IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В англоезичните среди търсят под вола теле само и само да заведат иск срещу голяма компания.
    Иска нищо не струва, печалбата е 50% от обещетението (no win, no fee).
    Mного адвокатски колективи също се облизват.
    Довода е, продажната цена на колата ще падне и собственика ще изгуби пари.
    Да не говорим, да извикат колата за ремонт и собственика да стои месец без кола.

    Добре, ако сложат нов легален софтуер, колата няма да покрие никои изисквания, и трябва двигателя да се преработи.
    Ако случая мине леко за VW, измамите от другите фирми ще станат масови.
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • VW hybrid bonds at 7%. that was my deal

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        ОК, ама да дигнат сериозно цената (20-30%) както казваш и да я държат там ще трябва да са all in ... а така могат да глътнат вода щото претенциите още не са започнали - САЩ дадоха началото . Нещо Китай не се изказва еднозначно . Ами ако и други се решат да им извиват ръцете ?
        То е ясно, че сега куцо и сакато ще иска да се облажи от ситуацията. Почти съм сигурен, че в повечето случаи ще се стигне до споразумения с много по-малки суми от анонсираните в пресата. По-голям проблем може да се окаже един сериозен спад на продажбите и затруднено рефинансиране на WV Financial Services.

        Не казвам, че няма рискове в тази игра. А и сега вече на 135 не бих купил и аз.
        Last edited by Misho ILIEV; 12.10.2015, 16:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Не мисля. По-скоро цената ще се движи в диапазона от 120-140 евро пред следващите шест месеца.

          Порше не гледат на акциите като на някакви хартийки, които се търгуват с momentum и после се продават.
          ОК, ама да дигнат сериозно цената (20-30%) както казваш и да я държат там ще трябва да са all in ... а така могат да глътнат вода щото претенциите още не са започнали - САЩ дадоха началото . Нещо Китай не се изказва еднозначно . Ами ако и други се решат да им извиват ръцете ?
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
            И аз ги купих уж дългосрочно,ама ще се оглежда за ниво на изход.Бях горд акционер 2-3 седмици
            VW скандалът предложи добри възможности и за краткосрочна търговия и за заемане на по-дългосрочна позиция. Както повечето такива скандали, между другото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Не мисля. По-скоро цената ще се движи в диапазона от 120-140 евро пред следващите шест месеца.

              Порше не гледат на акциите като на някакви хартийки, които се търгуват с momentum и после се продават.
              И аз ги купих уж дългосрочно,ама ще се оглежда за ниво на изход.Бях горд акционер 2-3 седмици

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                С други думи - според мен ще има и по-добри нива за покупка в следващите няколко месеца, ама всеки си знае .
                Не мисля. По-скоро цената ще се движи в диапазона от 120-140 евро пред следващите шест месеца.

                Порше не гледат на акциите като на някакви хартийки, които се търгуват с momentum и после се продават.
                Last edited by Misho ILIEV; 12.10.2015, 15:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Предполагам и преди две седмици също. Но ето какво писаха в събота за търговията в петък - пак Порше:

                  http://www.newvision.co.ug/news/6743...ery-buyer.html
                  Мамата си джасали тия с големите експозиции ...чудят се какво да измислят за да вдигнат цената и ... да могат да разтоварят с по- прилична загуба.... или да усреднят
                  Сигурно няма пенсия, която да не е ушита тук. Импето да не се кахъри - не са само могъщите
                  С други думи - според мен ще има и по-добри нива за покупка в следващите няколко месеца, ама всеки си знае .
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                    2 weeks ago
                    Предполагам и преди две седмици също. Но ето какво писаха в събота за търговията в петък - пак Порше:

                    http://www.newvision.co.ug/news/6743...ery-buyer.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      За DCM имаш ли мнение? Облизвам се след спада там, но нещо не мога да се престраша.
                      В тия техничарските съм гола вОда, толкоз ги и следя, хич не ме питай.
                      Имам само AAPL и малко корейски оледчета LPL.
                      Гласях се и на цефа QQQX, ма докат се наканя и излете...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Слуховете са че фамилията Порше изкупува евтини VW акции.
                        2 weeks ago

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Дед кят...мейби

                          Аз доволен засега от Тойотката де напазарувах преди месец. Нямах нищо от джапанките и ми бе терсене...
                          Щом и джихадистите и се кефят...
                          За DCM имаш ли мнение? Облизвам се след спада там, но нещо не мога да се престраша.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Слуховете са че фамилията Порше изкупува евтини VW акции.
                            Ама Порше хора ли са?

                            Аз мислех: коли или поне кончета.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Дед кят...мейби

                              Аз доволен засега от Тойотката де напазарувах преди месец. Нямах нищо от джапанките и ми бе терсене...
                              Щом и джихадистите и се кефят...
                              Слуховете са че фамилията Порше изкупува евтини VW акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
                                Може и да има нещо което не знаем.Виж цената на акциите им накъде е?
                                Дед кят...мейби

                                Аз доволен засега от Тойотката де напазарувах преди месец. Нямах нищо от джапанките и ми бе терсене...
                                Щом и джихадистите и се кефят...

                                Коментар

                                Working...
                                X