Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Аз очаквам някъде около 50-60 стинки, в очакване на събитията след няколко дни от Гърците, като цяло с този баланса са доста добри за лонг терм инвестмент, колкото по ниско падне толкова по добре, за напазаруване
    Първото нещо което би трябвало човек да научи е защо нещо пада - и то пада системно години наред, все едно какви събития къде излизат на мода или изчезват. Пък баланса все си стои един и същ.

Коментар

• Аз очаквам някъде около 50-60 стинки, в очакване на събитията след няколко дни от Гърците, като цяло с този баланса са доста добри за лонг терм инвестмент, колкото по ниско падне толкова по добре, за напазаруване
      Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• 64 ст.

Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
        Няма да се продъни!

Опаа, продъни се. Време е за нова прогноза

Коментар

• 0,64

Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          По благоразумно е май да чакам на 62ст ако се продъни и Гаки нивото на 64.

:
          Няма да се продъни!
          Attached Files

Коментар

• Тука май аха-аха поуталожи се спада напоследък около дяволското 0.666
            Ама ако се издъни Софикса и тука може да иде до 60ст.
            По благоразумно е май да чакам на 62ст ако се продъни и Гаки нивото на 64.

Обаче при ПИБ - трагедията тепърва се развихря май. Ще им отнесе скоро съпротивата на 1.60 като доматено колче
            Увидим

Коментар

• ЦКБ планира отнасяне на печалбата си за резерви

ТБ Централна кооперативна банка АД свиква Редовно общо събрание на акционерите на 29.06.2012г. от 10:00 часа в София, ул. “Г. С. Раковски”103, при следния дневен ред:

1. Отчет за дейността на “ЦКБ” АД за 2011г.;
              2. Доклад на специализираното одиторско предприятие;
              3. Одобряване на годишния финансов отчет и годишния консолидиран финансов отчет за 2011г. и предложение за разпределение на печалбата (Проект за решение: ОСА одобрява годишния финансов отчет и годишния консолидиран финансов отчет за 2011г. и взема решение за отнасяне на печалбата във фонд “Резервен”);
              4. Отчет за работата на Службата за вътрешен одит през 2011г.;
              5. Отчет на директора за връзки с инвеститорите за работата му през 2011г.;
              6. Освобождаване от отговорност на членовете на надзорния съвет, управителния съвет и прокуриста за дейността им през 2011г.;
              7. Определяне размера на възнагражденията, тантиемите и гаранциите за управление на членовете на надзорния и управителния съвет на дружеството и срока, за който са дължими;
              8. Избор на специализирано одиторско предприятие за 2012г.; (Проект за решение: ОСА избира “Делойт Одит” ООД за специализирано одиторско предприятие, което да извърши одит на годишния финансов отчет на банката за 2012г.);
              9. Разни.

При липса на кворум общото събрание ще се проведе на 16.07.2012 год. от 10 часа на същото място и при същия дневен ред.

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                да не объркахте темата? в ПИБ са манекенките
                остави го ................ за него е важно да плюе сега, а за кой става въпрос няма значение

......................... само където сам се издаде, че не е влизал в нито една от двете банки

Коментар

• Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                  Машалаа!
                  Сега чакаме и Дойче Банк да купят, та да продадем на левче .
                  Ейй, голям бой тук, голямо чудо!

Коментар

• Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                    Манекенките са персонал, останалите са клиенти. Общо взето, това е единственото, което ми харесва... ...та в тая връзка, персонала може и да е по монокини, ама надали...
                    да не объркахте темата? в ПИБ са манекенките

Коментар

• Първоначално изпратено от p0lki Разгледай мнение
                      честно да ви кажа, единственото което не ми харесва в банката е, че персонала се облича както си иска и не можеш да разбереш кой е клиент, кой е служител на банката и т.н.

за толкова години не можаха ли по две ризи да си купят...
                      Манекенките са персонал, останалите са клиенти. Общо взето, това е единственото, което ми харесва... ...та в тая връзка, персонала може и да е по монокини, ама надали...

Коментар

• http://www.x3news.com/?x3id=61961

Коментар

• честно да ви кажа, единственото което не ми харесва в банката е, че персонала се облича както си иска и не можеш да разбереш кой е клиент, кой е служител на банката и т.н.

за толкова години не можаха ли по две ризи да си купят...

Коментар

• Аз им ползвам онлайн банкирането и определено е по - добро от на Райфаиден примерно....
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                              Тази баМка още ли шава ? Не познавам нормален човек да работи с нея, освен някои общини и фирми от групата...
                              Нещо надценена ми се вижда - за да настигне Зърнените по пътя надолу, трябва да падне едно 40-50% от текущите нива, и то при положение, че Зрънчо спре срива си, което лично на мене ми се струва малко вероятно на този етап...

Вие от конкуренцията на ТИМ много ги разбирате нещата.
                              Ако с плюене се забогатява, то тогава щяхте да сте билионери.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                "Малко" пресилваш нещата...
                                Обслужването в ЦКБ е супер !!! И фронт-офиските са готини....
                                Давам ти пример.:
                                Отивам в СИбанк да си плащам осигуровките.Не знам новите кодове, сметки , бинове и т.н ( вече съм свободен профисионалист след като закрих фирмата...)
                                Питам ..???
                                Една мухла ми казва - господинеее, ние справки не правиме и консултации не даваме...
                                ( при положение, че като ми въведе ЕГН вижда , че имам (имах) десет депозита....)
                                Казах и да го .....и си тръгнах....Отивам в ЦКБ и казвам какво искам да направя - три превода и един данък печалба за миналата година.....
                                Мацката само ме попита в кое поделение на НАП съм регистриран ...За 8-10 мин ме оправи ( да ме беше "оправила" нямаше да бъда по-доволен..)....
                                Подписах се и готово..кеффффф
                                +1 обслужването в ЦКБ е на ниво, за разлика от 'лелките' на ДСК

Коментар

Working...
                                X