Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (4ID / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
    Големите ордъри предлага изчезнаха. Значи че са били на един и същи продавач. Интересно!
    Ще отиде пак към 1.10 май.....

Коментар

• Големите ордъри предлага изчезнаха. Значи че са били на един и същи продавач. Интересно!

Коментар

• Forward trading-a се самоизяде - това се случи

Коментар

• Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Защо се появи такова предлагане тук? Само заради Софикс или има някаква новина?
          Значителното предлагането на цени около 1 лв. е налично повече от година, не се е появило сега.

Коментар

• Защо се появи такова предлагане тук? Само заради Софикс или има някаква новина?
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Все си мисля обратно изкупените акции ще бъдат доволно изтъргувани на фонда ,а тълпата в дясно ще продължава да си чака.Явно масите не очакват скоро дивидент тук,че така са се наредили да продават на тези нива.
              Не е лоша артията, бих взел под 1 обаче, нагоре не е за пипане...

Коментар

• Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

Определено сметките им излязоха криви! Оборотът е много добър - г-дата от БФБ могат само да потриват доволно ръце от това пистоянно влизане и излизане от Софикс
                Все си мисля обратно изкупените акции ще бъдат доволно изтъргувани на фонда ,а тълпата в дясно ще продължава да си чака.Явно масите не очакват скоро дивидент тук,че така са се наредили да продават на тези нива.

Коментар

• Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

Много хора са напазарили предварително с идея да продадат на ETF-а явно. Да видим кой ще се уреди и на колко....
                  Определено сметките им излязоха криви! Оборотът е много добър - г-дата от БФБ могат само да потриват доволно ръце от това пистоянно влизане и излизане от Софикс

Коментар

• Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

Много хора са напазарили предварително с идея да продадат на ETF-а явно. Да видим кой ще се уреди и на колко....
                    При такова педлагане - явно Експат ще си напълнят кошницата на текущите нива... Което е добре за акционерите им, а също и вложителите в ПФ.

Коментар

• Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                      300 000 видими до 1.15 лв. Брутално предлагане!

Що ли така не го щат холдинга?

Коментар

• Нещата за съжаление не винаги се развиват така както си мислим или ни се иска. Нашият пазар явно в момента има само една движеща сила свързана с промените в индексите

Коментар

• Предлагане - 70 оферти за 300 000, а три сделки за 3 000 броя.Определено нещата тук не са както си мислех, още по - малко желаех. Всеки греши.

Коментар

• 300 000 видими до 1.15 лв. Брутално предлагане!

Що ли така не го щат холдинга?

Коментар

• да не се напъват пак за софикс тук?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

как ги получаваш тези стойности?? аз изкарвам P/B = 0,5, a P/E -???
                                Toranaga,
                                собственият капитал е 318.114млн, при 107.4млн акции и цена 1.11 (с толкова смятах) си е P/B 0.37, а с печалба 13,396млн, 107.4млн акции и цена 1.11 дава P/E 8.899. Проверих да не бъркам, но толкова.

п.п. Декс, BDI и на мен не ми харесва, зверски волатилен е и се мята със стотици % нагоре и после здраво надолу. Рейнджът за последните 5 години е 297-1773 ...

Коментар

Working...
                                X