IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ха-ха-ха - не: той е мишкунин и бивш експлоататор, с незаконна вила на плажът.
    Импе, точно 2-3 месеца им трябва на БГ пропагандата, за да заговориш същите неща и за чичо Доналд
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • това е човека - Rand Paul, но за съжаление няма да успее защото педератичното еврейско лоби няма да може да печати щото тоя ше им затвори бакалията с печатницата ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        Смесваш пристрастията с реализма. Аз лично не съм убеден кой от двамата е по-добре. Според мен Хилари ще е по-добре за капиталовия пазар, тръмп не знам точно за какво. Интересно би било да чуя негова позиция относно регулацията на сектор биотехнологии, и тогава ще мога да кажа повече. Ако каже, че ще дерегулира, значи е добре.
        лелеее падладел си баце, тая пастърма като я слушах с оня цар Буш III как щели ако станели президенти да пратат военните да пребият Путлер ше има тогава игра с публиката - гаранте !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Той и нашият Президент е такъв, но него не го долюбваш
          Ха-ха-ха - не: той е мишкунин и бивш експлоататор, с незаконна вила на плажът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ами не е пристрастие: Доналдът е предприемач, бизнесмен, строител - клинтънова каква е? Ми че тя един курник не е съградила в животът си.
            Той и нашият Президент е такъв, но него не го долюбваш
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Ами не е пристрастие: Доналдът е предприемач, бизнесмен, строител - клинтънова каква е? Ми че тя един курник не е съградила в животът си.


              И друго ме кефи - Тръмп казва на висок глас истини, които другите най-много да шушкунят на четири уши. Примерно латиносите - нима не знаят всички, че огромна част от тях са престъпници, има и милиони, промъкнали се в САЩ незаконно? Не е ли очевидно, че Обонго е жалък президент - който като пълен глупак тръгна да се надиграва с Путин и стана за смях?

              Е, Доналдът знае, че проблемите на САЩ са вътрешни и няма как да бъдат разрешени чрез конфронтация с други страни - и ще насочи усилията си към решаване на тия проблеми, а с Путин ще се разбере и ще прекрати идиотщината от последната година.
              Last edited by Императорът; 27.07.2015, 21:18.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Чакай-чакай: още дори не са почнали телевизионните дебати - а Доналдът вече е №1 сред републиканските кандидати по рейтинг - точно на дебатите - първо републиканските, а после окончателните, ще лъсне истината - че клинтънова е само една безлична лелка.

                Нали се сещаш, че точно в тв-дебатите просто никой няма шанс пред Тръмп.


                Няма да има по-голямо щастие за Америка и светът, ако този могъщ мъж влезе в Белият дом.
                Смесваш пристрастията с реализма. Аз лично не съм убеден кой от двамата е по-добре. Според мен Хилари ще е по-добре за капиталовия пазар, тръмп не знам точно за какво. Интересно би било да чуя негова позиция относно регулацията на сектор биотехнологии, и тогава ще мога да кажа повече. Ако каже, че ще дерегулира, значи е добре.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  бих казал шансовете са в полза на Хилари 65 - 35 макс за тръмп.
                  Чакай-чакай: още дори не са почнали телевизионните дебати - а Доналдът вече е №1 сред републиканските кандидати по рейтинг - точно на дебатите - първо републиканските, а после окончателните, ще лъсне истината - че клинтънова е само една безлична лелка.

                  Нали се сещаш, че точно в тв-дебатите просто никой няма шанс пред Тръмп.


                  Няма да има по-голямо щастие за Америка и светът, ако този могъщ мъж влезе в Белият дом.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Днес Даксът - като скандинавски пияница на Слънчакът: търкаля се като свинкя, надигне се колкото за още едно бръзо на екс и пак зарива нос в опиканият асфалт и почва да драйфа.



                    Аман от паникьорщината на китайските хора - най-ного си изпати Хонконг, засега Америка държи смело фронтът.

                    Догодина, догодина в Америка ще настъпят интересни времена и нечуван възход, когато Обонго чуе с ушите си:


                    ТИ СИ УВОЛНЕН !!!!


                    бих казал шансовете са в полза на Хилари 65 - 35 макс за тръмп.
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Днес Даксът - като скандинавски пияница на Слънчакът: търкаля се като свинкя, надигне се колкото за още едно бръзо на екс и пак зарива нос в опиканият асфалт и почва да драйфа.



                      Аман от паникьорщината на китайските хора - най-ного си изпати Хонконг, засега Америка държи смело фронтът.

                      Догодина, догодина в Америка ще настъпят интересни времена и нечуван възход, когато Обонго чуе с ушите си:


                      ТИ СИ УВОЛНЕН !!!!


                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • 10 970

                        Коментар


                        • Няма и половин час а какво цунами само.Таргет 9600

                          Коментар


                          • Мисля ,около10080 където А =С или 38.2 фибо 9560
                            Last edited by PLP; 26.07.2015, 18:42.

                            Коментар


                            • Като го гледам на дневна графика ак е тръгнал надолу, се чудя дали още другата седмица няма да запълни маляшките гапове ?
                              Успех на всички

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                То кажи речи си го стигна 11300, какво да се прави, купих малко точно преди затваряне на 11 344. Отсъствах около 3 часа от компютъра и като се връщам точно в 18.20 ч.Гледам и се чудя, викам дай да взема още малко . Ще видим в понеделник.
                                Еми фашагата е така тряя да се гледа щото с неговите движения се вдига кръвното

                                Коментар

                                Working...
                                X