Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Аз по гайдата на не точно ителигентни, няма да играя. Никога не си и мислил за друго, изгуби ни времето но, т.к.ни държа достатъчно време в Топ 10, съм признален. Хубава вечер.
    Пак общи приказки за не точно интелигентни. Те интелигентните няма да ги дочакаш никога с това поведение, това сигурно и на теб вече ти е ясно, че си изпуснал влака отдавна.И една година да ти е най-отгоре темата, интелигентните искат доказателства, а не несвързани антитехнически бръщолевения. То май проблема ти е за медицината , не за техниката..
    Last edited by sando1; 15.04.2020, 19:55.

Коментар

• Аз по гайдата на не точно ителигентни, няма да играя. Никога не си и мислил за друго, изгуби ни времето но, т.к.ни държа достатъчно време в Топ 10, съм признателен. Хубава вечер.
      Last edited by Pyramid; 15.04.2020, 19:59.
      Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• А не мислите ли че грешката е някъде във вас след като толкова години не сте убедили никой в ефикасноста на проекта? Пак ви питам, толкова ли е трудно да вземете един електромер и този бойлер 5 литра да го закачите на електромера. Както виждам в размазаното видео бойлера се включва три пъти за 30 мин. Сложете един електромер на бойлера, пуснете водата да тече един път през економайзера и след това без него. и напишете - с економайзер харчим 10 стотинки, без економайзер 20 стотинки за примерно един час. Толкова ли е трудно??!! Защо не разбирате че така си спестявате още години писане и безсмислени спорове по форумите и отблъсване на потенциалните инвеститори с това - "Бъди така добър, махай се". Оставам с впечатлението че това ви е слогана - "Бъди така добър, махай се" (щом много питаш и задаваш логични въпроси)

Коментар

• Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
          Каква нормална реакция очакваш от хората, след като ти се отнасяш с неуважение към нормални върпоси. Зададох ви коректни и логични въпроси без да ви обиждам, на което вие отвърнахте с общи приказки, обиди и отклоняване на темата. Толкова ли е трудно да отговорите кратко и конкретно на нормален въпрос? Ето задавам ви въпрос за експеримент с включен уред за измерване на електричество. Толкова ли е трудно да дадете конкретен отговор:ли
          1. Да мислим да направим такъв експеримент и клип
          2 Не, не мислим да направим такъв експеримент и клип.
          Толкова ли е трудно без обиди и дълги писания да отговорите кратко и ясно? Как очаквате някой да се интересува от вас, след като показвате неуважение и не отговаряте на конкретни, ясни и логични въпроси?
          Добре бе, понеже виждаш, че темата е предимно "пушилка" и се говори просто така...общи неща. Не си ли направи труда да видиш назад мои и негови коментари, че гледаме серизно на хора, които ни търсят извън темата. Очакваш ли от мен и него да приемем сериозно някой, който иска да се информира през темата. Проекта е на ниво инвестиция и се иска персонален разговор, който при всички случаи не трябва да се случва тук. Ако така процедираш е адски глупаво. Вземи се в ръце, толкова ли е сложно да му напишеш на Тодор един личен имейл. Хайде мен не ме заеш, защото аз скоро се включих в темата...

Пак ще се повторя за да е ясно: Като искаш толкова да разбереш и да си наясно за какво става дума, защо не написа лично съобщение или имейл? Има и телефони дори...Осъзнаваш ли, че просто се опитваш да извъртиш нещата по много странен начин. Видиш ли сме идиоти, които обиждали, че сме се държали като животни и сме те псували, което е адски нелепо. Много си чувствителен, огледай се...в този форум да си видял градивност, защото я няма като цяло. Сега ако напишеш още нещо обратно и се опиташ да коментираш, значи е безсмислена комуникация. Реши се един път завинаги и стига си гледал Тодор как го представя проекта, а просто му звънни и се разберете кога и в колко часа. Всичко друго ми е адски несериозно...
          Last edited by Павел Влахов; 15.04.2020, 19:28.

