Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Исторически парк" край Варна с номинация за "Градски бъг на годината" 2019

http://www.moreto.net/novini.php?n=411473

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      Времето ще покаже кой крив и кой прав... моето мнение е, че Ивелин е човек, който заслужава уважение и няма да подведе инвеститорите в парка. Показвам и неговата гледна точка защото тук освен критика по негов адрес друго не съм видял
      Тва малко ми звучи като: има липсващи керемиди на покрива, но нека не прибързваме с изводите - може пък да не прокапе...

Коментар

• If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck. Тази схема от космоса се вижда, че е класическа измама, обаче дайте да не прибързваме, ами да видим и другата гледна точка - тази, дето е само приказки, лозунги и откровени лъжи. Имайте вяра, може пък и Ивелин наистина да въздигне България и да изплати дивидент, с който инвеститорите ще си закрият ипотеките и ще им останат пари за по още един апартамент. Да перефразирам вица - пиши "Ивелин - президент" и да си ходим.

Коментар

Времето ще покаже кой крив и кой прав... моето мнение е, че Ивелин е човек, който заслужава уважение и няма да подведе инвеститорите в парка. Показвам и неговата гледна точка защото тук освен критика по негов адрес друго не съм видял
          Може ли да покажеш как легално парите влизат в Парка?

Коментар

• И ние освен общи приказки и лични нападки не видяхме конкретни отогвори на няколко фундаментални въпроса! От там идва и цялата критика - умишлено ли избягва да отговори на питанките?
            Last edited by RimogarDD; 06.01.2020, 11:07.

Коментар

• Времето ще покаже кой крив и кой прав... моето мнение е, че Ивелин е човек, който заслужава уважение и няма да подведе инвеститорите в парка. Показвам и неговата гледна точка защото тук освен критика по негов адрес друго не съм видял
              Keep going ...

Коментар

За всеки, който се интересува и от другата гледна точка поствам страницата на Исторически Парк във фейсбук. Всеки, който му е интересно да проследи хронологията и да прецени са себе си. За мен лично хората говорят с действията си и Ивелин няма да разочарова инвеститорите си. Вероятно ще отнеме повече време, но вярвам че ще стане

https://www.facebook.com/HistoricalP...age_highlights
                Каква е тази нова мантра, че ще отнеме време - нали всичко е по план?
                А във видеото обяснява ли се как след като купиш акции парите ти от джоба на продава влизат по смеките на Парка?

Коментар

• За всеки, който се интересува и от другата гледна точка поствам страницата на Исторически Парк във фейсбук. Всеки, който му е интересно да проследи хронологията и да прецени са себе си. За мен лично хората говорят с действията си и Ивелин няма да разочарова инвеститорите си. Вероятно ще отнеме повече време, но вярвам че ще стане

https://www.facebook.com/HistoricalP...age_highlights
                  Keep going ...

Коментар

• Първоначално изпратено от Legioner Разгледай мнение
                    Ще използвам темата за да попитам, защо българите все така са като магнит за пирамиди. Уж прехода ни им виновен, минаха 30 години и хоп ще се появи някои да му обещава 30-40% доходност и той ще тръгне да си продава цялата покъщнина да налива...
                    Далеч не са само българите и има рационална обяснение - простите хора не могат да си правят сметката. Предвид, че тукашното IQ е около 94, мошениците да се вихрят е закономерно и пирамидите са незначителни на фона на голямата глупост - лотариите. Глиган Пеевски кърти наред с неговите талони, народът пуска тото и прочее дивотии, които а приори са с -EV. Само че ходи обяснявай на простия какво е вариация, expected value и т.н., пък той ще си ипотекира апартамента, за да даде парите на селтак като Айвълайн, щото и двамата са патрЕоти. За баячки, гадателки, хороскопаджии и други шарлатани, които също доста пари прибират да отварям ли дума? Колкото е по-прост един народ, толкова повече се лъже - от политиката, до пирамидите.

Коментар

• Ще използвам темата за да попитам, защо българите все така са като магнит за пирамиди. Уж прехода ни им виновен, минаха 30 години и хоп ще се появи някои да му обещава 30-40% доходност и той ще тръгне да си продава цялата покъщнина да налива...

Коментар

• Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                        Когато ГЕРБ, кръга Капитал, ДПС и жълтопъветниците се изправят срещу теб.
                        Забравяш масоните, тамплиерите, илюминатите и Независимата синдикална федерация на търговията, кооперациите, туризма и услугите (НСФТКТУ).

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Варна е класически град на преебаните инвеститорчета в пирамиди. Имам чувството, че е достатъчно просто да си от Варна, за да се набиеш на най-големия шит
                          недей с лошото, мимлорд
                          остави ги, да се надлъгват и разиграват. И без това е в техния регион.
                          Нека ги разбере цялата държава

Коментар

• Варна е класически град на преебаните инвеститорчета в пирамиди. Имам чувството, че е достатъчно просто да си от Варна, за да се набиеш на най-големия шит

Коментар

• Нова година. Спомоща на старейшините ИМ ще въздигне инвестицийте на орлетата. Предстой нови вълнуващи открития през новата година. Когато ГЕРБ, кръга Капитал, ДПС и жълтопъветниците се изправят срещу теб е нормално да забавиш възвра щаймоста на инвестицията с 10 години след планираното.

ИМ по- дробно предстой да обясни планове за нови проекти с възвра щаймост подобра от златната.

Коментар

• Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
                                Безпре цедентните атаки на кръгът Пеевски Бойко Цветанов Капитал не могът да ни спрат. След такива атаки е разбираймо забавеното плащане на девиденти. Отсега да знаете юли месец до година ще има изненади.

Няма да позволим Исторически парк да бъде пре върнат в каолинова мина!
                                Всеки от първите трима не може да бъде сравняван с Капитал, защото са несравними категории. Всеки един от тях по различни поводи е говорил и атакувал Капитал. За мен всеки който говори за "кръга Капитал' е паднал в киреча, т.е занимава се с разбойничество и ограбване на българския народ и е против Капитал, защото те са показали истинската му същност. Не че до този момент исторически парк не ми е бил ясен, просто атаката срещу Капитал е поредното потвърждение.
                                п.п. Нищо не ме свързва с Капитал, единствено прогнозите, които се сбъдват.

Коментар

Working...
                                X