IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В един позабравен акаунт

    В един позабравен акаунт имам една компания...от 15 К позиция на 1.07 $ в моемнта е 0.09 $ ))) чудех се дали мога да стане направо 0 ))))

    Държат петролните права в мексикансия залив. Ако има раздвижване в тази област ще стане 10 $. Мисля че щя я оставя за децата ми)))

    Коментар


    • Short X @ 15.57

      Коментар


      • Прибрах профит от бразилски акции, доста скочиха днес.

        Коментар


        • Банките - добре

          Банките - добре днеска...

          Може би наистина ще има рали...до нов хай.

          Сега ако биотехнлогиите почнат да затварят късите как съм се приготвил с 2-3 М ...друго не ми трябва...

          Коментар


          • Честито...

            Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Ами честито , ама не е същия риск. На казинце можеш да играеш, ама може и да не играеш. А бензинец си трябва всеки ден, даже и да нямаш кола.
            Честито...като ги затворя....

            Пилците се броят на есен. И да не си смятаме кинтите преди да е свършила играта.

            Коментар


            • Аз викам....

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Тотална разпродажба - може след 20 години на СиП 8000
              Аз викам....направо след 40...години...да ти излезе фундамента.

              Ако приказваш това което правиш...как ще потънеш...не е истина. Все си мисля че не правиш това което говориш.

              Коментар


              • Сега съм на

                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                какво стана с късото евро


                ПП ако днес в края на сесията няма разпродажби на волстрийт значи са се запънали яко биците (с парите от бабата)
                Сега съм на 600 K при 1.116 - нещо такова.

                Скоро ще е пак на милион...ще ичакам утре ако се вдигне още малко...ще го шортна пак.

                Утре....за разпродажнби или не....утре е петък..ден за прибиране на печалбите от опции...

                Коментар


                • Никой никога няма да остави ДБ

                  Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                  А аз мисля че някоя от големите европейски банки в крайна сметка ще го отнесе и се насочвам към ДБ
                  Никой никога няма да остави ДБ да фалира...моля ти се.

                  Кризата 2009 ще е момченце пред това...а Меркел ще е обесена на Райхстага в Берлин

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    Това за PXD си го мисля отдавна. На $150 ще дойда за компания.
                    В момента се пържа на къс Катерпилар.
                    И Апашчето е интересно такава колосална загуба като тяхната миналата година не се вижда често!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                      Тотална разпродажба - може след 20 години на СиП 8000
                      мишо,
                      какво пушиш... яко е
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Тотална разпродажба - може след 20 години на СиП 8000
                        400% за 20 години ми се струват малко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Е аз така купих сума неща част от които последно вчера продадох...само на Равния шибаните битехнологии ме врътнаха

                          Я виж WYNN и LVS?

                          Имам тонове от двете
                          Ами честито , ама не е същия риск. На казинце можеш да играеш, ама може и да не играеш. А бензинец си трябва всеки ден, даже и да нямаш кола.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Ако бях баба Ванга ....Ехеее.... И защо Шел, които са затънали в дългове и чиято капитализация е двойна на собственият им капитал вместо да кажем TGA, чиято капитализация е четвъртинка от собствения капитал, почти нямат дългове и имат кеш равен на капитализацията им. Къде е валюто в Щел и къде е е в трансглоб? При трансглоб веоятността от фалит е близка до нула а Шел може яко да го загазят при определени обстоятелства. Ама не. То аз не разбирам. Шел велики и могъщи а трансглоб кой е чувал тях. Май прекалявам със спама си. Ще се постарая да не досаждам
                            Не бе, просто случайно попаднах на Шел преди малко и видях на око, че с тримесечния дивидент стават близо до твойте заветни 50%. Иначе ти можеш да си избереш, квото те кефи. Аз примерно си стискам Тотал, щото ми харесва повече.

                            Но всъщност като се замисля, подценяваш няколко фактора. Примерно, интегрираните компании като Шел, Тотал, ХОМ, не можеш лесно да ги уплашиш със сурване на цената на петрола, защото им се увеличават маржовете в рафинериите и дистрибуцията, петро-химията... Въпреки 70% сурване на петрола повечето и в момента не са на загуба. А гледам ТГА са репортнали загуба последното тримесичие на 2015. Има и друго. Примерно достъп до финансовите пазари, кредитни рейтинги и т.н. Ако ХОМ щракнат с пръсти утре ще имат колкото млрд си искат, щото са ААА. Сещаш с в момент на паника кво става, покрай сухото гори и мокрото. А тези са last man standing. ТГА дали ще устискат на подобен натиск? Или чисто оперативно, ако имат проблем с някое находище или пайплайн, примерно. Другите имат операции навсякъде по света. Не мисля, че е случая с ТГА.
                            Last edited by snaky; 17.03.2016, 20:19.

                            Коментар


                            • На системата и трябва прочистване и няколко големи фалита колкото и в краткосрочие да са болезнени в дългосрочен план ще подеистват добре,ако се уцели голямата банка която първо ще повлече крак може да се направят добри пари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Хубо го вдигни...ама за продажба....щото няма да го гледаш дълго
                                Тотална разпродажба - може след 20 години на СиП 8000

                                Коментар

                                Working...
                                X