IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз мисля да си чакам повечко ))

    Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
    чакай го до 1,1103 от там после ще върне нагоре а ако не 1,10853 трябва да го спре
    Аз мисля да си чакам повечко )) Поне за сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      С петрола - шега не бива.

      Какво са намислили там нямам идея, Аз не бих ихграл петрол
      Не е шега

      Участвам с умерени количества!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Мишоооо...излезна ми еврото...))))

        Да го затварям ли?

        Казвам щото много се притесняваше за мен...
        чакай го до 1,1103 от там после ще върне нагоре а ако не 1,10853 трябва да го спре

        Коментар


        • С петрола

          Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
          Къс ам. петрол.
          Запасите са огромни, колко капацитет за складиране имат още?
          С петрола - шега не бива.

          Какво са намислили там нямам идея, Аз не бих ихграл петрол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
            Къс ам. петрол.
            Запасите са огромни, колко капацитет за складиране имат още?
            Не много, ама зависи колко празни танктера им остават.

            Коментар


            • Мишоооо

              Мишоооо...излезна ми еврото...))))

              Да го затварям ли?

              Казвам щото много се притесняваше за мен...

              Коментар


              • close GILD

                close GILD 1.2% печалба грубо

                Не за други ами не ми се занимава...

                Коментар


                • Къс ам. петрол.
                  Запасите са огромни, колко капацитет за складиране имат още?

                  Коментар


                  • А ти спокойно...

                    Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Tи гаче обяви че си продал снощи късияBIS - а гледам го пада повече от гилда, както върви май няма купим суперколата с него...
                    А ти спокойно...суперколата ( аз имам май по хубава но както и да е ) си е наред...

                    Не ми знаеш позицията

                    А снощи затова скъсих Гилд и даже казах че шибания гилд ще ми прецака индекса и това и стана на практика и даже пак снощи казах че мисля да намаля позиците в BIS и биотехите ( някой които продадох тотално днес - заради което и паза падна )))) ) и аз точно това направих в началото на деня.
                    Last edited by Iv_max; 23.03.2016, 18:10.

                    Коментар


                    • Не си разбрал...

                      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Tи гаче обяви че си продал снощи късияBIS - а гледам го пада повече от гилда, както върви май няма купим суперколата с него...
                      Не си разбрал...пич...снощи нищо не съм правил само съм коментирал.

                      Аз съм къс на бис средна цена 50.67. Днес както обявих затворих прилично количество на 42.32 и ей сега пак добавих малка къса позиция на 45.12

                      А причината е че смятам че ефекта гилд ще отшуми ...не знам кога и битехите пак ще са на горе

                      Коментар


                      • Short BIS

                        Short BIS отново малко след като днес затворих прилично ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Хич не ми дреми....за продуктовия им цикъл. Гилд сега пада ли? - пада...ако беше продал на по високо...и да купиш дори с 1 % по надолу добре ли е? - добре е. .
                          Tи гаче обяви че си продал снощи късияBIS - а гледам го пада повече от гилда, както върви май няма купим суперколата с него...

                          Коментар


                          • Айде,,,

                            Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                            и ти ли стана даи треидер. кат минавам кам женева да се напием?
                            Айде,,,в петък заминавам ))))

                            То в тея времена вие сте на мода...и аз се влияя )) От както ми докара 470 $ много те обичам. Е няма да стигнат за бутилка уиски в Java но....)))

                            Коментар


                            • Хич не ми дреми....

                              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Не, не са като Гилд, на гилд продуктовия цикъл е 20 години, на епъл е 2 до 3 години. Рискът за печалбите при гилд с други думи е към 10 пъти по-нисък.

                              Проблемът е че имам подозрения че може и да растат. И подозренията ми за ръст са по-стабилни от подозренията ми за спад
                              Хич не ми дреми....за продуктовия им цикъл. Гилд сега пада ли? - пада...ако беше продал на по високо...и да купиш дори с 1 % по надолу добре ли е? - добре е. 1 % си е един процент....това е печалбата за 1 година в боднове...а тука ги правиш за 20 минути...

                              Така че не ми разправяй ти на мен принципи...майната им на принципите и фундамента...и на икономиката и на всичко....аз напред ли съм 1 % ? Напред съм.
                              Ей това е важно не принципте. Важно е като видиш възможност - да я грабнеш а не да умуваш, да си бърз съобразителен и да използваш възможностите независимо дали те са краткосрочни или дългосрочни. И ако сгрешиш - да си палтиш, да вдигнеш глава и да продължиш. Ако си умен...ще грешиш много рядко. Ако си принципен дали ще грешиш не знам ама няма и да печелиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                защо по дяволите трябва да ги държа и да свиркам като мога да направя повече пари ако я търгувам по активно особенно ако виждам възможност?

                                Аз прайслайн съм я търгувал толкова много миналата година че съм изкарал поне 5 пъти пари колкото се е вдигнала от 850 или нещо такова миналата година до 1500.

                                Миналата година имаше момент в който около 800-950 долара имах позиция над 1 М.

                                Знаеш ли че аз съдя прайслайн в щатите...?)) Искам им 400 к )) за това че в боокинг ме преебаха с едно шале в швейцария...аз го платих а после се оказа че собственика който го предлага не е собственик )) Те ми върнаха парите...обаче аз много бях разстроен емоционално ))))))
                                и ти ли стана даи треидер. кат минавам кам женева да се напием?

                                Коментар

                                Working...
                                X