IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
    Прави ми впечатление, че масово се очкава гап на индексите надолу от порядъка на 4-5 % .
    Няма да се учудя ако стане точно обратното . Процентите да са същите, но посоката да е нагоре.
    Успех на всички
    http://www.tadawul.com.sa/wps/portal...9gmxHRQCHg5RU/

    Коментар


    • Прави ми впечатление, че масово се очкава гап на индексите надолу от порядъка на 4-5 % .
      Няма да се учудя ако стане точно обратното . Процентите да са същите, но посоката да е нагоре.
      Успех на всички

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Много. Няма как да е такъв гап-а. Интрадей до 3, ама чак пък 5-6
        Що съвсем си е в реда на нещата. като доунгрейднаха америка беше така. Това обаче е по-близо до дома. Едно по едно прасенцата излизат от еврото. Накрая ще си останат да си го държат северните страни и няма да им е по-оферта за износа от марката.

        Няма препоръка
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
          5-6% ще отвори Дакса.
          Много. Няма как да е такъв гап-а. Интрадей до 3, ама чак пък 5-6

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            очаквам утре един по-сериозен гап надолу
            после малко шаш и паника
            после към средата на седмицата стабилизиране

            в петък около 10800-11000 в очакване на неделния референдум при комшиите

            това при положение, че не се размислят нещо утре и не сключат някаво примире
            5-6% ще отвори Дакса. За референдума не мисля, че реално има някакво отношение. По-скоро ще е интересно дали Сиризмата няма да падне от власт до тогава. Че като заплатите станат по 0 евро, току виж слезнал Иван Костов от Драгалевци.

            нямам препоръка
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • очаквам утре един по-сериозен гап надолу
              после малко шаш и паника
              после към средата на седмицата стабилизиране

              в петък около 10800-11000 в очакване на неделния референдум при комшиите

              това при положение, че не се размислят нещо утре и не сключат някаво примире
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • по телевизия битивиту днес имаха специални пратеници в атина които цял ден скимтяха ФАЛИТ ФАЛИТ ФАЛИТ и ето ги избичиха гадовете . така че силно се надявам да има сделка че да фалирам американските гниди

                Коментар


                • пък и американските гниди са за надолу . сега чистят късаците

                  Коментар


                  • новини не гледам . по скоро ако има сделка ще има сопол надолу . по ме притеснява ако няма сделка тогава ще избичат

                    Коментар


                    • ще ги чакам ако отиде пак надолу, понеже не успях да се класирам на 10800.
                      ама ако направят сделка с Гърция, тия нива вече няма да ги има

                      Коментар


                      • пич евреите пак си начертаха обърнатата чутура и за горната бомба .разиграха и между сините линии имам чуството че това 10750 няма да ги спре надолу

                        Коментар


                        • мисля че от 10750 ще има добър отскок там имам две бомби една до друга . паднем ли под 10600 отиваме на 10358 . точно там е 50 курекцията

                          Коментар


                          • Архитекте, днес как го виждаш пазара ? Тишина има някаква, като че ли .....

                            Коментар


                            • ами виж аз го постнах сутринта и предупредих че това си е за нагоре . така и стана

                              Коментар


                              • архитекте, това не го знаех като стратегия. ще го пробвам

                                Коментар

                                Working...
                                X