Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• ПредставянеТой човека си го е казал във фейсубук профила. Продава мечти... Вие какво си помислхте

Коментар

• От предисторията разбирам, че и ние трябва се готвим - https://www.facebook.com/ivelin.miha...6272532708440/ Наивник, май и теб ще те подмете

Коментар

• Да се смееш или да плачеш - https://www.youtube.com/watch?v=bB9aUByJBak
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение
          Наивник, схема е защото нещо не ти харесва или защото има разминаване спрямо някои закони - ако е второто може ли да дадеш малко повече инфо, защото явно не съм толкова наясно колкото си ти
          Аз съм посочил доста в темата. Ако за теб това не е достатъчно да не се натресеш - парите са си твои

Коментар

• Наивник, схема е защото нещо не ти харесва или защото има разминаване спрямо някои закони - ако е второто може ли да дадеш малко повече инфо, защото явно не съм толкова наясно колкото си ти

Коментар

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Абе хора, тя схемата крещи
              ...но сълзите идват след това.....

Коментар

• Абе хора, тя схемата крещи

Коментар

• За ФЛ, четох тук - https://www.predpriemach.com/threads...-5#post-871229 Както и от няколко групи във фб където следя, се говори именно за ФЛ, а моя близка ми сподели, че такъв договор са и предложили!

Коментар

• На мен не ми е ясно, тази продажба на акции не се ли счита за публична? Питам защото доколкото разбирам, човек ако реши да инвестира в този проект, не купува новоемитирани акции, а купува акции от консултанти в проекта - т.е. купуват техните акции, а как парите влизат в дружеството не знам, след като е договор за покупка-продажба на акции м/у ФЛ? А това хептен вече ме обърква - как ужким не е публично предлагане, а целия нет гърми от тях, т.е. до неограничен брой са стигнали и хем не купуваш ново емитирани акции, но хем даваш пари и после как тези пари се вливат в касите на дружеството. Някой може ли да ми обясни какво става тук, че нещо явно не ми стига умствения капацитет?

Коментар

• очаквана печалба 25М. че това е колкото на голяма българска банка
                      Last edited by nradev; 10.03.2018, 03:16.

Коментар

• Като са толкова яки и перспективни, че и кмет от Ветрино включили в отбора си, защо не си привлекат нужния капитал с банково финансиране, а търсят балъци. Впрочем от мой познат знам че не от скоро се опитват да предлагат проекта си на хората, даже и китайски инвеститори щели да се включат, и все същите приказки за добро бъдещо благополучие. Желая им успех, обаче не това е начина за сбъдване на мечти!

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Някой спомня ли си какво се случи тогава с тези инвестиции по-добри от златото?
                          E, то рибари винаги ще има. Докато има рибоци, ще има и рибари. В момента се експлоатира най-вървежното. Родолюбието и патриотизма български. Навсякъде патрЕоти се нароиха. Руски, американски, всякакви...., колко му е и схеми такива да почнат да се появяват.

Коментар

• Някой спомня ли си какво се случи тогава с тези инвестиции по-добри от златото?

Коментар

• Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                              Накратко ПИРАМИДА!
                              Преди години имаше такива инвестиции по-добри от златото"Хранков" и "ТВСхотели".

Коментар

• Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Аплодисменти!
                                Тоя от коя нафталинова ракла го съживиха.
                                хахахха

Коментар

Working...
                                X