Коментар

Каква нормална реакция очакваш от хората, след като ти се отнасяш с неуважение към нормални върпоси. Зададох ви коректни и логични въпроси без да ви обиждам, на което вие отвърнахте с общи приказки, обиди и отклоняване на темата. Толкова ли е трудно да отговорите кратко и конкретно на нормален въпрос? Ето задавам ви въпрос за експеримент с включен уред за измерване на електричество. Толкова ли е трудно да дадете конкретен отговор:
            Толкова ли е трудно без обиди и дълги писания да отговорите кратко и ясно? Как очаквате някой да се интересува от вас, след като показвате неуважение и не отговаряте на конкретни, ясни и логични въпроси?
            Обяснявам без обиди: бих направил показно но, само на място, пред очите на който дойде. И по-добре изглеждащи материали слагах в нета, и все същото. Не може да бъдем разигравани. Ако дойдеш и се окаже, че показаното не отговаря на твърдяното, ти плащам пътя.
            Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Каква нормална реакция очакваш от хората, след като ти се отнасяш с неуважение към нормални върпоси. Зададох ви коректни и логични въпроси без да ви обиждам, на което вие отвърнахте с общи приказки, обиди и отклоняване на темата. Толкова ли е трудно да отговорите кратко и конкретно на нормален въпрос? Ето задавам ви въпрос за експеримент с включен уред за измерване на електричество. Толкова ли е трудно да дадете конкретен отговор:

Коментар

Ти публикувай един коректен експеримент. Тогава всички ще се надпреварват да ти търсят телефона. Толкова е лесно да го направиш този експеримент. Не знам защо се държиш така. Вместо толкова години да убеждаваш с приказки - просто направи клип на един експеримент с включен електромер. Толкова е лесно бе човек: един електромер, един водомер и няколко термометъра. защо прахосваш целия си труд по толкова лесен начин. Още колко години ще пишеш по форуми и ще чакаш някой да оцени труда ти? Колко време изгуби в безмислени спорове по форуми, вместо да направиш един прост експеримент и всички да се надпреварват да ти стават съдружници? Всички ще се надпреварват да ти търсят телефона. Не усещаш ли че времето си тече, а така и никой не ти се обажда на телефона? Не мислиш ли, че има много богати хора, които искат да видят резултатите, но само чуват насреща - "Бъди така добър, махай се!"
                Аз лесно ще се махна, но защо ли си мисля че и след 5 или 10 години ще продължаваш да си пишеш по форумите и ще повтаряш на логичните въпроси "Бъди така добър, махай се!"
                Виж, всякакви неща пусках, снимах и т.н. И, насреща, ни една нормална реакция (освен белгиеца, който пък, „нямал бил такава практика, да инвестира в идеи на клиенти” -де факто, без мандат, щото не е собственик, а нает мениджър). Но, иначе, дойде от другия край на континента. И онова недоразумение, „Валидатор”, който пищи като настъпан „измама, измама!”. И отлично различавам, кой какво иска или „иска”. Затова, и в този тутук случай с теб, съм скептичен. Ела, и слагам пред очите ти електромера, и гледаш. Не щеш? - значи, от самото начало, нищо и никак не си и искал а само, се ебаваш. Гледал съм филма.
                Last edited by Pyramid; 15.04.2020, 18:22.

Коментар

...И кой е този „потенциален инвеститор и клиент”? В твое лице? Шегуваш се. Много ми приличаш на един друг, съвсем като твоя стил. Че аз да не спя непрекъснато в гаража, да се чудя още, на кого и как да угодя? Ходя и на работа, ако не знаеш. И казах преди малко, ама кой да чете: И електронен електромер ще всуржа последователно, ако дойде някой на място. Да гледа с очите си, да пипне. А, дотогава, няма да угаждам на маргазиите на енергийни вампири. Насила хубост не става, пък и да става, не бива. Ходи си по пътя, не ни занимавай с глупости.
                  Ако ли пък - ама като гледам, едва ли - и да си бил някога сериозен, ето, публикувам си телефона. 0887957031
                  Ти публикувай един коректен експеримент. Тогава всички ще се надпреварват да ти търсят телефона. Толкова е лесно да го направиш този експеримент. Не знам защо се държиш така. Вместо толкова години да убеждаваш с приказки - просто направи клип на един експеримент с включен електромер. Толкова е лесно бе човек: един електромер, един водомер и няколко термометъра. защо прахосваш целия си труд по толкова лесен начин. Още колко години ще пишеш по форуми и ще чакаш някой да оцени труда ти? Колко време изгуби в безмислени спорове по форуми, вместо да направиш един прост експеримент и всички да се надпреварват да ти стават съдружници? Всички ще се надпреварват да ти търсят телефона. Не усещаш ли че времето си тече, а така и никой не ти се обажда на телефона? Не мислиш ли, че има много богати хора, които искат да видят резултатите, но само чуват насреща - "Бъди така добър, махай се!"
                  Аз лесно ще се махна, но защо ли си мисля че и след 5 или 10 години ще продължаваш да си пишеш по форумите и ще повтаряш на логичните въпроси "Бъди така добър, махай се!"

