Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
    Този коментар е от 24 май и все още цената не е стигнала 1.10 лв а напротив отива към 1 лв .

Коментар

• Как е как е? Има ли разтеж хихихихи!!

Коментар

До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....
        Още 1-2 ст надолу и ще ти кажа на кой да изпратиш уискито което ще спечеля.Нещо не ти се сбъднаха прогнозите за излитането хихи!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.
          До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....

Коментар

• Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.

Коментар

Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
              Залагай че ще падне и няма да сбъркаш.Тая борса бфб няма заряд.Борса се вдига с пари не с фантазии.

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Тука който иска да купува да се заложи на 1 лв и под него.Скоро цената ще е там.Въобще не бързайте според мен.Тепърва ще се сговнясат нещата.Безработица,затворили бизнеси,стагнация.Това ни очаква.

Коментар

• Тука който иска да купува да се заложи на 1 лв и под него.Скоро цената ще е там.Въобще не бързайте според мен.Тепърва ще се сговнясат нещата.Безработица,затворили бизнеси,стагнация.Това ни очаква.

Коментар

• Аз закрих едната от сметките ,отдавна им се каня .Преди 2 месеца не ми даваха повече от 100 Евро/ден да тегля от собствените си .И после банките били сигурни ,собствените ти пари да не ти дават. Правят си каквото си искат и все си от е*аната страна .
                    Само да не се обърне палачинката .

Коментар

• Това са ценови политики да ви накарат да сте онлайн. Ако теглиш на гише скъпо и прескъпо, което ти е стимул да си онлайн. Лошото е, че и онлайна има такси, а трябва да е без пари, НО е така, защото тези ИТ системи са още нови да кажем, след години като се изплатят, като има повече транзакции ще им паднат и таксите.
                      Но си е така особено в Б-я, банките винаги печелят. Винаги са нужни, защото винаги има хора, които имат свободни пари (депозит), и такива които търсят пари (кредит), а банките им е дадено да печелят от маржа в лихвите и таксите. Няма криза, няма мриза, банките винаги печелят (в Б-я говорим)

Коментар

• Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

От 16.05.2020г има промяна в Тарифата- за поддържане на картова сметка 2,40 лв, а за теглене до 2000лв в офис на банката 0,035 % от сумата, но не по-малко от 4 лв. Наглост !
                        Това не е ли второ увеличение за годината. Мисля че януари вдигнаха таксата от 2.1 на 2.2.
                        Интересно, сигурно са подобрили значително услугата.

Коментар

От 16.05.2020г има промяна в Тарифата- за поддържане на картова сметка 2,40 лв, а за теглене до 2000лв в офис на банката 0,035 % от сумата, но не по-малко от 4 лв. Наглост !
                          ползвай банкомата пред банката ........ 5 тегления по 400 лв. и изтегляш 2000 лв. само срещу 1 лев такса

има картел между банките и от десетина години редовно вдигат всичко ...... днес вдигат някои цени, след няколко месеца други цени и т.н. ....... не се прави рязко и от всички банки заедно, а леко и постепенно ........ една банка като вдигне някои цени на следващият месец друга банка си повишава цените леко над съседната ...... направо невероятно звучи това което пиша, но е факт...

при конкуренция цените вървят леко надолу, а при картел цените вървят леко нагоре
                          fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

+ 1 !

Общо взето това е показателно за капацитета на мениджмънта.

За съжаление вместо да търсят нови инициативи и действия за подобряване на рентабилността ,те тръгват по най-лесния път,като увеличават таксите си за да доят своите клиенти.

Без всякакъв сантимент (като акционер тук) ще преценя дали друга банка не предлага по-добри условия.

Коментар

• Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Все от някъде трябва се печели при тия ниски лихви.
                              Сигурен ли си че не си добавил една нула ? И така да е пак е добре в сравнение с дск примерно, там е 0.6-0.7% ( при суми над 3к лв)....те това е вече наглост на куб !
                              0,35
                              И това ще мине ...

Коментар

Все от някъде трябва се печели при тия ниски лихви.
                                Сигурен ли си че не си добавил една нула ? И така да е пак е добре в сравнение с дск примерно, там е 0.6-0.7% ( при суми над 3к лв)....те това е вече наглост на куб !
                                Last edited by pipbel; 22.05.2020, 16:58.

Коментар

Working...
                                X