Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    От проспекта:
    "Аукцион за неупражнените права
    На петия работен ден след изтичане на крайния срок за прехвърляне на правата, инвестиционния посредник, обслужващ увеличението на капитала предлага на регулирания пазар за продажба при условията на явен аукцион тези права, срещу които не са записани акции от новата емисия до изтичане на срока за прехвърляне на правата.
    Дружеството разпределя сумата, получена от продажбата на неупражнените права, намалена с разходите по продажбата, съразмерно между техните притежатели. Сумите, получени от продажбата на правата, постъпват по специална сметка, открита от „Централен Депозитар” АД, и не могат да се ползват до вписване на увеличението на капитала в Търговския регистър."

Увеличението на капитала в търговския регистър е вписано на 15.12.2011 г., така че скоро ще си получим стотинките...
    Мерси за инфото

• Ташунко със сапа
    replied
    Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
    Този коментар е от 24 май и все още цената не е стигнала 1.10 лв а напротив отива към 1 лв .

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Как е как е? Има ли разтеж хихихихи!!

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied

До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....
    Още 1-2 ст надолу и ще ти кажа на кой да изпратиш уискито което ще спечеля.Нещо не ти се сбъднаха прогнозите за излитането хихи!

Напиши коментар:

• mapadona
    replied
    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.
    До 76 стот. има още доста път..... по-скоро ти ще пращаш след някой друг месец.....

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Цената е почти 1 лв и скоро ще трябва да ми пращате бутилки уиски от спечелените басове.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied

Заложили сме се спокойно, ама като гледам кой купува от няколко седмици, надали ще падне под 1 лв., по-скоро ше качи над 1.10 следващата седмица!!!
    Залагай че ще падне и няма да сбъркаш.Тая борса бфб няма заряд.Борса се вдига с пари не с фантазии.

Напиши коментар:

• mapadona
    replied
    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Тука който иска да купува да се заложи на 1 лв и под него.Скоро цената ще е там.Въобще не бързайте според мен.Тепърва ще се сговнясат нещата.Безработица,затворили бизнеси,стагнация.Това ни очаква.

Напиши коментар:

• Ташунко със сапа
    replied
    Тука който иска да купува да се заложи на 1 лв и под него.Скоро цената ще е там.Въобще не бързайте според мен.Тепърва ще се сговнясат нещата.Безработица,затворили бизнеси,стагнация.Това ни очаква.

Напиши коментар:

• toto 2
    replied
    Аз закрих едната от сметките ,отдавна им се каня .Преди 2 месеца не ми даваха повече от 100 Евро/ден да тегля от собствените си .И после банките били сигурни ,собствените ти пари да не ти дават. Правят си каквото си искат и все си от е*аната страна .
    Само да не се обърне палачинката .

Напиши коментар:

• Harry Kane
    replied
    Това са ценови политики да ви накарат да сте онлайн. Ако теглиш на гише скъпо и прескъпо, което ти е стимул да си онлайн. Лошото е, че и онлайна има такси, а трябва да е без пари, НО е така, защото тези ИТ системи са още нови да кажем, след години като се изплатят, като има повече транзакции ще им паднат и таксите.
    Но си е така особено в Б-я, банките винаги печелят. Винаги са нужни, защото винаги има хора, които имат свободни пари (депозит), и такива които търсят пари (кредит), а банките им е дадено да печелят от маржа в лихвите и таксите. Няма криза, няма мриза, банките винаги печелят (в Б-я говорим)

Напиши коментар:

• orchis
    replied
    Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

От 16.05.2020г има промяна в Тарифата- за поддържане на картова сметка 2,40 лв, а за теглене до 2000лв в офис на банката 0,035 % от сумата, но не по-малко от 4 лв. Наглост !
    Това не е ли второ увеличение за годината. Мисля че януари вдигнаха таксата от 2.1 на 2.2.
    Интересно, сигурно са подобрили значително услугата.

Напиши коментар:

• polki
    replied

От 16.05.2020г има промяна в Тарифата- за поддържане на картова сметка 2,40 лв, а за теглене до 2000лв в офис на банката 0,035 % от сумата, но не по-малко от 4 лв. Наглост !
    ползвай банкомата пред банката ........ 5 тегления по 400 лв. и изтегляш 2000 лв. само срещу 1 лев такса

има картел между банките и от десетина години редовно вдигат всичко ...... днес вдигат някои цени, след няколко месеца други цени и т.н. ....... не се прави рязко и от всички банки заедно, а леко и постепенно ........ една банка като вдигне някои цени на следващият месец друга банка си повишава цените леко над съседната ...... направо невероятно звучи това което пиша, но е факт...

при конкуренция цените вървят леко надолу, а при картел цените вървят леко нагоре

Напиши коментар:

• vale1
    replied

+ 1 !

Общо взето това е показателно за капацитета на мениджмънта.

За съжаление вместо да търсят нови инициативи и действия за подобряване на рентабилността ,те тръгват по най-лесния път,като увеличават таксите си за да доят своите клиенти.

Без всякакъв сантимент (като акционер тук) ще преценя дали друга банка не предлага по-добри условия.

Напиши коментар:

• Вълчо-34
    replied
    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Все от някъде трябва се печели при тия ниски лихви.
    Сигурен ли си че не си добавил една нула ? И така да е пак е добре в сравнение с дск примерно, там е 0.6-0.7% ( при суми над 3к лв)....те това е вече наглост на куб !
    0,35

Напиши коментар:

Working...
X