Коментар

Вие наистина не умеете да водите нормален разговор. При конкретни точни и логични въпроси, следват обиди и отклоняване на темата?! Сега ми е ясно защо толкова години не можете да убедите никой да ви стане съдружник. Когато ви задават конкретни въпроси, бягате от отговори....

"Бъди така добър, махай се" - Ето това е цялото ви поведение към всички. С това изречение показвате цялата си същност. кой нормален човек би се занимавал с вас? Това е отговорът ви към всички потенциални инвеститори и клиенти - "Бъди така добър, махай се"
                    ...И кой е този „потенциален инвеститор и клиент”? В твое лице? Шегуваш се. Много ми приличаш на един друг, съвсем като твоя стил. Че аз да не спя непрекъснато в гаража, да се чудя още, на кого и как да угодя? Ходя и на работа, ако не знаеш. И казах преди малко, ама кой да чете: И електронен електромер ще свържа последователно, ако дойде някой на място. Да гледа с очите си, да пипне. А, дотогава, няма да угаждам на маргазиите на енергийни вампири. Насила хубост не става, пък и да става, не бива. Ходи си по пътя, не ни занимавай с глупости.
                    Ако ли пък - ама като гледам, едва ли - и да си бил някога сериозен, ето, публикувам си телефона. 0887957031

Коментар

Не умееш да четеш, или що? Като не ти харесва, никой не те насилва. Иди се занимавай с ренти, спекулации и с каквото щеш. Реално заинтересован човек не се държи така.
                      Поздрави.
                      Вие наистина не умеете да водите нормален разговор. При конкретни точни и логични въпроси, следват обиди и отклоняване на темата?! Сега ми е ясно защо толкова години не можете да убедите никой да ви стане съдружник. Когато ви задават конкретни въпроси, бягате от отговори....

"Бъди така добър, махай се" - Ето това е цялото ви поведение към всички. С това изречение показвате цялата си същност. кой нормален човек би се занимавал с вас? Това е отговорът ви към всички потенциални инвеститори и клиенти - "Бъди така добър, махай се"
                      Last edited by sando1; 15.04.2020, 17:04.

Коментар

Защо аз трябва да гледам? Направете го на клип и цял свят ще го гледа. Нали искате да продавате по 200 млн. уреда на хората. Направете този експеримент за хората. Нека всички да го видят и да го поискат този уред. Аз не пиша празни приказки. Вие в момента отклонявате темата.
                        Бъди така добър, махай се.

Коментар

"Описах го дори с примера, че е бил използван в домашни условия в първия си вариант." - Не казахте колко енергия е спестена. Наистина хората това ги интересува. Описахте че е ползван 3 години, но все пак не видях никакви технически параметри от рода на какво количество енергия е спестено Съгласете се че доказване на каквито и да е технически факти става с контролиран експеримент, описан със съответните методики, технически уреди, записки, изчисления, изводи...

Аз не твърдя нищо за да ми го доказвате лично. Вие твърдите че вашия уред пести енергия и единствено вие имате интерес от един честен експеримент за да докажете твърденията си. Защо вместо толкова години да пишете по форуми, не направите този честен и елементарен експеримент? Защо не запушите устите на всички скептици и докажете вашите твърдения по този лесен и неопровергаем начин? Това наистина е във ваш инетерс. Защо не го правите?
                          Не умееш да четеш, или що? Като не ти харесва, никой не те насилва. Иди се занимавай с ренти, спекулации и с каквото щеш. Реално заинтересован човек не се държи така.
                          Поздрави.

Коментар

Щото Вас ви няма, да гледате. Тра-ла-ла,тра-ла-ла, празни приказки -дал Господ. Писна ни, честно.
                            Защо аз трябва да гледам? Направете го на клип и цял свят ще го гледа. Нали искате да продавате по 200 млн. уреда на хората. Направете този експеримент за хората. Нека всички да го видят и да го поискат този уред. Аз не пиша празни приказки. Вие в момента отклонявате темата.

