Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

Според мен рано или късно ще излезе и тази позиция. Въпросът е да имаме спокойствието, за да може да изчакаме този момент .
    Най късно догодина до. Амина. Мин 2.30 юни очаквам без алигатора да пипа ако пипа и той божа работа!

Коментар

Според мен рано или късно ще излезе и тази позиция. Въпросът е да имаме спокойствието, за да може да изчакаме този момент .
      мда .......... важно е спокойствието и силната храна

рънътъ прай борбътъ
      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

Не е сложно. За да се изпълнят двете условия трябва един относително голям акционер, но с дял под 2%, да продава, а от него да купуват много малки акционери и един наистина голям с дял над 2%.
        +1

и аз така мисля, че се случва при ХИМ ....... а може и да е някакво разместване от единия джоб в другия

жабчетата да се кефят

Коментар

• Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

Купувам и добавям на всякакви цени под 2 лева с всякакви свободни пари, средната ми е 1.85. Целта ми е да продам с добра печалба, не завися от срокове. Дано тази заспалост приключи по-скоро.
          Пътека се прави камък по камък!

Коментар

Аз не съм привърженик на подобен тип конспирации и "оценяване" на компании, но се замислих за мнението на Полки, защото наистина мисля, че има добър поглед по тази позиция. Иначе си имам стратегия, която гласи да добавям при спад с 10 ст. и тази стратегия мисля мисля да я прилагам докато не спрат дивидента или докато печалбите им паднат с над 30% от днешните нива. Да съм жив и здрав, да влизат дивиденти и чат-пат да мога да отделям свеж кеш за борсата. Засега с тази стратегия съм я докарал средната цена на точно 2 лв.
            Купувам и добавям на всякакви цени под 2 лева с всякакви свободни пари, средната ми е 1.85. Целта ми е да продам с добра печалба, не завися от срокове. Дано тази заспалост приключи по-скоро.
            The strongest stand last.

Коментар

Просто подобно разпределение се видя невъзможно на някои колеги тук.
              Аз не съм привърженик на подобен тип конспирации и "оценяване" на компании, но се замислих за мнението на Полки, защото наистина мисля, че има добър поглед по тази позиция. Иначе си имам стратегия, която гласи да добавям при спад с 10 ст. и тази стратегия мисля мисля да я прилагам докато не спрат дивидента или докато печалбите им паднат с над 30% от днешните нива. Да съм жив и здрав, да влизат дивиденти и чат-пат да мога да отделям свеж кеш за борсата. Засега с тази стратегия съм я докарал средната цена на точно 2 лв.

Коментар

• Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

Не е сложно. За да се изпълнят двете условия трябва един относително голям акционер, но с дял под 2%, да продава, а от него да купуват много малки акционери и един наистина голям с дял над 2%.
                Просто подобно разпределение се видя невъзможно на някои колеги тук.

Коментар

И така ли намаля FF-то?
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

Коментар

Най-вероятно намеква, че големите и умни пари продават на многобройни дребни и невежи ентусиасти, които мечтаят да станат милионери .
                    И така ли намаля FF-то?

Коментар

Не виждам как това би било невъзможно.
                      Най-вероятно намеква, че големите и умни пари продават на многобройни дребни и невежи ентусиасти, които мечтаят да станат милионери .
                      Last edited by 15%; Вчера, 09:21.

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

акционерите се увеличават, а фрии флоута намаля ........ много интересно...
                        Не виждам как това би било невъзможно.

Коментар

• Бруталното рали тепърва предстои...

Коментар

• Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            След увеличения брой акционери в последните дни следва нова интересна новина.

Фри флота за целите на Наредба № 16 на КФН намалява за пореден път според сайта на БФБ.
                            акционерите се увеличават, а фрии флоута намаля ........ много интересно...

Коментар

• След увеличения брой акционери в последните дни следва нова интересна новина.

Фри флота за целите на Наредба № 16 на КФН намалява за пореден път според сайта на БФБ.

Коментар

• Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Защо си мисля, че тия дет биха знаели размера на евентуален дивидент, не са от клиентите на Карол...
                                тези които знаят дивидента може и да продължават да продават на каролци

Коментар

Working...
                                X