Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SO5 / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Дано не стане като с Цветан Василев... и той вадеше по някой фокус от ръкава, за да се справи с трудностите . Донев също понесе удари и се надявам, че това не е продължение на мача след почивката.
    Last edited by HiperioN; 14.01.2020, 23:33.

Коментар

• Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      В краен случай винаги могат да продадат аптеките на Доверие
      Примерно!....Варианти за заобикаляне на закона има......споко ,няма да карат никой да купува на пазарна или др. цена......нито ще продават нещо

Коментар

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

Какво искаш да кажеш "в подкрепа"? Може това да помага на тази група. Все пак са конкуренция и при аптеките и при дистрибуторството!
        правилно си разбрал

Коментар

• Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

Има цяла парламентарна група с този бизнес и упражнява средния си пръст в подкрепа при кризистни обстоятелства
          Какво искаш да кажеш "в подкрепа"? Може това да помага на тази група. Все пак са конкуренция и при аптеките и при дистрибуторството!

Коментар

• Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            В краен случай винаги могат да продадат аптеките на Доверие
            +1 и на мен това ми хрумна!

Иначе едно време почнаха с франчайз модел, точно заради такива проблеми:
            "Най-голямата компания за търговия на едро с лекарства "Софарма трейдинг" създава нова компания, която ще предоставя консултантски услуги и франчайз на обекти, които ще работят под бранда SOpharmacy.Най-голямата компания за търговия на едро с лекарства "Софарма трейдинг" създава нова компания, която ще предоставя консултантски услуги и франчайз на обекти, които ще работят под бранда SOpharmacy."

Коментар

• Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
              Хора, не се заблуждавайте. Нищо в нашата родина не става случайно. Спомняте ли си закона "Гагарин"? Последния човек съм, който ще защитава Донев, но дано не е срещу групата тази "поправка" в закона. Ако гледаме реално на нещата, има логика в тази покправка. Но пътя към ада е постлан от добри намерения.

Има цяла парламентарна група с този бизнес и упражнява средния си пръст в подкрепа при кризистни обстоятелства

Коментар

• В краен случай винаги могат да продадат аптеките на Доверие

Коментар

• Хора, не се заблуждавайте. Нищо в нашата родина не става случайно. Спомняте ли си закона "Гагарин"? Последния човек съм, който ще защитава Донев, но дано не е срещу групата тази "поправка" в закона. Ако гледаме реално на нещата, има логика в тази покправка. Но пътя към ада е постлан от добри намерения.

Коментар

• Изглежда, че и тук партито свърши
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

Коментар

• Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                      " Забраната един и същи търговец да притежава едновременно разрешение за търговия на дребно и разрешение за търговия на едро с лекарствени продукти е....."

Формално аптеките са в други дружества Софармаси 1,2… и не знам дали практически би се отразило на дружеството. И сега един търговец не може повече от четири аптеки ама се създават нови дружества и пак става.
                      +1

Коментар

• Аз не мисля, че в Софарма трейдинг управлението не е чувало за такива регулации. Сигурен съм, че има начин да се спази закона.

Коментар

• " Забраната един и същи търговец да притежава едновременно разрешение за търговия на дребно и разрешение за търговия на едро с лекарствени продукти е....."

Формално аптеките са в други дружества Софармаси 1,2… и не знам дали практически би се отразило на дружеството. И сега един търговец не може повече от четири аптеки ама се създават нови дружества и пак става.
                          Last edited by dici; 14.01.2020, 19:07.

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

Погледнете го от др. гледна точка,аптеките са губещо звено и ако ги накарат да ги прехвърлят и се освободят от тях,финансовият резултат би трябвало да е по добър
                            Ти би ли купил аптеките ако ги продаваха на пожар на пазарна цена? Ще ги купи някой с голям дискаунт . Всички инвестиции тук ще са напразни и определено ще е на голяма загуба. Отделно би било и негативно за Софарма , защото ще е удар по имиджа на компанията и по -малко продажби в България. Новия собственик не е задължен да купува от Софарма и ще купува там , където има най голяма печалба.

Коментар

• Някак си ми е далечно с този подготвян закон, да хванат по къси гащи хора движещи този бизнес1
                              В НЕГО НЯМА СЛУЧАЙНИ ХОРА!

Коментар

• Продадох всички акции тук преди година, но с такава негативна новина нещата стават много неприятни. Не мисля да влизам скоро.

Коментар

Working...
                                X