IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
    Утре ще говори Драги, спроед вас до къде ще докара Дакс-а ?
    Последните няколко пъти ми прави впечатление, че все го вдига.
    Дакс-а 1ва спирка 12 000 ... след това не знам най-вероятно още нагоре.
    Едно само знам ... там късите са за смелите

    Коментар


    • Утре ще говори Драги, спроед вас до къде ще докара Дакс-а ?
      Последните няколко пъти ми прави впечатление, че все го вдига.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tastarosa Разгледай мнение
        Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.
        С това твърдение съм напълно съгласен ДАКС-а е пожар и кошмар за късите.
        Играя го само с по 1 контракт и пак съм попадал в доста коварни ситуации.
        Тази години направи 15% корекция, много е волатилен.
        И да се помни едно нещо за късите.
        ДАКС-а е индекс в който дивидента се налива в индекса което му гарантира 2-3-4% ръст на година дори ако пазара е флат. Дивидента се плаща обикновенно между Април - Юни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tastarosa Разгледай мнение
          Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.
          А ти реално играеш ли го индекса?

          Коментар


          • Казват

            Сред трейдърите има някакво схващане, че ДАКСа е най-непридвидимият и най пълен с "капани" индекс, а според мен другите индекси са далеч по-непредвидими и волатилни от немския индекс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              SGL Carbon @ 12.7. sell recommended at 22 Euro. Enjoy
              Данке, яко дъно.... единствено ме притеснява, че DAX почна да катери а тази продължава в другата посока ....
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • SGL Carbon @ 12.7. sell recommended at 22 Euro. Enjoy

                Коментар


                • Младежи , какво стана с увеличението на капитала на Дойче банк? Отдавна не съм се интесувал, а в момента цената ми се струва интересна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    дърпам ръчката на рулетката и хоп 7777. монетите потичат от слота
                    А дано ,ама надали
                    но дупката ще асвалтират
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • дърпам ръчката на рулетката и хоп 7777. монетите потичат от слота

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                        8040 ili 7750
                        И трите дядо Попе
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • 8040 ili 7750

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            На тия какво не им е наред ? Някой да се е заигравал с тях
                            http://www.reuters.com/finance/stock...?symbol=PTC.LS
                            не бараи

                            Коментар


                            • Suedzucker под 10 Euro. Target 8 Euro

                              Коментар


                              • На тия какво не им е наред ? Някой да се е заигравал с тях
                                http://www.reuters.com/finance/stock...?symbol=PTC.LS
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X