Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

Ти верно ли си "инвестирал' тук?
    Хаха нещо като в хика, арома, монбат ,и разни други викаш, общо взето същата инвестиция.

Коментар

• Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

Дай Боже всекиму такава "набутвация".
      Аз мисля да пръсна 50-100 кинта за вход храна сувинир като гледам на снимките все по яко изглежда. Тукмо да помогна на някой акционер,я който държи заведение, я който продава сувинирите.

Коментар

• Митко, за настоящата пирамида, не съм „сигурен”. УБЕДЕН съм. А, в светлината на разгарящата се Криза, вече бълбукате. Съжалявам за което, дружки сме.
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Интересно ми е все още ли всички сте негативно настроени или вече започва да се прокрадва съмнение?
          Може и да се прокрадне съмнение у мен едва когато видя акционерите в ИП да реализират някаква смислена печалба от дивидент и разполагат с реална ликвидност. Към момента инвестиционния потенциал все още е силно съмнителен.

Аз все още съм на следното мнение:
          Докато акционерите на ИП вече 2-3 години чакат бленувания първи дивидент (тоест ефективно все още са на МИНУС) - много хора вече реализираха неколкократни печалби чрез инвестиции в по-фундаментални и перспективни бизнеси.
          Last edited by RimogarDD; 01.08.2020, 08:31.

Коментар

Изпратих му съболезнования. Добро момче е...
            Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

Мите, много съжалявам, че тежко си се набутал, братле.
                Keep going ...

Коментар

На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

Само да вметна, че Капитал цитират цена 60 000 лв за 200 акции в момента.
                  Мите, много съжалявам, че тежко си се набутал, братле.

Коментар

Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?
                    Ако няма курс купува кой ще докаже текущата цена.

Коментар

На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

Да ти продам 200 акции за 60 000 лв. ако си съгласен?

Коментар

• Ивелине през последната година посещавам всички курсове и срещи на ТОГЕДЪР. Омагиосан съм от идеите ти за пандемичните финанси. Говорил съм с теб проектите много. 90 хиляди бимберици в евра е истинската цена на момента.

Да ги усведомим ли за финансовите печалби на паркът за миналата година?

Коментар

• На различно мнение съм и тук, но няма да задълбавам, а ще оставя времето да си каже тежката дума и след 2 години, когато много вода ще е изтекла, ще повдигна въпроса отново.

Keep going ...

Коментар

• Паркът ще го има. Инвестицията - не Пък за посетители - ще видим, 10г минимум докато се завърти.

Коментар

• Паркът ще го бъде и хората, които ще го посещават тепърва ще растат. Това е моето скромно мнение и ще обясня защо мисля така.

На първо място, това са хората, които стоят зад него. Това са хора с визия, с размах и усещане за детайла. Хора с кауза, които следват мечтите си.

Колкото и да се говори и пише срещу тях, те няма да спрат. Ще продължат да говорят с делата си и туристите няма да закъснеят.

Не знам дали имате хора като тях около вас? За такива хора няма невъзможни неща. Те знаят, че крайната цел се разделя на много по-малки и неуморно ги изпълняват една по една.

Интересно ми е все още ли всички сте негативно настроени или вече започва да се прокрадва съмнение?
                              Keep going ...

Коментар

Сагата продължава На мен ми беше интересно...

https://www.capital.bg/politika_i_ik...richeski_park/

https://www.capital.bg/podcast/glasa...e_kupuva_selo/

Ивелине, блясака ти не може да остане скрит. Кажи им за хубавите новини който приятно ще очудят инвеститорите.

Вчера бяха в паркът. Паркинга пращи от коли вътре пълно с посетители. Златната карта за парка се превърна в един от най- желаните аксесуари.

Коментар

Working...
                                X