може да има лек спад с 5,10ст.,но срив едва ли,пък и доста
                            прогнози срещам напоследък за скок на Софка до 900,1000,така че чакане му е
                            майката.

Коментар

Изсипи всичко за да нямаш душевни болки и страдания !

Десетките ти акции ще намерят бързо нов приобретател

Коментар

• Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.

Коментар

Working...
                                X