Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• А пък най-добре ще е, ако следващата сделка стане направо на ниво 4.00лв.

Коментар

• Не е ли по-добре право нагоре....

Коментар

• Като гледам под 2,14 предлагане няма,дали няма да поеме рязко на север.

Коментар

• Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          2%
          Аз не съм толкова алчен. На мен ми стигат и 1.8% на ден
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

Коментар

• Мен също този ми е ок, но ще съм и доволен на всеки стига да е зелен

Коментар

• Първоначално изпратено от Bugi men Разгледай мнение
              Какъв растеж дневно те удовлетворява пич
              2%

Коментар

• Какъв растеж дневно те удовлетворява пич

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Що така бре?
                  Не се оформя растеж очевидно, ти накъде я мислиш?

Коментар

Днес настрани!
                    Настрани у лево , или настрани у десно ?!

Коментар

Днес настрани!
                      Що така бре?

Коментар

• Днес настрани!

Коментар

• А истината не се ли крие в предстоящите евроизбори и след 25 мой?

Коментар

• Батя, през последните пет години позицията не се търгува съобразно фундамент. Лично аз не си спомням някакво събитие свързано със самата компания да е оказвало влияние върху цената. Търгува се изцяло въз основа на сентимента. Това е компанията, която най-добре отразява настроенията на дребните играчи и чужденците. Наблюденията ми са, че когато чужденците бягат спреда между обикновената и привилегията расте, когато се връщат се свива.
                            През последните години се бореха две мнения. Едното беше, че цената е безумно ниска, в което има доста логика. Другото беше на ОК, че нещо не е така като трябва. Мисълта ми беше, че когато има консенсус, че едното мнение е правилно трябва да се действа на обратно.
                            Изобщо не твърдя, че хима ще пада в условия на бичи пазар. Просто за мен тайминга за влизане не е сега. Всеки си има стратегия.

Коментар

• Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                              E чак пък повсеместен оптимизъм не бих го нарекъл. Аз наприемер съм песимост, но с
                              годините се научих, че точно в такива моменти трябва да се инвестира.
                              Чудел си се дали под 2 лв. да не си вземеш, а на 1,30-1,40 лв. миналата година къде беше?
                              И аз си взех както всички останали на 1,31. Месец и половина по-късно размислих и продадох на 1,35. Определено не беше най-великата сделка. Трябваха ми пари да купувам Свилоза на 90 стотинки и ПИБ на 2,24. Прецених, че трябва да се финансирам от Хима. Взех и малко БСО, но там нещата са на фитка и не е пораснало повече. Изхождах от идеята, че при изпълнение на вашите очаквания за хима другите позиции ще пораснат повече, а при несбъдване няма да нося този риск. Лично аз съм доволен от избора си.
                              Алее, аз съм безнадежден оптимист за пазара. Нафрашкан съм до козирката с акции. Просто харесвам малко по-други неща. Въпреки всичко имам малко под 1 процент от портфейла си в привилегировани ХИМ.

Коментар

• Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Хич не ми харесва сентимента при Хима. Цари повсемествен оптимизъм. Според анкетата на БигБеър няма по-подценена позиция. Акцията леко възстанови и всички изскочиха с фанфарите. Няма отчаяние, няма разочаовани. Все още всички си стискат акциите. Сякаш всички пишман спекуланти са до козирката с акции. Преди време се колебаех дали да не си взема малко акции под 2 лева, но при този сентимент не бих пипнал.
                                Представят се добре само позициите на пенсионните фондове. За сега не виждам смисъл да излизам от там и да влизам тук.
                                E чак пък повсеместен оптимизъм не бих го нарекъл. Аз наприемер съм песимост, но с
                                годините се научих, че точно в такива моменти трябва да се инвестира.
                                Чудел си се дали под 2 лв. да не си вземеш, а на 1,30-1,40 лв. миналата година къде беше?
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

Working...
                                X