Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (4EH / EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    Някой знае ли какво се случва тук? Май няма друга акация която да е възстановила толкова много?
    Ето две много вероятни според мен :

1. Мажоритаря е показал във времето ,че си вярва в акцията , подкрепя я за постигане на своите цели и затова получава съпорт и от други инвеститори на БФБ.
    За съжаление много малко са подобни мажоритари на нашата борса.

2. Търговията с акциите през последните 2 месеца превърнаха дружеството в основен кандидат за влизане/връщане в Софикс....

Вероятно има и други причини.....

И да добавя не съм фен на дружеството като дейност и управление,което не ми пречи да търгувам акциите му и да съм доволен от това.

Коментар

• Някой знае ли какво се случва тук? Май няма друга акация която да е възстановила толкова много?

Коментар

• Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

След златен лев, точно па в тия л***а ли се заигра ?

Еее, не се заигравам, но ! Въпросът ми е принципен, а и след тези цени през март така и не последва презаписване, а е трябвало,- не мислиш ли?
        Може би защото са си вътрешни сделки, да не подлежат на 30%-ната гелотина от цената на затваряне. А за лева ,- той за мен си е ЗЛАТЕН от лято 2014то=>от90хилки през три занулявания, а може и пак да го заиграя ... знае ли човек кога ще му дойде апетита

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          А това репо защо не гръмна на 20,03,20 и 23,03,20г. като затвари пазара на 0,75лв/акц.???

• На 28.04.2020 г. – Първоначална покупка по репо сделка на 1 239 050 бр. акции при единична цена от 0,73 лв. и падеж на 28.10.2020 г. с цена на обратно изкупуване от 0,748554 лв.;

Еврохолд България АД-София
          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:27

Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
          Прикачени файлове: Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
          След златен лев, точно па в тия л***а ли се заигра ?

Коментар

• Инта, първия ти линк май не показва, където си искал.
            Репото от втория мисля е ОК.
            Пък и да не беше, явно хората си познават пазара, и не ги притеснява

Коментар

• А това репо защо не гръмна на 20,03,20 и 23,03,20г. като затвари пазара на 0,75лв/акц.???

• На 28.04.2020 г. – Първоначална покупка по репо сделка на 1 239 050 бр. акции при единична цена от 0,73 лв. и падеж на 28.10.2020 г. с цена на обратно изкупуване от 0,748554 лв.;

Еврохолд България АД-София
              Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:27

Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
              Прикачени файлове: Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година

Коментар

• Е... това беше! Тапата вече я няма! Холдът може вече да си нагласи цената така, както си я иска...

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Благодаря на шефовете на еврохолд и на експат че. Вчера в тези тежки времена на корона вирус ни дадоха възможност да спечелим!
                  Благодаря за грижата към нас дребните спекуланти!
                  дано са повече хората като вас!
                  Сериозно ли?!?

Коментар

• Благодаря на шефовете на еврохолд и на експат че. Вчера в тези тежки времена на корона вирус ни дадоха възможност да спечелим!
                    Благодаря за грижата към нас дребните спекуланти!
                    дано са повече хората като вас!

Коментар

• Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                      Браво на еврохолд вторият мажоритар който излезна да подкрепи акцията СК...хайде и другите!
                      Тук внимателно ,че някой ще глътне водица......Има още 320 К в Малкия мук..... и мисля че ще има доста наградени със водичка....а и днес е ден на ПФ за балансиране... Защо не продава ли....ами може и договорка да има ....за следващите дни.

Коментар

• Браво на еврохолд вторият мажоритар който излезна да подкрепи акцията СК...хайде и другите!

Коментар

• ФондЪт явно е решил да си запази акциите тук за следващото ребалансиране... Щото то вътре, вънка, вътре, вънка... така се случват нещата в БГ! Дето тая работа мяза на оная работа...

Коментар

• Даааа... Явно преговорите между Господата и Никиту не са лесни... И още нищо не са "родили"! Дано и някои други събития не съвпаднат с продажбата на фонда, примерно гръмването на някое сериозно репо, че тогава наистина ще стане мазало в надпреварата за търсене на оферти купува за количествата...
                            Без препоръки и т.н, разбира се! За каквото и да било!

Коментар

• А дали АЙСБЕРГА на 0,80 лв. не са акциите на Софикс фонда?!?

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Е нека и аз да кажа моята прогноза която е между 0.60-0.70,ще си приберат акциите на ниска цена и после пак ще си я напомпат

СТАВА ! - казваш "презаписа" не е проблем за тях

Коментар

Working...
                                X