Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

А, не, много е забавен. Такава историческа, инвеститорска, финансова, политическа, икономическа и въздигаща мисъл, рядко се среща. Ако този е висш ешалон, предсавям си надолу какво става.....но не е учудващо, гледайки и слушайки ачката.Крещяща нужда от образование. И логопед.
    Ами да, прав си

Сигурно и той се учи от проповедите на Ачката.

Коментар

Вие. Ще ни кажете ли?
      Ще разсеете ли грозните предположения, че на автоизложението не е имало особена посещаемост, а по време на Вашата реч се виждат десетина човека, повечето май от персонала Ви? Ако имаше хиляди посетители, не бихте ли качили снимките в интернет? Не ни разбирайте погрешно, хубаво е да има посещения, но няма. Това означава, че нещо не правите както трябва, предполагам?
      Не е нужно да казва каквото и да било - снимките от автоизложението са достатъчно красноречиви. Ненапразно детелинката ги изтри почти всичките, защото на тях се виждаше грозната истина - има 50тина човека там на епичното откриване и това беше. Имаше 170 снимки, сега са само 3

Аз искам друго да питам ювиги Ивелин кан или кесар - непрекъснато мрънкаш и се чудиш защо няма медийно отразяване на парковите инициативи. Истината е много проста - вече всички медии ви знаят какви сте мошеници и никой няма да ви прави реклама като пуска материали за парка и инициативите му. Почти всяка медия вече си има отдел, който прави проучвания на кандидатите за такава медийна слава и почести, и като се разровят в блатото на ИП и веднага дават назад. Отделно в бранша вече всички ви знаят и вече даже не ви и проверяват - знаят си, че слънцето свети и ИП е пирамида Но това естествено е удобно на Ивелин и Ко - това поддържа наратива за "малкият човек, който се опълчи срещу Вселената" (даже имаше такъв колаж на гуруто във фейса му). Култът към личността Ивелинова е огромен - от личен опит го казвам (просто гледах блясъка в очите на тия, дето ми лееха сладки приказки за гуруто). И патетата-тугедърци като Тотката непрекъснато го крякат това навсякъде. Просто е по-лесно

Коментар

• Първоначално изпратено от Plameniva_d Разгледай мнение

Кой знае колко посещения има?
        Вие. Ще ни кажете ли?
        Ще разсеете ли грозните предположения, че на автоизложението не е имало особена посещаемост, а по време на Вашата реч се виждат десетина човека, повечето май от персонала Ви? Ако имаше хиляди посетители, не бихте ли качили снимките в интернет? Не ни разбирайте погрешно, хубаво е да има посещения, но няма. Това означава, че нещо не правите както трябва, предполагам?
        Last edited by Meandmyself; Днес, 10:04.

Коментар

Хора които могат да мислят.

Коментар

Много споделяния, малко посещения. Нали се цели да дойдат хора в парка, да оставят пари. И да има дивиденти за акционерите. Или?

Коментар

Виждам, че има над 3000 споделяния. Кой от вас има такъв ефект от изказване?
              Много споделяния, малко посещения. Нали се цели да дойдат хора в парка, да оставят пари. И да има дивиденти за акционерите. Или?

Коментар

• Първоначално изпратено от investor4e Разгледай мнение
                Ето един добър пример как мислят обърканите сектанти

Фейсбук лайв от Ивелин със заглавие:
                "Най-голямото културно събитие на годината в България и ... нищо от българските медии!!!"

Един от коментарите:
                "Защото медиите са подвластни на мафията която управлява държавата... жалко. Както някой казват гражданска война е нужно"

Егати ненормалници...
                Виждам, че има над 3000 споделяния. Кой от вас има такъв ефект от изказване?

Коментар

Абе хора, предлагам да оставим този Тотенкопф на мир и да го игнорираме. Вече ми е ясно че няма менталният капацитет да разбира елементарни неща и ще повярва всичко което му кажат тугедърците. Не можем да му помогнем.
                  А, не, много е забавен. Такава историческа, инвеститорска, финансова, политическа, икономическа и въздигаща мисъл, рядко се среща. Ако този е висш ешалон, предсавям си надолу какво става.....но не е учудващо, гледайки и слушайки ачката.Крещяща нужда от образование. И логопед.

Коментар

Абе хора, предлагам да оставим този Тотенкопф на мир и да го игнорираме. Вече ми е ясно че няма менталният капацитет да разбира елементарни неща и ще повярва всичко което му кажат тугедърците. Не можем да му помогнем.
                    то ти нямаш менталния капацитет да си напишеш ника правилно.. пък камо ли да говорим за финанси..

Коментар

• ми не знам дали си забелязал, но Михайлов заеба гербавите в листите на итн на предсрочните ще има тогедърци

Коментар

• Абе хора, предлагам да оставим този Тотенкопф на мир и да го игнорираме. Вече ми е ясно че няма менталният капацитет да разбира елементарни неща и ще повярва всичко което му кажат тугедърците. Не можем да му помогнем.

Коментар

• Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

ми не знам дали си забелязал, но Бойко Българоубиеца вече започна гражданската война.. масови побои на предприемачи и земеделци от бандите на стъки.. а за някои има и изнасилвания от тъмен гербав електорат в полицейските участъци и заснемането им с 8к камери. миню стайков е в болница с разкъсвания на ректума и дебелото черво.
                          ми не знам дали си забелязал, но Бойко вече не управлява държавата ...

Коментар

• Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

ми не знам дали си забелязал, но Бойко Българоубиеца вече започна гражданската война.. масови побои на предприемачи и земеделци от бандите на стъки.. а за някои има и изнасилвания от тъмен гербав електорат в полицейските участъци и заснемането им с 8к камери. миню стайков е в болница с разкъсвания на ректума и дебелото черво.
                            Тогава как ще коментираш фактът, че твои колеги тугедърци бяха в листите на ГЕРБ за миналите избори? Опитай да не лъжеш тоя път

Коментар

Ето един добър пример как мислят обърканите сектанти

Фейсбук лайв от Ивелин със заглавие:
                              "Най-голямото културно събитие на годината в България и ... нищо от българските медии!!!"

Един от коментарите:
                              "Защото медиите са подвластни на мафията която управлява държавата... жалко. Както някой казват гражданска война е нужно"

Егати ненормалници...

Коментар

• Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

Направо си дъвча акциите от Алфабет от яд и си бърша сълзите с Клас Б на Бъркшира!

Я кажи къде ще ги настанявате тия японци? В 160те къщи дето все не ги виждаме и няма и да ги видим (също като дивидентите от парка), или в праисторическите юрти в парка? Почваш да звучиш отчаяно и започваш убедено да пишеш мантрите, които гурутата ти хвърлят под масата на сбирките ви.

Отново ще ти го напомня - имаш още малко време да лъжеш на всеослушание, докато излезе ГФОто за 2020та. След това лъжата за прословутите ти 43 милиона някакви лева в отчетите ще лъсне, както и тая за 500те хиляди посетители за 2020та. Пиши си - не ми пречиш
                                eла да ги видиш и да ги преброиш накрая ще ти се наложи да си направиш харакири от отчаяние

Коментар

Working...
                                X