Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (4CF / CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
    Ми то си има логични причини за това.
    Посочи ми ги, щото гледам 27% кеш и под 3% нередовни

Uploaded with ImageShack.us

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Още ли се гърчите тук,няма ли да има край епопеята !?
      или дъното още се не види Не е препоръка
      викаш избушеняк а

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Само сега влезе 45 млн. лв. свеж ресурс в банката, а пазарната капитализация е 90 млн. лв...
        Извинявай, още дремя....Би ли пояснил ?
        Мерси.

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Само сега влезе 45 млн. лв. свеж ресурс в банката, а пазарната капитализация е 90 млн. лв...
          Ми то си има логични причини за това.

Коментар

• Само сега влезе 45 млн. лв. свеж ресурс в банката, а пазарната капитализация е 90 млн. лв...

Коментар

• Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
              ... не влизам щото считам че движението от началото на годината няма да се повтори, изглежда че ще се влачим по корем..........

Не е препоръка
              Още ли се гърчите тук,няма ли да има край епопеята !?
              или дъното още се не види Не е препоръка
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                За тях де чиче, аз съм при кака Дани! Тя в Хим не инвестира, ама прави пък други пакости!!!
                И един уважаван от мен ПФ също не пипа ТИМаджийските артии...... Акцията е супер, нещо на което държа е ликвидността......Лично аз излязох тук на нива около 1,65, като не съм спрял ежедневно да следя.........Нивата в момента са супер, не влизам щото считам че движението от началото на годината няма да се повтори, изглежда че ще се влачим по корем..........

Не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  оксидирания купува по 95 ст. и след като зареди , писа в темата, че "влака потеглял".... но явно е объркал посоката
                  Значи и той е станал като мен дългосрочен!
                  Ама аз напазарих на 1,06
                  Здраве да е!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Тука само некви таквиз мисли, никакви. Само Ташунко и разбира на таз артия! Ама той дъл не забягна в Америката, в земите на дедите си? И сега си стои във вигвама, пуши лулата на мира и слуша какво му нашепва за ССВ-то Великия дух!
                    оксидирания купува по 95 ст. и след като зареди , писа в темата, че "влака потеглял".... но явно е объркал посоката
                    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      За пенсионните става въпрос..
                      За тях де чиче, аз съм при кака Дани! Тя в Хим не инвестира, ама прави пък други пакости!!!

Коментар

• Тука само некви таквиз мисли, никакви. Само Ташунко и разбира на таз артия! Ама той дъл не забягна в Америката, в земите на дедите си? И сега си стои във вигвама, пуши лулата на мира и слуша какво му нашепва за ССВ-то Великия дух!
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                          Пич, ПОАД, както и ИП и УД, имат капитал и имат право да правят сделки и за собствена сметка, ако не се лъжа - които сделки няма нищо общо с управляваните от тях фондове

Та въпросът ми бе, дали ПОАД придобива на 1.50 за собствена сметка или чрез ПФ?
                          Пич , на манджата с грозда, чукна едно рохко яйце......

Коментар

Като е толкова "интересна" за ЦКБ СИЛА, да я купуват на пазар по 0.8 лв , а не да ми набутват парите на 1.5 лв.....Тези "техни си пари" , са моите, твоите и на още хиляди други......
                            Пич, ПОАД, както и ИП и УД, имат капитал и имат право да правят сделки и за собствена сметка, ако не се лъжа - които сделки няма нищо общо с управляваните от тях фондове

Та въпросът ми бе, дали ПОАД придобива на 1.50 за собствена сметка или чрез ПФ?
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              а не са мои не са, мойте са в Агрофинанс, Софарма и Као ако ме разбираш
                              За пенсионните става въпрос..

Коментар

Като е толкова "интересна" за ЦКБ СИЛА, да я купуват на пазар по 0.8 лв , а не да ми набутват парите на 1.5 лв.....Тези "техни си пари" , са моите, твоите и на още хиляди други......
                                а не са мои не са, мойте са в Агрофинанс, Софарма и Као ако ме разбираш

Коментар

Working...
                                X