Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интелектуалната собственост - краде ли се у нас?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

С интерес следя развитието на една "блестяща" идея до пълен провал...
    Предполагам, че накой ще плати за масрафа, я като му вземат апартамента, я като го отупат и пак му вземат апартамента...

Нали теб няма да те? Споко, ти и така смърдиш, та се не трае.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      ...Тормози ли те?
      С интерес следя развитието на една "блестяща" идея до пълен провал...
      Предполагам, че накой ще плати за масрафа, я като му вземат апартамента, я като го отупат и пак му вземат апартамента...

Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

Ми кой да изгоните от иначе чудесният изпобретателски колектив дето така неграмотно ви подведе с тази недоделка хтекономайзерра?
        ...Тормози ли те?

Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

Че какво да му обсъждаме?
          Ми кой да изгоните от иначе чудесният изпобретателски колектив дето така неграмотно ви подведе с тази недоделка хтекономайзерра?

Коментар

Е - минаха няколко дена, обсъдихте ли изобретателите ситуацията около тоз хтекономайзер?

Че какво да му обсъждаме?

Коментар

• Е - минаха няколко дена, обсъдихте ли изобретателите ситуацията около тоз хтекономайзер?

Коментар

• Ама доказаха модераторите, че сте от един отбор. Което е жалко.
                ...но, Факт.
                Last edited by Pyramid; 19.09.2018, 21:13.

Коментар

• Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid

„Ха-ха”, ама не ти стиска
                    Какво точно имате впредвид?
                    Не се разбира много какво искате да кажете?

Ако имате нещо да кажете, първо кажете по въпроса с "изделието", хтекономайзера.
                    По данни от едни книги за инженери това изделие в най-добрия случай ще възстанови 0.2 градуса?
                    Нещо не се получава заявените от вас 10-15 градуса?
                    Излиза че лъжете.

И странна работа - отворихте си тема в която да рекламирате това нещо, твърдите че сте инженер, а всъщност не можете да защитите твърденията си със елементарни сметки, за които в учебниците има готови формули.

Само празни приказки, заклинания, тинтири-минтири, тука има-тука нема...

Ама ала, ама бала, ама дрън, ама мрън, ама аз съм Панасоник, ама то елате ама то пипнете...

И кво, който се прекара да дойде и пипне, те нарече Измамник.
                    Последния случай отпреди два-три месеца.

Коментар

• ...
                      Толкова по Импотециевите твърдения.

Коментар

Би, ама не можеш.
                        Може да се опиташ да ме измамиш, но е разбираемо че няма как да стане.
                        Мога, ама не идваш. А за т.нар. „измама”, който иска, с комисия да идва. Целия елит на GE, GD, Hioki, Fluke, когото иска, да доведе. Ако Ти, Импотеций, ги доведеш, в зависимост от това, открият „измама” или не, изгубилият облога, им плаща ЦЕЛИЯ масраф и публично, със видеозапис, който другият ще публикува тук, пет минути, ще вика „-Аз съм магаре!”.
                        Става ли?

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid
                          На нормален -възможно. Теб, бих те удавил в чаша вода.
                          Би, ама не можеш.
                          Може да се опиташ да ме измамиш, но е разбираемо че няма как да стане.

Коментар

Завидна „нормалност” показваш, Импотецлий. Доказано, нула идея какво става и старателно избягване запознаване с фактите. И, точно тази твар да раздава „квалификации”, който я допуска - за себе си - явно, и по-бос от нея ще дойде. Халал да им е.
                            Фактите са че това е провал.
                            Какво искаш да пипне някой? Един провал?
                            И защо някой трябва да си губи времето, че и пари с теб?
                            Ако искаш някой да дойде, ще трябва да покриеш разходите му по тази ... визита. Транспорт, хотел, кръчма... Парите които ще загуби за тези два-три дена...
                            Иначе не става.

Коментар

Най смешното в цялата тази история е че няколко човека начели с Из... обретателя за цели шест години нито веднъж не им е минало през ума да вземат да проверят има ли смисъл всичко това. На никой от тези там не им е минало и през акъла дори да вземат да отворят един учебник по топлотехника, и да проверят аджеба какво всъщност ще постигнат. Предполагам че другите са подведени от Главния из... обретател. Който от своя страна и хабер дори си няма от това което прави.
                              Леле-леле майко мила!
                              Много, ама много зрелищен провал!

Такъв резил нормален човек не може да преживее.
                              Ако има поне малко чест и достойнство, досега да е отървал света от присъствието си.

...и кои са ме „начели”?Имена, никове? Да могат да се защитят?
                              - А, не: Когато гнидата цвърчи, всички да я слушат.

...
                              ИНАЧЕ, ДА: Защо не дойдат „начелите ме”, па да се убедят, има ли смисъл това? Всеки да говори, каквото ще, някой да пипне и да докаже, ако може, че „това не е Онова”, че е налице измама и т.н. Идват, метрологично сертифицирани измервателни системи, виждат, измерват, и да ме „разбият”. Факти, факти! МНОГО ОБИЧАМ ФАКТИ.
                              А съселът, що ме плюе, нито веднъж, нищо не провери.
                              Сами си вадете изводите откъде иде омразата на този паразит.
                              Last edited by Pyramid; 15.09.2018, 21:08.

Коментар

Най смешното в цялата тази история е че няколко човека начели с Из... обретателя за цели шест години нито веднъж не им е минало през ума да вземат да проверят има ли смисъл всичко това. На никой от тези там не им е минало и през акъла дори да вземат да отворят един учебник по топлотехника, и да проверят аджеба какво всъщност ще постигнат. Предполагам че другите са подведени от Главния из... обретател. Който от своя страна и хабер дори си няма от това което прави.
                                Леле-леле майко мила!
                                Много, ама много зрелищен провал!

Такъв резил нормален човек не може да преживее.
                                Ако има поне малко чест и достойнство, досега да е отървал света от присъствието си.

Завидна „нормалност” показваш, Импотецлий. Доказано, нула идея какво става и старателно избягване запознаване с фактите. И, точно тази твар да раздава „квалификации”, който я допуска - за себе си - явно, и по-бос от нея ще дойде. Халал да им е.

Коментар

Working...
                                X