IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам да инвестирам в така наречените Старчески домове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прав сте stanis за дома в Яворец. Направен е за печалба, а не толкова от съпричастност за съдбата на възрастните хора. Чак пък луксозен, но цените са направо за хотел-лукс категория.

    Коментар


    • аз имам подходяща сграда за старчески дом

      Първоначално изпратено от Sonq Разгледай мнение
      аз търся сграда
      аз имам подходяща сграда за старчески дом / бившо училище / близо до Елин Пелин

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RadostBr Разгледай мнение
        Най луксозния частен старчески дом се намира в китното балканско селце - с.Яворец,общ.Габрово.Потърсете ни на www.goldenyears.bg и ще се убедите!Капацитета ни е само 10 места,а асистентите ни са 9.И таксите ни са едни от най ниските.Ние не работим толкова за печалба, а за удоволствие.В момента разполагаме само с 1 женско място.
        Без да съм правил запитване, 9 човека персонал + разходите - за 10 места, не смятам че цените са Ви едни от най-ниските. Единствено ако не е някаква комуна и свободното място да е за асистент.

        Коментар


        • Предлагам луксозни условия

          Най луксозния частен старчески дом се намира в китното балканско селце - с.Яворец,общ.Габрово.Потърсете ни на www.goldenyears.bg и ще се убедите!Капацитета ни е само 10 места,а асистентите ни са 9.И таксите ни са едни от най ниските.Ние не работим толкова за печалба, а за удоволствие.В момента разполагаме само с 1 женско място.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
            Това със старческите домове е много добра и перспективна инвестиция според мен. Единственото сигурно и предвидимо нещо в България, е че ще има все повече пенсионери и рано или късно държавата ще започне да съкръщава разходите, като ги насочва по един или друг начин към старчески домове.
            Tърся старчески дом за родителите ми ,1-2 месеца през лятото. Ако е в морски град по-добре. Те са инвалиди , но за много неща се обслужват сами .
            кгс

            Коментар


            • Това със старческите домове е много добра и перспективна инвестиция според мен. Единственото сигурно и предвидимо нещо в България, е че ще има все повече пенсионери и рано или късно държавата ще започне да съкръщава разходите, като ги насочва по един или друг начин към старчески домове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iren_Iren Разгледай мнение
                Здравейте на всички!

                Темата май е зациклила, но имам един странен въпрос.

                Искам обаче да го споделя с вас. От няколко месеца, по-скоро от пролетта, вследствие на заболяване на баща ми, който беше в доста тежко положение имахме намерение да го настаним в хоспис. Свързах се с няколко, но за съжаление, това което видях не ме очарова особено. Няма да говоря за занемарените условия и миризмата, която е ужасна. Но цените са направо сразяващи.
                Баща ми е малко по-добре, пък и с акъла си - както се казва - и се отказахме от тази идея. Поне в този момент, защото състоянието му няма да се подобрява, а точно обратното.
                Та, обикаляйки и търсейки подходящ хоспис се замислих и реших да попитам и вас.
                Ако хосписа е извън София, но е заложил на качеството, а цените му са горе-долу същите, като в София, какво бихте избрали да оставите вашия близък? В този, който е близо и е меко казано ужасен или този, който е с качествено обслужване, но е по-далеч?
                Бегай от София - много скъпо. По дефилето май има някви по-приемливи. Проучи ги.

                Коментар


                • Мнение за хоспис

                  Здравейте на всички!

                  Темата май е зациклила, но имам един странен въпрос.

                  Искам обаче да го споделя с вас. От няколко месеца, по-скоро от пролетта, вследствие на заболяване на баща ми, който беше в доста тежко положение имахме намерение да го настаним в хоспис. Свързах се с няколко, но за съжаление, това което видях не ме очарова особено. Няма да говоря за занемарените условия и миризмата, която е ужасна. Но цените са направо сразяващи.
                  Баща ми е малко по-добре, пък и с акъла си - както се казва - и се отказахме от тази идея. Поне в този момент, защото състоянието му няма да се подобрява, а точно обратното.
                  Та, обикаляйки и търсейки подходящ хоспис се замислих и реших да попитам и вас.
                  Ако хосписа е извън София, но е заложил на качеството, а цените му са горе-долу същите, като в София, какво бихте избрали да оставите вашия близък? В този, който е близо и е меко казано ужасен или този, който е с качествено обслужване, но е по-далеч?

                  Коментар


                  • Изключително полезна тема. Дано просъществува в близките трисетина години.
                    Преди няколко дни проведох инструктаж на сина ми как да ме изпрати в старчески дом след като ме лепне старческата деменция или алцхаймера.
                    Сега съм спокойна - трябва само да му кажа, че е необходимо от време на време да чете форума

                    П.П. Пък вие гледайте помещенията да са годни за живеене, щото съм малко претенциозна
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                      А какво ще кажете, да се инвестира в частен затвор!
                      В Америка всички затвори са частни!
                      Черен хуморРрррррррррррррррррррр!
                      Не става.Ти представяш ли си колко кинти трябва да дадеш на ченгета,следователи,съдии,прокурори и друга подобна измет за да го напълниш?
                      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sonq Разгледай мнение
                        аз го искам под наем.
                        МОГА ДА ТИ ДАМ ТЕЛЕФОНА НА ЧАСТЕН ДОМ КОЙТО СЕ ДАВА ПОД НАЕМ С ПОДСИГУРЕНИ ПЕНСИИ ОТ ГЕРМАНИЯ. ДОМА Е 10 СТАЙ И СЕ НАМИРА НА 15КМ ОТ СОФИЯ, ПИШИ МИ НА ЛИЧЕН.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • А какво ще кажете, да се инвестира в частен затвор!
                          В Америка всички затвори са частни!
                          Черен хуморРрррррррррррррррррррр!

                          Коментар


                          • .

                            аз го искам под наем.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sonq Разгледай мнение
                              аз търся сграда
                              Какво толкова търсиш не разбирам- сгради да искаш в Бг, Върви в първото село и поискай училището му, ще ти го дадат веднага, ремонт, оразмеряване, сан възли и си готова

                              Коментар


                              • .

                                аз търся сграда

                                Коментар

                                Working...
                                X