IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    BUY GS
    Максе, тези хора отиграват късо евро това 3-месечие.
    Ако съдя по момента и посоката в която прогнозираха Катерпилар, вероятно цялата им стратегия в акции е повлияна силно от идеята им за скъп долар.
    Прогназата ми е да имат резултати в диапазона между лоши и ужасни.
    Предполагам, че дейността им в сливания и придобивания също е доста слаба в момента.
    Защо го купуваш това нещо?

    Коментар


    • Ахам....

      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Фундамента излиза на тримесечия. Не на дни. Отчетите за първото тримесечия почват да излизат след 20 дена. След десетина дена подкрепата от байбеците ще пресъхне.

      Ако трябва да залагам на движения бих казал че ако има някакъв растеж той ще е тази и другата седмица. Не повече. Но тъй като вече СП е в доста оптимистична фаза може и да няма растеж. След това ще почне спад за седмица две. След това каквото покажат отчетите. Там вече няма как да се знае дали ще са достатъчно добри или не. Ако изненадат нагоре и диапазона на търгови яще се вдигне. Но ако не са - е тогава може и още надолу да слезе. - Но всичко това са откровени спекулации базирани по-скоро на елементарна психология, отколкото на нещо реално - а психологията на масата понякога е доста непредвидима.
      Ахам....значи би трявало след този разстеж да продадеш всичко?

      И да дойдеш на моя...в крайна сметка...

      какъв ти е плана в крайна сметка...какво смяташ да правиш...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Аз пък мисля че краткосрочно ще бъде нагоре...след няколко дни надолу...може би дори ще видим нов хай. После си прав че около някакво ниво ще се движи в рейндж ама чак тримесечия...няма да се случи.

        Максимум до началото на лятото.
        Фундамента излиза на тримесечия. Не на дни. Отчетите за първото тримесечия почват да излизат след 20 дена. След десетина дена подкрепата от байбеците ще пресъхне.

        Ако трябва да залагам на движения бих казал че ако има някакъв растеж той ще е тази и другата седмица. Не повече. Но тъй като вече СП е в доста оптимистична фаза може и да няма растеж. След това ще почне спад за седмица две. След това каквото покажат отчетите. Там вече няма как да се знае дали ще са достатъчно добри или не. Ако изненадат нагоре и диапазона на търгови яще се вдигне. Но ако не са - е тогава може и още надолу да слезе. - Но всичко това са откровени спекулации базирани по-скоро на елементарна психология, отколкото на нещо реално - а психологията на масата понякога е доста непредвидима.

        Коментар


        • Аз пък мисля че

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Нетно съм дълъг - много много рядко съм нетно къс. Но имам и достатъчно къси индекси.

          Нямам на идея на къде ще са нещата следващите дни, седмици или месеци. Просто фундаментално СП 500 е по-вероятно да се движи в рейндж следващите тримесечия, а не да прави хубав тренд нагоре. А като има рейндж не виждам защо да не спечеля нещо от това
          Аз пък мисля че краткосрочно ще бъде нагоре...след няколко дни надолу...може би дори ще видим нов хай. После си прав че около някакво ниво ще се движи в рейндж ама чак тримесечия...няма да се случи.

          Максимум до началото на лятото или по скоро до май.

          В този въпросен рейндж....аз ще застана на късо и отивам в Мавриций докато си чакам кинтите от късите )))

          Чаках ама имаш ли сега къси индекси или нямаш? )

          Коментар


          • BUY GS

            BUY GS

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              И сега Равен ти как си....продаваш ли купуваш ли...? Фундаментално дълъг или фундаментално къс?

              Аз мисля сега този и другия месец че нещата ще са нагоре....
              Нетно съм дълъг - много много рядко съм нетно къс. Но имам и достатъчно къси индекси.

              Нямам на идея на къде ще са нещата следващите дни, седмици или месеци. Просто фундаментално СП 500 е по-вероятно да се движи в рейндж следващите тримесечия, а не да прави хубав тренд нагоре. А като има рейндж не виждам защо да не спечеля нещо от това

              Коментар


              • Гледате ли епъл?

                Гледате ли епъл? ))

                Коментар


                • И сега Равен ти как си....

                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Мислиш ли

                  Скоро сигурно пак ще тръгне надолу, но чак пък мечи пазар ми се струва малко вероятно тази година. Поне на мен най-песимистичния ми сценарии е 1600 за СП500. Който е и слабо вероятно да се случи. реалистично би трябвало да се движи между 1800 и 2000 при настоящите очаквания за печалби. Не че не е възможно и тези очаквания да се променят надолу, или пък нагоре, но до като се променят това ми изглежда реалистичния диапазон на търговия.

                  Така се получава къси като мине 2000 и дълги като падне до 1800
                  И сега Равен ти как си....продаваш ли купуваш ли...? Фундаментално дълъг или фундаментално къс?

                  Аз мисля сега този и другия месец че нещата ще са нагоре....

                  Коментар


                  • ))

                    Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Ив .. какъв е тоя негърски английски дето го вадиш не си ли в голямата ябълка ..какви са тия заливи...един след друг да не прегориш...
                    Моя английски наистина е много зле писменно. ))


                    Не в момента съм в БГ - вдруги ден си отивам в женева))

                    Коментар


                    • Мислиш ли

                      Скоро сигурно пак ще тръгне надолу, но чак пък мечи пазар ми се струва малко вероятно тази година. Поне на мен най-песимистичния ми сценарии е 1600 за СП500. Който е и слабо вероятно да се случи. реалистично би трябвало да се движи между 1800 и 2000 при настоящите очаквания за печалби. Не че не е възможно и тези очаквания да се променят надолу, или пък нагоре, но до като се променят това ми изглежда реалистичния диапазон на търговия.

                      Така се получава къси като мине 2000 и дълги като падне до 1800

                      Коментар


                      • Ив .. какъв е тоя негърски английски дето го вадиш не си ли в голямата ябълка ..какви са тия заливи...един след друг да не прегориш...
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • BUY APPL 105.40

                          BUY APPL 105.40
                          Last edited by Iv_max; 21.03.2016, 21:14.

                          Коментар


                          • BUY 500 APPL 105.37

                            BUY 500 APPL 105.37
                            Last edited by Iv_max; 21.03.2016, 21:14.

                            Коментар


                            • BUY APPL in weak

                              ще видим до къде ще падне
                              Last edited by Iv_max; 21.03.2016, 21:14.

                              Коментар


                              • Bay 500 APPL 105.50

                                Bay 500 APPL 105.50

                                Коментар

                                Working...
                                X