IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много го бият тая сутрин (петък), явно с Гърция нещата не вървят ?

    Коментар


    • скивай сега майстор мухо 11538 каква красота а ти пускаш дълги

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
        майстор Мухо между 9358 и 13581 има бая голяма разлика , дай конкретика
        много рано си станал днес още е тъмно в хамерика някво хапченци не помага ли
        На 30 Август 2016 година в 11:31 и 30 секунди ДАКС-а ще е на ниво 11989

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          ДАКС-а върви с Еврото. Като еврото пада ДАКС-а дига.
          Като Еврото дига ДАКС-а пада.
          Така че ще зависи много от курса Евро-Долар.
          В последните месеци падна толкова защото Еврото взе да поскъпва.
          Сега ако ФЕД вдигне лихвите долара може да вдигне и ДАКС-а с него.
          Вече ако Гърция фалира или стане нещо там, не е ясно, може и до 10 000 да падне.
          С Гърция си е чист хазарт.
          Дългосрочно трябва да вдига 12 000 +
          майстор Мухо между 9358 и 13581 има бая голяма разлика , дай конкретика
          много рано си станал днес още е тъмно в хамерика някво хапченци не помага ли

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            ДАКС-а върви с Еврото. Като еврото пада ДАКС-а дига.
            Като Еврото дига ДАКС-а пада.
            Така че ще зависи много от курса Евро-Долар.
            В последните месеци падна толкова защото Еврото взе да поскъпва.
            Сега ако ФЕД вдигне лихвите долара може да вдигне и ДАКС-а с него.
            Вече ако Гърция фалира или стане нещо там, не е ясно, може и до 10 000 да падне.
            С Гърция си е чист хазарт.
            Дългосрочно трябва да вдига 12 000 +
            +1
            До неделя,гърците трябва да са приключили с преговорите и в понеделник в 9,00 сутринта ще е интересно.
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?
              ДАКС-а върви с Еврото. Като еврото пада ДАКС-а дига.
              Като Еврото дига ДАКС-а пада.
              Така че ще зависи много от курса Евро-Долар.
              В последните месеци падна толкова защото Еврото взе да поскъпва.
              Сега ако ФЕД вдигне лихвите долара може да вдигне и ДАКС-а с него.
              Вече ако Гърция фалира или стане нещо там, не е ясно, може и до 10 000 да падне.
              С Гърция си е чист хазарт.
              Дългосрочно трябва да вдига 12 000 +

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Според мене не - пробваха го на 11 280 - дъно, пробваха го на 11 320 - два пъти и явно има сериозна съпротива на тея нива.
                Последните 2 седмици движения от по 300 пункта са почти ежедневие и ме струва, че се засилва за скок.
                Смятам, че Юни ще дръпне 3-4% след като се оправят с Гърците

                аз пък го гледам че дъната са на 11160 и 11213 а на въпроса дали ще има слизане ... ще слиза и ще пада по цял ден
                Last edited by gabarduk; 28.05.2015, 12:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?
                  Според мене не - пробваха го на 11 280 - дъно, пробваха го на 11 320 - два пъти и явно има сериозна съпротива на тея нива.
                  Последните 2 седмици движения от по 300 пункта са почти ежедневие и ме струва, че се засилва за скок.
                  Смятам, че Юни ще дръпне 3-4% след като се оправят с Гърците
                  Only God Can Judge me...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?

                    може да има, ама може и да нема

                    Коментар


                    • Хората, които следят по отблизо DAX-a, какви са тенденциите, какво ще се случва ? Ще има ли някакво слизане 3-5% м.Юни ?

                      Коментар


                      • хубу . ама дъртия като тръгне и малкия фашага ще го последва . просто ми дават шанс да пусна от високо . Мисииииии


                        ама вярвайте малко в конспирацията що я отхвърляте

                        тръгне ли софка нагоре дакса е мъртъв . вярвайте малко в конспирацията
                        Last edited by the architect; 16.03.2015, 13:21.

                        Коментар


                        • • Buy Roche Jun15 CHF260 call and sell a CHF280 call for CHF6.54 (roughly 2.5% of notional, delta ~30%, reference price CHF259.6 (indicative prices from Bloomberg).
                          A relative trade can be set up for close to zero cost:
                          • Buy Jun15 CHF260 call on Roche for CHF8.71 (roughly 3.4% of notional, delta ~50%, reference price CHF259.6 (indicative prices from Bloomberg).
                          • Sell Jun15 CHF96 call on Novartis for CHF3.23 (roughly 3.4% of notional, delta ~50%, reference price CHF95.9 (indicative prices from Bloomberg).

                          Коментар


                          • късоооооооооо. какви сополи съм ви приготвил. хубаво е че се надува сега, за да може после бързо да си одите
                            Last edited by the architect; 16.03.2015, 12:44.

                            Коментар


                            • 12000

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                Дакс-а 1ва спирка 12 000 ... след това не знам най-вероятно още нагоре.
                                Едно само знам ... там късите са за смелите
                                Не се притеснявай, архито е brave heart

                                Коментар

                                Working...
                                X