Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• "Бруталното рали тепърва предстои"

Коментар

• къде се загуби програмиста да напише:

хвала на ХИМ, хвала на мажоритарите...

каквото и друго да се напише все се трие
      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
        E, тръгна пак темата, браво!
        Сякаш са чакали за разрешение дали да трият нещо... Я да ги поставя на изпитание пак... Интервю с шефа на Химимпорт, нещо което не се среща всеки ден при тази публична компания

Коментар

• E, тръгна пак темата, браво!

Коментар

• това тукашния г-н Каменов ли е?

Коментар

• И тук спад на 1.78 вече.

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Смешно е как една от най-големите икономически структури в страната едва добутва капитализацията си до към 220 млн. евра.
                има причини за това ......... не мислиш ли?

Коментар

• Смешно е как една от най-големите икономически структури в страната едва добутва капитализацията си до към 220 млн. евра.

Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  имаше един връх при ХИМ на 3,60 но това беше преди 8-9 години ......... тази цена е бленувана толкова дълго време, че купувалите в диапазона 2,60-3,60 вече са се отказали от всякакви мечти и блянове

[ATTACH=CONFIG]n3431424[/ATTACH]

Коментар

• Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

Да, ще има рали от 0,70 до към 1,50 и после всички фенове с години ще повтарят какви огромни ръстове е направила артиятаама след 2-3г я камилата я камиларяНай-смешни са тези дето инвестирали на БФБ дългосрочно за пенсия то до тогава поне още 1-2 кризи ще има и 1/3 от компаниите на БФБ или ще са фалирали или ще струват жълти стотинки
                    имаше един връх при ХИМ на 3,60 но това беше преди 8-9 години ......... тази цена е бленувана толкова дълго време, че купувалите в диапазона 2,60-3,60 вече са се отказали от всякакви мечти и блянове

Click image for larger version

Name:	2019-01-chim.jpg
Views:	1
Size:	82.2 КБ
ID:	3431424

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

лошо я ........... преди 6-7 месеца като пишех, че цената ще пада с 6-7 ст. месечно се правихте на многознаещи и ме питахте къде ще съм по коледа и след нова година за да ми припомните какво съм бил казал

какво съм виновен, че преди година (януари месец) ти обикаляше темите и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват ............ след това влезна на около 2,60 и чак сега започна да се усещаш, че е лошо...

искам да те "успокоя", че лошо тепърва ще става тук ........ а добрата новина все пак е, че след година-две-три може и да има рали при ХИМ ........... няма да е толкова брутално ралито какъвто ще е спада, но рали ще има - вярвай в това!!!

не е препоръка - нямам акции - просто "размисли и страсти"
                      Не си схванал намекът ми и пак като грамофонна плоча бля,бля и така до края на света.

Коментар

• Само да поясня на прерийния кактус, Полки и Тролчо(маверик), че Софикс е на 25 месечно дъно.
                        Гледам, че бърборят глупости и не могат да се зАпрът.

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

лошо я ........... преди 6-7 месеца като пишех, че цената ще пада с 6-7 ст. месечно се правихте на многознаещи и ме питахте къде ще съм по коледа и след нова година за да ми припомните какво съм бил казал

какво съм виновен, че преди година (януари месец) ти обикаляше темите и питаше защо само ХИМ и ЦКБ поскъпват ............ след това влезна на около 2,60 и чак сега започна да се усещаш, че е лошо...

искам да те "успокоя", че лошо тепърва ще става тук ........ а добрата новина все пак е, че след година-две-три може и да има рали при ХИМ ........... няма да е толкова брутално ралито какъвто ще е спада, но рали ще има - вярвай в това!!!

Да, ще има рали от 0,70 до към 1,50 и после всички фенове с години ще повтарят какви огромни ръстове е направила артиятаама след 2-3г я камилата я камиларяНай-смешни са тези дето инвестирали на БФБ дългосрочно за пенсия то до тогава поне още 1-2 кризи ще има и 1/3 от компаниите на БФБ или ще са фалирали или ще струват жълти стотинки
                          Last edited by strol; 16.01.2019, 09:24.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Лошо Полкимного лошокакто каза чичо Гошо

Коментар

• Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                              Всички сме се предали,артията е обречена и надежда няма
                              Мдаааа кофти.Прав си.Язък за надежтите на мнозина.Ще поплачат после ще им мине,а Потъник ще продължи надолу докато се удари в дъното.Красота !!

Коментар

• Цена под 5 кинта е близка до безобразието.
                                На кеширалите винаги ще им е скъпа.

Коментар

Working...
                                X