Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    От проспекта:
    "Аукцион за неупражнените права
    На петия работен ден след изтичане на крайния срок за прехвърляне на правата, инвестиционния посредник, обслужващ увеличението на капитала предлага на регулирания пазар за продажба при условията на явен аукцион тези права, срещу които не са записани акции от новата емисия до изтичане на срока за прехвърляне на правата.
    Дружеството разпределя сумата, получена от продажбата на неупражнените права, намалена с разходите по продажбата, съразмерно между техните притежатели. Сумите, получени от продажбата на правата, постъпват по специална сметка, открита от „Централен Депозитар” АД, и не могат да се ползват до вписване на увеличението на капитала в Търговския регистър."

Увеличението на капитала в търговския регистър е вписано на 15.12.2011 г., така че скоро ще си получим стотинките...
    Мерси за инфото

• Ташунко със сапа
    replied
    Интересна работа.До оня ден купуваха на 1.74 а сега на 1.58 се насландисеат .Що така бре ?

Напиши коментар:

• polki
    replied
    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

ПС Много големо за мене
    за целия форум една мисирка няма да стигне...... тук ще паднат доста мисирки...

по си предпочитам пъдпъдъченца, пресни, вкусотияяя....
    но щом предпочиташ да гощаваш с пъдпъдъченца ........ няма проблеми...

Напиши коментар:

• pipbel
    replied
    Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

трябва да си се научил вече, че когато дойде зора да се продава р/в и другите коефиценти "никой не ги бръсне за слива" ....... важен е само кеша ....... сега и веднага

п.п. хубава мисирка си сготвил ...... покани форума да я опита
    Отново си прав. И слава богу че е така. Пазаря си е луд дзвер и в двете посоки и нерядко предлага необосновани премии/дисконти от които да се възползва човек. Ако я караше само по феър валю - кел файда.

ПС Много големо за мене, от тоя род напоследък по си предпочитам пъдпъдъченца, пресни, вкусотияяя....

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Ииии кво стана бре.Пак се засили към 1.50.Ми ся покупките на 1.74 вече са с 15 % загуба.Уж рали чакаме а тя ква стана.

Напиши коментар:

• polki
    replied

Верно е това, дума да не става за 50ст, ама дори и сега на рв 0.37 требе да си доста просто и закъсало пернато да продаваш - само за това стават таквизи

https://www.landolakes.com/recipe/19...oasted-turkey/
    трябва да си се научил вече, че когато дойде зора да се продава р/в и другите коефиценти "никой не ги бръсне за слива" ....... важен е само кеша ....... сега и веднага

п.п. хубава мисирка си сготвил ...... покани форума да я опита

Напиши коментар:

• pipbel
    replied

мисирки винаги се намират ........ и аз се чудих навремето как може да се намират мисирки които са купували на 10-13 лв., а като се панират си хвърляха акцийките на 50 стинки

така, че сега купували по 1,70-2,00 лв. като нищо някой ден ще си хвърлят салфетките и за под 50 стинки за парче...

Верно е това, дума да не става за 50ст, ама дори и сега на рв 0.37 требе да си доста просто и закъсало пернато да продаваш - само за това стават таквизи

https://www.landolakes.com/recipe/19...oasted-turkey/

Напиши коментар:

• polki
    replied
    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Кой ще ти продава на 50 ст,повечето се напродаваха?Маджо ако ти пусне аванта ,но мен лично много ме съмнява
    мисирки винаги се намират ........ и аз се чудих навремето как може да се намират мисирки които са купували на 10-13 лв., а като се панират си хвърляха акцийките на 50 стинки

така, че сега купували по 1,70-2,00 лв. като нищо някой ден ще си хвърлят салфетките и за под 50 стинки за парче...

Напиши коментар:

• Grosss
    replied

ти виж колко е успяла да възстанови от онзи спад от 90%

ами то от миналата седмица при 1,74 до днешните 1,60 са десетина % спад без да има криза и при благоприятни резултати от стрес тестовете

не ми се мисли при една световна криза къде ще отиде акцията ........ смятам, че пак ще купувам ЦКБ на петдесет стинки...
    Кой ще ти продава на 50 ст,повечето се напродаваха?Маджо ако ти пусне аванта ,но мен лично много ме съмнява

Напиши коментар:

• polki
    replied

Може ,но не и както 2008 г бе регистриран 90% спад,да спадне колко да спадне....най-много 10 -15 %
    ти виж колко е успяла да възстанови от онзи спад от 90%

ами то от миналата седмица при 1,74 до днешните 1,60 са десетина % спад без да има криза и при благоприятни резултати от стрес тестовете

не ми се мисли при една световна криза къде ще отиде акцията ........ смятам, че пак ще купувам ЦКБ на петдесет стинки...

Напиши коментар:

• Grosss
    replied
    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Хахаха!Споко и по-ниски ще видиш нека само се изсипе Дау.
    Може ,но не и както 2008 г бе регистриран 90% спад,да спадне колко да спадне....най-много 10 -15 %

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied

Какъв потоп при тия ниски цени,най много Полки и Индиянеца да си прегракнат от крякане.
    Хахаха!Споко и по-ниски ще видиш нека само се изсипе Дау.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

Да падне Дъртия под 23 К па да видим дали няма продавачи .
    Помниш ли за Сантандер като ти казах ,че и под 3,50 ще го видиш
    Тук е въпроса Кой ще излезе първи за сега стискате а Дъртия пада та да видим къде ще спре
    Интересно става нали ? Ще гледаме представлението с удоволствие когато изхода се окаже тесен.На мнозина артиите много ще им запарят в ръцете,но опита си е опит.Който го има реагира навреме,а останалите му обесняват за заешкото сърце и прочие.Хахахаха! Боже не им се сърди те толкова могат !

Напиши коментар:

• Grosss
    replied
    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Ето нещо което не е индианско заклинание.....

Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия. Това накара инвеститорите, притеснени за състоянието на икономиката, да се насочат към дългосрочни сигурни активи, което тласна доходността по 30-годишните облигации до ново рекордно дъно. Към 17:20 ч. българско време доходността по американските държавни ценни книжа се понижава до съответно 1,596% и 2,05% за 10-годишните и 30-годишните облигации.

Най-тежко пострадалият сектор от разпродажбите в сряда засега е банковият. Акциите на Bank of America и J.P. Morgan поевтиняват с 2,9%, а тези на Citigroup с 3,9%.

Ако БФБ беше нормален пазар и ССВ нормална банка ,сега борсата щеше да бъде минус 4/5% а банките минус 6/8 % ...
    Така че благодари се на индианските магии а не на функциониране на нормалните маркети..
    В момента Щом участниците на БФБ разберат че на Запад идва Торнадо тук ще е потоп заедно с Ураган...в момента се надяват да прескочи първо Запад после БГ...
    Какъв потоп при тия ниски цени,най много Полки и Индиянеца да си прегракнат от крякане.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    “Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия.”

Хихихихи !!! Нещо говорех аз от миналия септември ама кой да ме слуша.Нищо де.Всеки сам си управлява парите.

Напиши коментар:

Working...
X