Коментар

• Първоначално изпратено от Павел Влахов Разгледай мнение

Пиша точно и ясно, независимо, че е много. Готови сме на честни експерименти, каквито винаги сме правили. Описах го дори с примера, че е бил използван в домашни условия в първия си вариант.

За да не стане пак ама май ви е лошо качеството и там май не и не е ясно. Ще проведем най-честният екоеримент, който някога сте виждали...НО САМО И ЕДИНСТВЕНО В ПРИСЪСТВИЕ НА ЧОВЕК ИЛИ ХОРА, КОИТО ЩЕ ДОЙДАТ НА МЯСТО! ПИША ГО И С ГОЛЕМИ БУКВИ, ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ ДА СТАНЕ ЯСНО!!! ДА НИ ОБЯВЯТ ЯСНИТЕ СИ И ТОЧНИ НАМЕРЕНИЯ! НИЕ НЯМАМЕ НИЩО ПРОТИВ ПРОБИ, ЕКСПЕРИМЕНТИ И КАКВОТО И ДА БИЛО В ТАЗИ ПОСОКА...НО НА ЖИВО ВЕЧЕ!!!

ОТ ТОВА ПО-ЧЕСТНО...КОЕ Е?

Кое от казаното не е ясно, аз също го казвам добронамерено, защото водим спор. Нищо лично, но нека е ясно, че ние не бягаме от нищо, а вие сте тези които уж не разбират клип, а искат нов. Добре, как си купувате кола - на живо или по снимка?

Не ми е серизно, вие сте теоритици, които куп години не идват до един гараж. Хайде да сме сериозни кой бяга и от какво, става ли!
                              Павле, аз не мога да съм сигурен, че този, примерно, не е „Валидатор”, „Имхотеп”, „Факушка”, "satz" или още някой изрод.
                              Съжалявам, м0мци: подобни „експерти” са анонимни тук, т.к. явно, нито нещо могат, нито разбират, нито са имали други някакви намерения, освен да се ебават. Край с това. Идваш, пипаш, „проверяваш” (или както му казвате) или си чешеш езика. На лайнари, така или иначе, сме се нагледали.

Коментар

• Първоначално изпратено от Павел Влахов Разгледай мнение

Пиша точно и ясно, независимо, че е много. Готови сме на честни експерименти, каквито винаги сме правили. Описах го дори с примера, че е бил използван в домашни условия в първия си вариант.

За да не стане пак ама май ви е лошо качеството и там май не и не е ясно. Ще проведем най-честният екоеримент, който някога сте виждали...НО САМО И ЕДИНСТВЕНО В ПРИСЪСТВИЕ НА ЧОВЕК ИЛИ ХОРА, КОИТО ЩЕ ДОЙДАТ НА МЯСТО! ПИША ГО И С ГОЛЕМИ БУКВИ, ЧЕ НАЙ-ПОСЛЕ ДА СТАНЕ ЯСНО!!! ДА НИ ОБЯВЯТ ЯСНИТЕ СИ И ТОЧНИ НАМЕРЕНИЯ! НИЕ НЯМАМЕ НИЩО ПРОТИВ ПРОБИ, ЕКСПЕРИМЕНТИ И КАКВОТО И ДА БИЛО В ТАЗИ ПОСОКА...НО НА ЖИВО ВЕЧЕ!!!

ОТ ТОВА ПО-ЧЕСТНО...КОЕ Е?
                                "Описах го дори с примера, че е бил използван в домашни условия в първия си вариант." - Не казахте колко енергия е спестена. Наистина хората това ги интересува. Описахте че е ползван 3 години, но все пак не видях никакви технически параметри от рода на какво количество енергия е спестено Съгласете се че доказване на каквито и да е технически факти става с контролиран експеримент, описан със съответните методики, технически уреди, записки, изчисления, изводи...

Аз не твърдя нищо за да ми го доказвате лично. Вие твърдите че вашия уред пести енергия и единствено вие имате интерес от един честен експеримент за да докажете твърденията си. Защо вместо толкова години да пишете по форуми, не направите този честен и елементарен експеримент? Защо не запушите устите на всички скептици и докажете вашите твърдения по този лесен и неопровергаем начин? Това наистина е във ваш инетерс. Защо не го правите?

Коментар

Working...
                                X