IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Днес тука, имаше възможности за всички, ту надолу, ту нагоре , някой компании по 3% само в рамките на деня. Клюмна нещо към 18 часа.Ще видиме в понеделник какво ще е ?
    ти опрай ли си дългите бе, той фашагата сега кротува както никога, ама ако вземе да се засилва ше стане зле ... има дупка на 11066 и една дупка на 10700 де да го знам кога ама ше ходи по некое време там ....

    Коментар


    • Днес тука, имаше възможности за всички, ту надолу, ту нагоре , някой компании по 3% само в рамките на деня. Клюмна нещо към 18 часа.Ще видиме в понеделник какво ще е ?

      Коментар


      • Архи, да шортим ли? Какъв е анализа?
        Дай фундамент

        Коментар


        • DAx както и всички останали индекси са просто едни големи балони надминаващи цепелина многократно....тяхните стойности не се базират на нищо и само се помпат изкуствено
          Вся Власть Советам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            и то голяма.
            Китайския фондов пазар не се сурна през нощта.
            Китайското пазар прави само затихващи вълни. Инвеститорите по света не вземат ного насериозно китайските хора защото пазарът им - хем хаотически, хем държавно регулиран.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • късо 11 560 стоп 11615 таргет 11 300
              Last edited by bertram; 05.08.2015, 13:05.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • -
                Last edited by bertram; 05.08.2015, 12:34.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Има ли някаква новина, че днес дакса отвори 100 пункта нагоре ?
                  DAX-a e зависим от еврото като пада еврото без някакви драми по другите пазари + приличен ЕС фундамент - тогава ДАКСа катери яко без видима причина.

                  PMI ИСПАНИЯ обаче днес излизе добро и това е повод за оптимизъм сега ще видим другите важни
                  Last edited by bertram; 05.08.2015, 11:52.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Прилича на к*р капан ,ама може и да бъркам .

                    Коментар


                    • Това не може да е причината

                      Коментар


                      • и то голяма.
                        Китайския фондов пазар не се сурна през нощта.

                        Коментар


                        • Има ли някаква новина, че днес дакса отвори 100 пункта нагоре ?

                          Коментар


                          • спайк преди PMI...интересна фигура
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Какво става с DAX-чето колеги търговци, анемичен ръст днес , бързо слезе, бавно качва. Аз съм зрител , понеже съм се запушил.
                              Китай много му влияе, за това докато не се оправи Китай няма да направи голям ръст, ще си движи в рейндж.

                              Коментар


                              • Какво става с DAX-чето колеги търговци, анемичен ръст днес , бързо слезе, бавно качва. Аз съм зрител , понеже съм се запушил.

                                Коментар

                                Working...
                                X