IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    видяхме вчера каква могъща атака направи Даксът, дръпнат от американците.
    Е даде - ама вчера не е днес и всеки ден не е бабин ден!Стопа ми замина още в първия час след днешното германско отваряне и ако няма финт,до довечера или утре трябва да сме под 9850 ...Впрочем, вчерашното 10050 по това време беше чиста измама,но загубата си загуба и трябва да се приема на всяка цена!
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Не - просто не може да върви само нагоре - нито само надолу - знаем защо - ето: вече се бори малко от малко и да възстанови.

      Ако Щатите в 17 часът тръгнат добре, може и да възстанови до голяма степен или изцяло загубите... видяхме вчера каква могъща атака направи Даксът, дръпнат от американците.
      Говори се, че немците ще компенсират слабия износ за Китай с повечко продажби в САЩ и Великобритания.

      http://www.ft.com/intl/cms/s/0/20553...#axzz3oLRfVyN1

      От нийде взорът надежда не види, само от САЩ. Съжалявам за наранените чувства на хорта, които силно мразят тази страна. Но ако бъдем обективни...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от babaMETZA Разгледай мнение
        Сега може да е почнала "умерена" криза
        Не - просто не може да върви само нагоре - нито само надолу - знаем защо - ето: вече се бори малко от малко и да възстанови.

        Ако Щатите в 17 часът тръгнат добре, може и да възстанови до голяма степен или изцяло загубите... видяхме вчера каква могъща атака направи Даксът, дръпнат от американците.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Сеч: две сечи - за два дена 2% загуба не може да направи - в разгарът на кризата 2% падаше за 4 минути.
          Сега може да е почнала "умерена" криза

          Коментар


          • Първоначално изпратено от babaMETZA Разгледай мнение
            СЕЧ
            Сеч: две сечи - за два дена 2% загуба не може да направи - в разгарът на кризата 2% падаше за 4 минути.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Мда, бичия пазар май е свършил, от 5-6 години само нагоре върви.
              Всеки може да прави пари в мечи пазар, но сега ще си проличат специалистите.
              И не се знае колко ще продължи мечия пазар.
              Пък разходи и сметки трябва да се плащат.
              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

              Коментар


              • СЕЧ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Двигатерят е САЩ.

                  Китай има потенциала да стане двигател, но само ако генерира мощно вътрешно търсене, има развити money and capital markets, правителството им покаже, че е абсолютно насочено към постигане прагматични икономически цели без тъпоумни намеси на свободния пазар.

                  Коментар


                  • http://www.varchevbrokers.com/%D0%BD...D%D0%BE%D1%81/
                    Вся Власть Советам

                    Коментар


                    • трябва дакса да спадне с много
                      Вся Власть Советам

                      Коментар


                      • Eй-това се вика могъща атака - защото американците тръгнаха добре.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          Малко под 9900 ми е стопа -- падне ли по надолу бъга ще е масов! Нагоре му трябва да се закрепи поне около 10050,но мисията е маловероятна
                          Няма да има бъг - ако падне под 9900, ного бръже ще изстреля пак нагоре.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Малко под 9900 ми е стопа -- падне ли по надолу бъга ще е масов! Нагоре му трябва да се закрепи поне около 10050,но мисията е маловероятна
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              И следователно потенциалът за увеличение на вътрешното потребление в следващите (поне) пет години е голям, независимо от демографските тенденции. Китайците обаче предпочитат да спестяват и инвестират предимно в... недвижими имоти (от там и градовете призраци). Понеже чувстват силна несигурност за бъдещето.
                              Като се поопарят от призрачните инвестиции, ще се понаучат. Да - постепенно поотпускат коланът като потребление - а дали населението от 1 200 000 ще намалее на милиард, пак ще си останат огромен пазар.

                              Ще се понаучат и на борсови инвестиции с времето - а не като китайското бабета, дето връткат по 100 долара с плетки в скутът, наредени като стари кокошки пред огромни редици монитори в огромни зали, правейки си същевременно бабешка седянка.

                              Китайският пазар в моментът е по-скоро подценен.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Аз затова и очаквам тотален спад на борсите по света,просто защото Двигателят на Растеж угасна!
                                Двигатерят е САЩ.

                                Китай има потенциала да стане двигател, но само ако генерира мощно вътрешно търсене, има развити money and capital markets, правителството им покаже, че е абсолютно насочено към постигане прагматични икономически цели без тъпоумни намеси на свободния пазар.

                                Коментар

                                Working...
                                X