Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• За днес с превилигированите се задвижиха нещата добре.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Отчета си е като за 4-5 лв. на акция!
      Украйнаа, Украйна е проблема Докато не се успокоят там нещата няма как да очакваме съществен инвеститорски ентусиазъм на БФБ като цяло и на тази акция в частност, като една от най-представителните за настроението на пазара.
      А това че в тази тегава ситуация няма значителни продавачи, само показва колко добър е потенциала при подобряване на сентимента
      Там залозите са много големи и не се знае колко време може да продължи и докъде ще се стигне. Дано се нещата се оправят по скоро и без война, че...

Коментар

• Май започват да се качват.

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          NATO has no information indicating a withdrawal of Russian troops from the Ukrainian border, NATO official says

По дифолт на руската пропаганда не вярвам, ама дано този път те са правите!
          Ето излезе и в БГ:

http://focus-news.bg/news/2014/04/29...s-ukrayna.html

http://focus-news.bg/news/2014/04/29...a-ukrayna.html

Коментар

• Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
            Проблемът с украйна приключи, Русия изтегли войските от границата и пое ангажимент да не влиза в Украйна!!!!!1 Четете и руските медии......
            NATO has no information indicating a withdrawal of Russian troops from the Ukrainian border, NATO official says

По дифолт на руската пропаганда не вярвам, ама дано този път те са правите!

Коментар

• Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Отчета си е като за 4-5 лв. на акция!
              Украйнаа, Украйна е проблема Докато не се успокоят там нещата няма как да очакваме съществен инвеститорски ентусиазъм на БФБ като цяло и на тази акция в частност, като една от най-представителните за настроението на пазара.
              А това че в тази тегава ситуация няма значителни продавачи, само показва колко добър е потенциала при подобряване на сентимента
              Проблемът с украйна приключи, Русия изтегли войските от границата и пое ангажимент да не влиза в Украйна!!!!!1 Четете и руските медии......

Коментар

• Отчета си е като за 4-5 лв. на акция!

Коментар

• Неразпределената печалба се увеличава, а нетната печалба намалява спрямо предходния период.

Коментар

• Да и че при старото правителство вадеха по- добри отчети ,а при групата на Софарма беше обратно ,който иска така да го тълкува ,ама мисля ,че няма случайности

Коментар

• Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                      На мен ми се набива на очи увеличеният дял в собствеността на "Проучване и добив на нефт и газ АД" от 3.65% в края на декември на 4.28% сега.

* не е препоръка.
                      Tепърва ще се увеличава

* не е препоръка
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                        Отчет, като отчет, нищо интересно.
                        На мен ми се набива на очи увеличеният дял в собствеността на "Проучване и добив на нефт и газ АД" от 3.65% в края на декември на 4.28% сега.

* не е препоръка.

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Трябва ли да го чета.....
                          Твоя си работа!

Коментар

• Отчет, като отчет, нищо интересно.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Пуснаха отчета. Мнения?
                              Трябва ли да го чета.....

Коментар