IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тая сметка е много тъпа

    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
    Освен това прайслайн сега трябва да падне под 1275, за да се оправдае предишната ти продажба.
    Тая сметка е много тъпа.
    Предполагам, че не си мислиш че като продам на 1275 ще чакам цена под 1275 за да вляза пак? Трябва да съм изключително глупав да постъпвам така.

    Аз купувам или продавам не в зависимост от цената а в зависимост от ситуацията.

    Ако ще и 1500 да стане прайслайн аз пак мога да вляза ако смятам че ще стане 1600 още повече ако ситуацията се е променила. И повярвай ми съм опериран от чуството..."ех ако бях я оставил колко кинти щях да направя". Това е присъщо на пишман инвеститор дето гледа главно тавана при взимане на решения.

    Напротив, когато не съм "сигурен" предпочитам да ме няма...

    Днес в началото на деня мислех едно...в края мисля друго главно на база информация.

    Сега за късите на индексите си поемам риска да отидат на загуба ако пазара отиде на горе. Но количествата им са такива че аз няма да ги затворя никога на загуба. Така си хеджирам ако си оставя дълги и пазара отиде на долу и те станат на загуба...и от друга страна фундаментално съм мечи настроен така че мога да ги държа и до края на годината.

    Коментар


    • Няма нужда Мишо

      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Добре, сега влезе ли пак дълъг и на каква цена? Интересно ми е как ще прецениш в кой момент да влезеш, така че да си на самото "дъно"
      Няма нужда Мишо, да си на дъното.

      А ако искаш да ме питаш как преценявам или защо правя определено нещо което пиша ...питай ме конкретно.

      И аз ще ти отговоря. Щото никой за нищо не ме пита

      Коментар


      • Това ще е без проблем

        Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Освен това прайслайн сега трябва да падне под 1275, за да се оправдае предишната ти продажба.
        Това ще е без проблем според мен и освен това хич не ме интересува дали съм загубил ралито. Най много ме интересува да не съм загубил.

        Коментар


        • Не

          Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          Добре, сега влезе ли пак дълъг и на каква цена? Интересно ми е как ще прецениш в кой момент да влезеш, така че да си на самото "дъно"
          Преди малко се отказах тотално да влизам на каквото и да е към момента. Даже утре в зависимост от нещата мисля да приключа със всичко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            защо по дяволите трябва да ги държа и да свиркам като мога да направя повече пари ако я търгувам по активно особенно ако виждам възможност?

            Аз прайслайн съм я търгувал толкова много миналата година че съм изкарал поне 5 пъти пари колкото се е вдигнала от 850 или нещо такова миналата година до 1500.

            Миналата година имаше момент в който около 800-950 долара имах позиция над 1 М.

            Знаеш ли че аз съдя прайслайн в щатите...?)) Искам им 400 к )) за това че в боокинг ме преебаха с едно шале в швейцария...аз го платих а после се оказа че собственика който го предлага не е собственик )) Те ми върнаха парите...обаче аз много бях разстроен емоционално ))))))
            Освен това прайслайн сега трябва да падне под 1275, за да се оправдае предишната ти продажба.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Мишоооо...май хубаво стана че си продадох Прайслайна..а?

              1.4% кой ти ги дава ей така...

              Пак познах...много познавам обаче....тая кристална топка и звездите много ми помагат ")
              Добре, сега влезе ли пак дълъг и на каква цена? Интересно ми е как ще прецениш в кой момент да влезеш, така че да си на самото "дъно"

              Коментар


              • Пичове

                Пичове, не съветвам да правите това но аз заех малко къси позиции на индексите преди час два....

                Гледам едни неща тук...и хич не ми харесва работата.

                Утре ще преценя какво да правя с останалите ми дълги

                На всичкото отгере сме в диапазона 202-206 който го казах преди месец и половина.
                Last edited by Iv_max; 23.03.2016, 20:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  Short AMAT 20.7
                  Out 20.42 +1,4%\+8 option

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Ако имаш пари - що го закараш....като нямаш пари..какво ще закараш?

                    Дето викаше Тодор Живков
                    ха да не съм луд да пускам дълги индекси сега. редя си късите през 100 точки

                    Коментар


                    • Мишооооо

                      Мишоооо...май хубаво стана че си продадох Прайслайна..а?

                      1.4% кой ти ги дава ей така...

                      Пак познах...много познавам обаче....тая кристална топка и звездите много ми помагат ")

                      Коментар


                      • ))

                        Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        дай да закараме дау жон до 17853 за къса пък тогава да идва рецесията
                        Ако имаш пари - що го закараш....като нямаш пари..какво ще закараш?

                        Дето викаше Тодор Живков

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          дай да закараме дау жон до 17853 за къса пък тогава да идва рецесията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Аз мисля да си чакам повечко )) Поне за сега.
                            то и аз го чакам на 1,06 ама ще го скъсявам пак като отскочи от 1,11

                            Коментар


                            • http://www.bloomberg.com/news/articl...y-s-gdp-report

                              The bank puts the probability of a recession beginning within two years at around one-in-two and within three years at about two-in-three. Now that's something worth paying attention to.

                              Коментар


                              • Аз мисля да си чакам повечко ))

                                Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                                чакай го до 1,1103 от там после ще върне нагоре а ако не 1,10853 трябва да го спре
                                Аз мисля да си чакам повечко )) Поне за сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X